Skocz do zawartości

GTA IV na GTS250 - zwiechy nawet w menu


Recommended Posts

Witam.

Mam problem otóż GTA IV na mojej karcie, nie wazne czy dam na high.medium ,czy low działa tak samo czyli są takie zwiechy, że się nawet po menu nie mozna poruszac.

=> O co cho.

Mój Sprzęt:

Q6600 2.40GHZ

3GB RAM

320GB DYSK - troche zapchany ;]

GiGABYTE GTS250 1GB OC 765/1912/2200 @ 780/1920/2300

Dodam, że na laptopie na kacie GT120M i procesorze T6500 2,1ghz chodzi na max

Z góry dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites

Defragmenuj dysk (polecam progs Defraggler), wyczysc rejestr i zbędne pliki na kompie (CCleaner), sprawdz temperatury karciochy i innych podzespołów, no i przeskanuj kompa AV.

 

DO tego sprawdz dysk programem MHDD (SMART + skan), o którym info znajdziesz tutaj:

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/R ... -2189.html

Link to post
Share on other sites

Gra oryginał, nie popieram piractwa

W takim razie nie masz miejsca na naszym forum ;)

 

Spróbuj tez wgrać najnowsze stery od grafiki.

 

PS Ta gra jest głupia. Napisz do producenta, żeby ją napisali od nowa :P

Link to post
Share on other sites

Nie jest głupia, jest dziełem sztuki. Po prostu jej ogromny świat ma odpowiednie wymagania. A w przypadku autora topicu, jak widać, wina leżała po stronie systemu, a nie gry - jak zawsze. 8-)

 

GTA IV to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek ;) zrobiono! :P

 

pzdr :)

Link to post
Share on other sites

Codemasters by ją zrobili, to by chodziła na GMA950 :P

Jak by ja Codemasters zrobili, to ulice tonęły by w błocie, a Niko do "pracy" jeździłby Audi quatro ;)

 

Czyli dla tego , że vista 32 bit? Za tydzień mam zamiar kupić dysk Samsung Spinpoint F3, to na nim spróbuje zainstalować.

Nie, nie to miałem na myśli, po prostu dałeś pochwałę pod postem mówiący o defragmentacji itp.

 

Tak więc z ostatniego posta wnioskuję, że nie pomogło? Czy może się za to nie brałeś?

Link to post
Share on other sites

DIXON, lepiej patcha 1.0.4.0. Z tego co czytałem/słyszałem/grałem to on najbardziej pomaga ;)

 

GTA chyba nie potrzebuje w menu więcej niż 2GB RAMu (bo chyba tylko tyle 32bitowy sys moze przydzielić na proces?), wiec to nie tu problem.

 

Ponadto nie napisałeś nic czy zrobiłeś defragmentacje, tak jak mówiłem, oraz czy wycziściłeś rejestr/autostart. Do tego miałeś sprawdzić temperatury sprzętu po odpaleniu GTA oraz sprawdzic dysk programem MHDD i podac tutaj wyniki (SMART+skan). :P

Link to post
Share on other sites

ktoś tu pisał że gra jest głupia no i miał rację. To pierwsze nudne gta jakie powstało - fenomen, szczególnie po fenomenalnym vice city i san andreas. Beznadziejne "umawianie sie" ze znajomymi, tragiczny model jazdy, no i nie ma co robic w tej grze oprócz wypełniania misji ze scenariusza. Grałem na xboxie, więc niby wiele problemów mnie omineło ale i tak jest to gra na raz ( o ile komus będzie chciało się ją przejść).

Link to post
Share on other sites

Dla mnie GTA jest nudne, w zasadzie od SA. Najlepsze GTA to bylo 1 i 2, a 3 byla o tyle dobra, że przeszła w 3D nie tracąc swojego uroku gry :) Takie przynajmniej jest moje zdanie. Potem to juz ciagle to samo, ten sam schemat misji, i tylko dodanych 'kilka' bajerów.

Link to post
Share on other sites

Tragiczny model jazdy, tia? Nie wiem skąd Wy się bierzecie :)

 

Schematyczne misje? A jak niby by miały wyglądać? Co byście chcieli w nich robić? To tak jak byście zarzucali grom wyścigowym, że trzeba się w nich ścigać :)

 

Ogarnijcie się!

Link to post
Share on other sites

Schematyczne misje? A jak niby by miały wyglądać? Co byście chcieli w nich robić? To tak jak byście zarzucali grom wyścigowym, że trzeba się w nich ścigać :)

 

Ogarnijcie się!

Dlatego też w wyścigi zbyt długo grać nie potrafię :)

A jeżeli chodzi o te misje, to nie wiem jak mialyby wygladac, ale po prostu nudzą mnie obecne. Dlatego nie podoba mi sie ta gra i po prostu w nią nie gram :)

Link to post
Share on other sites

W san andreas można było poszaleć, świetne misje z cataliną, swoboda działania , właściwie scenariusz to był dopiero początek zabawy..a tutaj? Strzelanie do gołębi pozostało. Vice city miało świetny klimat, grało się z zapartym tchem a w gta 4 nuda i tylko człowiek się martwił żeby jakiś debil nie zadzwonił i żeby relacje nam nie spadły. GTA starało się zostać Mafią ale mu nie wyszło, ta seria poszła w złym kierunku.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...