Skocz do zawartości

Programy do podkręcania EVGA GTX 465


Recommended Posts

W msi aftrburner odblokowywanie suwaków nie działa, a suwak pamięci mi się skończył i pewnie jeszcze troszeczkę bym wycisnął. W EVGA Precision suwak rdzenia jest odblokowany ale to i tak mi nie potrzebne, natomiast suwak odpowiadający za pamięci ma jeszcze mniejszy zakres niż w msi. Znacie jakieś inne fajne programy do oc na 7 x64. Dodam że sztuka trafiła mi się fajna, na full napięciu czyli 1087 leci na 870@2085 czyli pamięci podkręciły się wyjątkowo wysoko jak na gtx 465. Efektywnie pamięci mają 1040MHZ.

Link to post
Share on other sites

Już po tym oc jest moc, w 3dmark11 4800pkt czyli nieźle jak na tą kartę. Niestety jeszcze nie otwierałem i nw. ile ma kości pamięci, program asusa do odblokowania pokazuje że niby ze nie da się odblokować więc prawdopodobnie nic z tego. Ale to się okaże jak zdejmę chłodzenie, a to zrobię gdy dojdzie dominie mx-2. Dla porównania GTX 460 768 MB po oc na 880@2160 uzyskał mimo większych zegarów tylko 3900pkt.

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Mam taką samą jak ze zdj 2 nawet kondensory są niebieskie :), to wszystko się okaże dokładnie jak rozbiorę. Może programik asusa kłamie :) ale przyznam że jeśli nawet ma 10 kości to nw. czy odważę się na unclock bo trochę się boję że coś pójdzie nie tak :DTylko bios mam inny, jutro podam jaki dokładnie.

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Hehe raczje nie :)

 

Niestety wczoraj rozebrałem żeby zmienić pastę i niema 10 kości pamięci :( Widać jeden z nowszych modeli bo z tego co wiem to tylko te pierwsze miały 10 kości pamięci. Za to ściągnąłem programik nvidia inspector i docisnąłem ją jeszcze w oc i wynik to 870@2140. Po zmianie pasty i dokładnym przedmuchaniu sprężarką temperatury spadły o 10 stopni, poprzednia pasta to prawdziwy kamień :)

Link to post
Share on other sites

No szkoda widać ze nowsza sztuka bo pc wygląda dokłdnie tak samo jak to z 10 kośćmi pamięci które mi wysłałeś. Jednak odczułem i tak duży skok wydajności z GTX 460 768MB gdyż tyle pamięci nie wystarczało i oc również lepsze na GTX 465.

 

Ogólnie thx za podesłanie tych zdj i lecą plusiki :)

Link to post
Share on other sites

O czym mówisz ?

 

Że niby GTX 465 dał mi małego kopa i bierze więcej prądu no nw. bo w bf 3 na ultra na monitorku 17 miałem ledwo 30-40 fps a na tej karcie nie spada nigdy poniżej 40 a avg fps to jakieś 60 :)

 

W każdym razie dołożyłem do tego tylko 30żł więc według mnie się opylało :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...