Skocz do zawartości

Crysis - problem z misją


Recommended Posts

Witam.

Mam problem, otóż tak, doszłem do levelu Reckoning. Dokładnie jestem w środku statku, i jak otwieram drzwi to robot zabija generała czy jak mu to. I w tym miejscu nie wiem co robić. Uderzam w drzwi jak we wszystkie i nie chcą się otworzyć.

Wszystkie patche mam wgrane do wersji 1.21. Pomożecie?

Link to post
Share on other sites

daj może jakiegoś screena albo filmik nakręć to będzie chyba prościej...

generalnie na tym levelu to musisz najpierw coś tam wyłączyć na tym lotniskowcu a potem wyjść na pokład...

jak dasz screena to może pomogę, kiedyś to przeszedłem

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kojarzę to miejsce :) Miałem z tym kiedyś problemy. Musisz zaczekać chwilkę, aż pojawi się znaczek nowej misji, weź pistolet (jest na stoliku) i w trybie siły uderz w drzwi.

Niestety nie ma żadnego pistoletu na stoliku i nie pojawia się znaczek nowej misji. Chyba ci się pomyliło z inną misją :)

Link to post
Share on other sites

a moment...to jest na początku tej misji (zadanie, żeby na mostek dotrzeć :) ) i te screeny z mostka są :) bo jeśli tak to jak ten gość zginie to się nic nie stanie, a Ty potem masz wyjść na pokład czy gdzieś...

więc ustawiasz se na "giwerę" gołe pięść i włączasz na kombinezonie siłę...tego małego niebiesko 2 razy z ręki i się uspokoi a potem idziesz korytarzami...nie martw się, to dość liniowy wątek, więc się nie zgubisz :P

jak drzwi jakieś napotkasz nadgięte w rogu to jebudu w nie z pięści i idziesz dalej, jak będą nieodgięte - też spróbuj :)

mam nadzieję, że to ten etap i byłem pomocny :]

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie z inną misją, tylko z innym miejscem w tej :) Myślałem, że chodzi Ci o ten moment, gdy jesteś na mostku i rozmawiasz z jakimś ważnym wojskowym (nie pamiętam jak się nazywał) i w tym momencie 'coś' wpada w mostek (atakuje cały statek) i wszystko się niszczy.

Tobie zapewne chodzi o wydostanie się z podpokładu z tą bronią?

Link to post
Share on other sites

Ale wyszedłeś na pokład? Tą bronią możesz namierzyć tylko te wieżyczki na tym statku obcych.

Jeśli nie wyszedłeś to musisz pozbyć się maszyn (kosmitów) i spokojnie poszukać drogi do wyjścia - najlepiej tak jak tam wszedłeś :)

Link to post
Share on other sites

Ale wyszedłeś na pokład? Tą bronią możesz namierzyć tylko te wieżyczki na tym statku obcych.

Jeśli nie wyszedłeś to musisz pozbyć się maszyn (kosmitów) i spokojnie poszukać drogi do wyjścia - najlepiej tak jak tam wszedłeś :)

Nie wyszedłem. Wszyscy kosmici są zabici, a drogi do wyjścia znalazłem ale nie mogę drzwi otworzyć.

Link to post
Share on other sites

droga wyjścia jest inna niż wejścia o ile pamiętam...

najlepiej masz to oglądnij...

http://www.youtube.com/watch?v=PVPpeEempbg

a w podobnych są następne 4 części misji jakbyś potrzebował :)

do momentu ostatecznej walki z obcymi (o której zapewne słyszałeś) misja jest tak jak pamiętam liniowa, więc nie musisz się obawiać, że zrobisz coś nie tak jak chciałeś...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

droga wyjścia jest inna niż wejścia o ile pamiętam...

najlepiej masz to oglądnij...

http://www.youtube.com/watch?v=PVPpeEempbg

a w podobnych są następne 4 części misji jakbyś potrzebował :)

do momentu ostatecznej walki z obcymi (o której zapewne słyszałeś) misja jest tak jak pamiętam liniowa, więc nie musisz się obawiać, że zrobisz coś nie tak jak chciałeś...

pozdrawiam

Dziwne... Na filmiku jest zupełnie inaczej niż u mnie. A czy może być to winą używania kodów?

Link to post
Share on other sites

droga wyjścia jest inna niż wejścia o ile pamiętam...

najlepiej masz to oglądnij...

http://www.youtube.com/watch?v=PVPpeEempbg

a w podobnych są następne 4 części misji jakbyś potrzebował :)

do momentu ostatecznej walki z obcymi (o której zapewne słyszałeś) misja jest tak jak pamiętam liniowa, więc nie musisz się obawiać, że zrobisz coś nie tak jak chciałeś...

pozdrawiam

Dziwne... Na filmiku jest zupełnie inaczej niż u mnie. A czy może być to winą używania kodów?

obejrzyj wszystkie filmiki do momentu, w którym jesteś i zacznij misję od nowa

jeśli natomiast jest to moment, gdzie trzeba wyłączyć reaktor to wchodzisz tam (tryb kombinezonu - pancerz), wciągasz te potworki do środka (tam, gdzie wody nie ma) i je wybijasz

potem jak już masz je z głowy to włączasz siłę, podchodzisz do reaktora i mając celownik na takich prętach z reaktora wciskasz przycisk "użyj"

a drogi powrotnej chyba nie pamiętam - chyba jest ta sama, którą przyszedłeś

co do kodów - nie sądzę, aby była to tego wina

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na kodach w Crysisa to na najwyższym bez kodów idzie przejść:( i przynajmniej gra wtedy jest Grą.

 

Co do przypadku nie wiem, może masz inny scenariusz^^

no na najwyzszym gra jest dosc prosta tylko w niektorych momentach ciezko np ostatni boss z 7 razy podchodzilem ale na extremalnym gra zaliczona
Link to post
Share on other sites

Ja się męczyłem też z tą misją ale ze zniszczeniem tego statku obcych,ale jakoś uszło.Wiem ze na tym statku trzeba (naprawić) ten reaktor.Potem wziąść taką dużą broń i wyjść na pokład i zniszczyć ten statek.Troche mi się myli bo przeszedłem też Crysis Warhead i tam też był statek...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...