Skocz do zawartości

Problem z xp...


Recommended Posts

Witajcie na dysku c siedzi mi xp z sp3...usunąłem kaspersky internet security...trial...przywróciłem windowsa do wcześniejszego punktu i wtopa...ani klawiatura ani myszka nie reagują...juz przy oknoe logowania -Nie robiłem formata bo mam cene dane w moich dokumentach....wgrałem xp na dysk d...myśląc że dostane się w folder moich dokumentów na dysku c...i mam lipe...wchodze w C:\Documents and Settings\user i pisze odmowa dostępu...co mam zrobić?...by odzyskac te pliki...-próbowałem naprawić windowsa i w czasie instalacji na c, bez formatu...wiesza się mysz i nie mogę kontynuowac instalacji...-miał ktos taki problem...-proszę o jakies rady...

 

-pozdro

Edytowane przez Pushup
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, no wkońcu znalazłem czas na instalacje Ubuntu 10.10... wspomnę że na c mam uszkodzonego xp, a na d nową instalkę, co do pozostałych partycji to są zajęte...-W czasie kilku instalacji ubuntu z cd, pojawia się błąd...oto przykłady: w czasie instalacji z płyty na dysku d przez wubi... pojawia się błąd d:user\documents and settings... natomiast przez dosa coś tam failed itd, -może wiece jak to rozwiązać? mam ściagnąć nowsze Ubuntu? z tą istalacja z płyty xp i tym narzedziem do naprawy to też lipa...bo wiecie, nie działa mi klawiatura ani myszka i nic nie można zrobić by coś odpalić... -proszę was o rady

Link to post
Share on other sites

Jak rozumiem masz problem z dostaniem się do plików ze starej instalacji xpeka ?.

zmieniałeś uprawnienia do plików ?. prawo klik najlepiej na dysku "c" (lub folderze gdyby nie zadzaiałało) właściwości -> zabezpieczenia -> zaawansowane i teraz nie pamietam z głowy zakładka właściciel lub uprawnienia -> edycja i tam dodajesz obecnego usera Xpeka. Następnie zaznaczasz pole zmień dla właściciela i podkontenerów (w przypadku zakładlki właściciel) a w przypadku zakładki uprawnień zaznaczasz "zastąp wszystkie uprawnienia....".

 

i o ile dobrze pamietam to najpierw zeby zmodyfikować zakładke uprawnienia bedziesz musiał zmienić zakładke właściciel... w każdym razie spróbuj te dwie opcje i powinno byc git

Edytowane przez adasiex
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Próbowałem tego wszystkiego co mi tu doradzacie i ma to marne skutki... skanując tego uszkodzonego xp -Kaspersky wykrył jakies tam szkodliwe obiekty więc chyba tylko format mi pomoże -sprubóje jeszcze z tym ratunkowym linuksem i dziekuje za rady

 

-pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...