Skocz do zawartości

Jaka karta do C2D 1,86Ghz


Recommended Posts

Yyy... Bo mój zasilacz go nie pociągnie ? ...I procesor nie wykorzysta karty w 100%-ach.

Mam takiego na chieftecu 400W z Athlonem 64 4200+ i wytrzymuje, więc nie bardzo wiem, dlaczego Enlight 350 z C2D miałby go nie pociągnąć.

 

A hasło "procesor nie wykorzysta" po prostu kocham.

To odpal AA + Anizo

 

Pozdrowienia

rdaneel

Link to post
Share on other sites

No ale jednak to 400W :) To podaj mi jakiegoś tańszego 4850. I zastanawiam się jeszcze nad HD4770, a jakbym zmieniał kompa to bym po prostu kartę przełożył, bo na mój monitor to powinna wystarczyć(19' panorama).

Tak, ale i procesor bardziej prądożerny.

?? - pewnie coś z allegro.pl

 

A jeżeli rozważasz w przyszłości zmianę to raczej w tej konfiguracji stawiałbym pewnie na wymianę monitora...

 

Pozdrowienia

Link to post
Share on other sites

Niby czemu miałbym wymieniać monitor ? Mi taki wystarcza, większy jest mi nie potrzebny i ma dobre reakcje itp.(2ms :))

Ponieważ w moim odczuciu jest to najsłabszy element tego kompa.

Zaznaczam, że na oczy go nie widziałem i może to być jakieś wypasione Eizo, ale skoro mówisz o "dobrych reakcjach" to stawiam, że kąty widzenia leżą a i ilość wyświetlanych kolorów nie powala :P

Da się ustawić jak tu: http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/k/0.htm ?

Link to post
Share on other sites

rdaneel nie wiem po co wyjechałeś z tym monitorem jak dla mnie aż tak wielkiego znaczenia nie ma :P zresztą ja też mam 19 cali i na ustawieniach auto monitor jest dobrze ustawiony w stosunku do strony którą podałeś :)

 

A poza tym jeśli masz 4850 to twój procek amd 4200+ sporo ją ogranicza :)

Link to post
Share on other sites

Niby czemu miałbym wymieniać monitor ? Mi taki wystarcza, większy jest mi nie potrzebny i ma dobre reakcje itp.(2ms :))

Ponieważ w moim odczuciu jest to najsłabszy element tego kompa.

Zaznaczam, że na oczy go nie widziałem i może to być jakieś wypasione Eizo, ale skoro mówisz o "dobrych reakcjach" to stawiam, że kąty widzenia leżą a i ilość wyświetlanych kolorów nie powala :P

Da się ustawić jak tu: http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/k/0.htm ?

Monitor najsłabszym elementem kompa? Bo ma 19 cali? O co chodzi?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...