Skocz do zawartości

Recommended Posts

poszukuję smartfona do ok 1500zł (gry, aplikacje, internet, muzyka) myślałem nad HTC One s z520e (ten starszy z lepszym procesorem) czy to dobry wybór czy znajde coś lepszego w tej cenie? jeszcze nie wiem czy telefon wezmę na abonament czy poprostu kupię nowy w sklepie, dodam ze posiadam w miare dobre sluchawki pod mini jack (shure se215). proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

byłem w salonie i sytuacja sie trochę zmieniła mam do wyboru galaxy S3 i htc one x, nie mam pojęcia, który tel wybrać. Widziałem gdzieś na wykresach z benchmarków, że one X po aktualizacji do jb jest ciut szybszy i ogolnie mam wrażenie że htc wygląda troche solidniej ale s3 ma wejście na karte pamieci. Jak jest z aparatami i muzyka w tych smartfonach? W sumie czego bym nie wybrał to powinienem być zadowolony ;) nie wiem co wybrać, może ktoś mi poda jakiś konkretny argument za którymś z tych tel.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Galaxy S III. Mam go już od 4 miesięcy i jestem z niego meeega zadowolony. Jakość wykonania nie jest taka zła jak to inni mówią(pewnie w ogóle nie trzymali go w dłoniach). Solidny, ergonomiczny i wygodny telefon. Jest praktycznie pod każdym względem lepszy od One X po za oczywiście wykonaniem ale nie można mieć wszystkiego. Jelly Bean jest na pokładzie. Interfejs jest wygodny w obsłudze(HTC Sense w ogóle mi się nie podoba ale gusta są różne). Aparacik jest super. Zdjęcia i nagrania video w super jakości(jedynie w nocy mu zdjęcia słabo wychodzą). Muzycznie też jest w porządku. Equalizer jest więc można sobie muzykę dopasować do swoich potrzeb. Sam odtwarzacz jest wygodny i prosty w obsłudze(po podłączeniu słuchawek masz osobny pulpit muzyczny).

 

Tutaj podsumuję mniej więcej w czym jest lepszy(miałem oba urządzenia do testowania przez 1 dzień)

 

S3 :

 

- Dużo szybszy procesor

- Ekran(gusta są różne)

- Bateria, bateria i jeszcze raz bateria

- dużo chłodniejszy(uwierz mi, że One X potrafi się NAPRAWDĘ mocno nagrzać podczas grania czy surfowania po necie)

- Jakość zdjęć i nagrać

 

One X

 

- Wykonanie

- Po wprowadzeniu Jelly Bean dużo szybszy system

- Ekran(tak jak z S3 - gusta są różne)

 

 

Tak więc bierz SGSIII, bo naprawdę świetny telefonik. Ja przynajmniej jestem z niego bardzo zadowolony.

 

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Witam nie bede wypowiadal sie na temat jaki telefon tobie polecac,bo wydajesz spora sume pieniedzy,chcialem przekazac ci jedna metode planowanego zużywania produktu,jezeli bedziesz sporo sluchal muzyki zdecydowanie lepszy wyborem bedzie kupno troche tanszego telefonu i dokupienie sobie osobnego urządzenia do sluchania muzyki-powod ? po pewnym czasie bateria nie bedzie trzymac ci odpowiednio dlugo (jezeli planujesz kupno telefonu na pare lat) jak i jestes bardziej narażony na popsucie telefonu,gdyż bardziej intensywne uzywanie go prowadzi do usterek,mozesz nie chcieć nosic dodatkowego playera mp3 bo zajmuje wiecej miejsca (ja poszedlem za przod i wybralem odtwarzacz mp3 ktorego mozna nosic jak zegarek

 

zastanow sie nad tym

Link to post
Share on other sites

@2up

po co powielac watek? Zachecam autora do przejrzenia pierwszej strony tego dzialu, jest dyskusja dot. SGS3 i One X. Ogolnie to powiem tak, jak chcesz dosc sliski , wykonany z tandetnego plastiku z malo ergonomicznym softem wybierz SGS3. Jesli nie przeszkadza Ci brak karty pamieci (tak naprawde jak czesto wyciagasz karte z telefonu?) to wszystko przemawia za HTC. Reszta we wspomnianym watku.

