Skocz do zawartości

Recommended Posts

moim zdaniem każda nokia Lumia to gó*no :) kilka osób, które znam się już przejechało na niej. ja polecam Sony Ericsson Xperia Arc S. użytkuję już rok, nic nie nawala, mimo wielu upadków nic nie siadło w niej, robi super zdjęcia, duży ekran. nic tylko kupić. Polecam, pzdr :P

 

do Sony mam zaufanie. sprzęt w domu z Sony, śmiga aż miło, nic nie nawala (odpukać) ;) to już mój 3 albo 4 Sony Ericsson, tata ma również ericsson'a i nie zawodzi. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jest ładna... No i to chyba jedyna z zalet.

 

- Kiepski ekran

- słabe podzespoły

- brak aktualizacji do Windows'a 8

- problemy ze stabilnością

- bardzo mało aplikacji szczególnie gier

- Brak MicroSD

- Słabiutka bateria

- Brak Hotspotu(dla mnie akurat bardzo duża wada)

 

Ogólnie telefon bardzo dobrze wykonany ale niestety już mocno przestarzały na tle konkurencji.

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą za te pieniądze to tylko 2 rdzenie, nie opłaca się kupować czegoś słabszego, ze względu na to, że nowe.

Wyjątkiem od reguły może być właśnie Arc S. Miałem styczność z tym telefonem i jest na prawdę godny uwagi.

Edytowane przez baker
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie bierz Lumii 800!!! Miałem go zaledwie 2 m-ce i sprzedałem, Windows Phone cierpi na wiele wad wieku młodzieńczego. Ponadto słabe podzespoły. Pracowałem przez ponad rok u jednego z naszych "wspaniałych" operatorów i troszkę telefonów do serwisu odesłałem, najwięcej LG i HTC, Sensation też nie polecam. W tej cenie wyrwiesz coś lepszego, choćby Motkę RAZR.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz Nokie to kicha, straszna. w Htc nie wiem, czy wada modelu, czy kuzyn pocyganił trochę, siadł mu ekran, mówił, że nie spadł ani nic. Teraz Tylko warto na Lg, Sony, Samsung, aczkolwiek nie bd się wypowiadał na temat Lg'ów bo nie korzystałem nigdy, jednym się bawiłem raz, taaki jakiś kwadratowy ze zmiennymi obudowami. kiszka jednym słowem. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Generalnie, w tej chwili Nokia nie produkuje już telefonów tej samej jakości jak kiedyś. Największą wadą Lumii 800 oprócz kulejącego systemu była dla mnie bardzo krótka praca na jednym ładowaniu. Często zdarzało się, że telefon nie wytrzymywał nawet od rana do wieczora :( W tej chwili mam Motorolę RAZR MAXX i jestem mega zadowolony - 3-4 dni bez podłączania fona do gniazdka

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

MirisPL

 

Podaj do czego ma służyć telefon

 

Dodam jeszcze 3 alternatywy używanych telefonów:

-LG Prada 3.0,

-Galaxy Nexus i9250

-Sony Xperia S.

 

Do tego jak wyżej:

-czyli Galaxy S II,LG L9,Motorola RAZR

 

Wybierz spośród tych telefonów właśnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a cos wiecej z nowych da rade wstawic ?

jeszcze pozbieram troche info i jutro podziele sie z wami co wybralem

 

Samsung I8160 Galaxy Ace 2 849 zl

Sony Xperia GO ST27i 844 zl

HTC ONE V 819 zl

NEV SONYERICSSON LT18i XPERIA ARC 899 zl

LG P760 SWIFT L9 919 zl

 

Co byscie z tych polecili ? Czy wart jest ten lg np. dolozenia 60 zl jak w przypawdku sony albo samsunga ?

Link to post
Share on other sites

W sumie muzyka to nie bo mam mp3 internet aparat i czasami jakis film obejrzec. Hmm a do czego jeszcze mozna ciekawie go wykorzastac ? bo nie wiem a moze jakies inne opcje mnie zainteresuja ktory z nich by byl warty ?

 

 

Samsung I8160 Galaxy Ace 2 849 zl

Sony Xperia GO ST27i 844 zl

HTC ONE V 819 zl

NEV SONYERICSSON LT18i XPERIA ARC 899 zl

LG P760 SWIFT L9 919 zl

Link to post
Share on other sites

A może ZTE Grand X In? Dobry smartfon z intelem. :)

 

Jak nie to , to najlepiej używkę SGS II, albo jak poprzednicy mówią LG L9, duży ekran z przyzwoitą (540x960) rozdziałką i płynny interfejs. Czego chcieć więcej. Jedyna wada to chyba tylko 4gb na dysku i 5, zamiast 8Mpx w aparacie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...