Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar zakupić słuchawki wymienione w temacie. Aktualna cena tych słuchawek to ok.185zł. Słuchawki mają być przeznaczone do gier. Już trochę o nich czytałem i wiem, że jedyne ich wady to fakt, że po dłuższym użytkowaniu mogą uciskać głowę i pilot do zmiany poziomu głośności przy zakładaniu/ściąganiu może zatrzeszczeć(dla mnie żaden wielki problem). Zastanawia mnie fakt, że są to słuchawki otwarte. Czy w tym przypadku nie będę mógł się skupić tylko na grze, ponieważ będę słyszał także dźwięki z otoczenia? Zależy na tym by odizolować się od świata podczas gry, ponieważ nie będzie mnie wtedy nic rozpraszać - zdaję mi się, że jest to jeden z powodów, dla których zakłada się słuchawki.

 

Mikrofon ponoć w tych słuchawkach jest dobry, a dźwięk jak na cenę zadowalający. Jeśli ktoś zna lepszy wybór słuchawek do gier do 200 zł to gorąco proszę o porady.

 

Mam nadzieję, że ktoś się już spotkał z tymi słuchawkami i może się na ten temat wypowiedzieć

 

Źródło ceny:

http://www.okazje.in...amecom-780.html

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Ludzie wypowiadają się dobrze na temat obydwu tych modeli. Lecz jednak 777/780 ma troszkę lepszą opinię niż 377/380:

 

"Największą różnicą jest niezaprzeczalnie dźwięk. W modelu 777 zostały umieszczone inne przetworniki, co wpłynęło na jakość dźwięku na tyle, by można było przyznać tym słuchawkom redakcyjną nagrodę. Ale to nie wszystkie różnice. Do zestawu dołączono kartę dźwiękową, która działa w systemie Dolby i pomimo niepozornych rozmiarów w grach sprawdza się bardzo dobrze"

 

SS = SteelSeries? Znasz jakiś konkretny model? Zależy mi na wbudowanym mikrofonie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...