Link to post
Share on other sites

kocham czytać te wasze kłótnie ^^

Oj tam od razu klotnie. Sa to troszke inne telefony i to juz uzytkownik powinien zadecydowac, co mu bardziej odpowiada, bo obydwa modele sa dobre.
Link to post
Share on other sites

ja to widze tak

htc one x;

-lepsza obudowa

-lepszy wyświetlacz

-patrząc na zdjęcia wykonane tymi telefonami wychodzi na to ze ma lepszy aparat od s3

-grzeje sie czy nie jakoś by mi to nie przeszkadzało, w sumie w zimie to nawet zaleta :)

 

galaxy s3:

-nowszy gorilla glass o ile się nie mylę ;>

-procesor w niższym procesie technologicznym więc bateria powinna trzymać dłużej

-s3 posiada chip audio wolfsona wiec jakos dziwieku powinna być na przyzwoitym poziomie

-z opini użytkowników i recenzji można wywnioskować ze interfejs w s3 jest hm bardziej przyjazny?

 

wyczytałem gdzieś że tegrze zdarzają sie małe przycięcia czy jest to prawda?

 

narazie jestem bardziej za s3 głównie z powodu muzyki i interfejsu, chodzi mi tutaj o to abym sie nie wkurzal ze muszę machać 50 razy palcem żeby coś odpalić czy znaleźć, a co do kwestii obudowy zawsze można znaleźć jakies pancerne etui aczkolwiek wolałbym bez ;d

Link to post
Share on other sites

S3 robi akurat lepsze zdjęcia :P Potwierdzają to praktycznie każde testy. Co do grzania. W zimę tak ale co jak jest lato ? :>

 

Przycięcia są ale to tylko z powodu kiepskiej kompatybilności. Tłumacząc na chłopski rozum Tegra 3 i Android nie lubią się zbytnio :D

Link to post
Share on other sites

Pokaż te testy, bo wszędzie piszesz o wyższości S3 nad HoX, a linków do testów nigdzie nie dajesz. Oczywiście mówimy o testach profesjonalnych zagranicznych portali :)

 

Wrzucę Wam niedługo krótki filmik poglądowy jak działa HoX.

Link to post
Share on other sites

były porównane zdjęcia obu tel na zagranicznych forach i zdjęcia robione przez hoxa były o niebo lepsze

 

a jak po jb z hoxem?

 

mi grzanie w ogole nie przeszkadza nawet w lato ;d

Edytowane przez szynszyl
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

po pewnym czasie bateria nie bedzie trzymac ci odpowiednio dlugo

To żaden argument bo ja np dokupiłem zapasową baterię za 30zł to są śmieszne pieniądze.

 

S III... chyba jedynie za te pieniądze warto brać...

Link to post
Share on other sites

Pokaż te testy, bo wszędzie piszesz o wyższości S3 nad HoX, a linków do testów nigdzie nie dajesz. Oczywiście mówimy o testach profesjonalnych zagranicznych portali :)

 

Wrzucę Wam niedługo krótki filmik poglądowy jak działa HoX.

 

up@ tak, bardzo fajne te zagraniczne portale ;d
Link to post
Share on other sites

w sumie aparat jest malo istotny. jak jest z hoxem po aktuaizacji do jb dalej ma te przycięcia? nie chciałbym aby tel łapał jakies przycięcia

 

w sumie aparat jest malo istotny. jak jest z hoxem po aktuaizacji do jb dalej ma te przycięcia? nie chciałbym aby tel łapał jakies przycięcia

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...