Skocz do zawartości

Czy kupić teraz telewizor?


Recommended Posts

Mnie to niestety kompletnie nic nie mówi:

 

„Współczynnik Motion Clarity Index (MCI) łączący w sobie technologie TruMotion, Local Dimming, skanowanie podświetlenia i inne, udoskonalające płynność ruchu obiektów na ekranie telewizora."

Link to post
Share on other sites

To, że ma 200Hz nie znaczy, że jest lepszy czy też ma lepszy obraz. Niestety te wszystkie całe Hz to tak jakby ściema bo są one podbijane za pomoca ulepszaczy typu: True Motion, Perfect Motion, Clear Motion i cholera wie czym jeszcze, ile firm produkujących TV to tyle samo nazw.

Na prawdę nie możesz w sklepie porównać sobie tych telewizorów???

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up - pewnie że w niczym nie był pomocny, oczywiście wiesz co ta technologia oznacza i wierzysz że 200Hz to musi być kosmos.

"lecz wydaję mi się że ich obrazy dużo się nie będą różnić" - skoro liczba dodatkowych funkcji Cię bardziej przekonuje niż jakość obrazu którego nie widzisz, to sam sobie dokonałeś wyboru.

Link to post
Share on other sites

duża jest róznca między tamtym a tymhttp://www.mediaexpert.pl/katalog/telewizory-led/tv-led-samsung-ue32es5500-ue32es5500wxxh,14121.html?

 

:[ :[ :[ :[ :sciana: :sciana: :[ ten samsungu który chciałem się wyprzedał a model 5500 chyba sobie odpuszczę nie opłaca sie chyba dawać 300 zł za samą bardziej cienką obudowę

 

tak się już napaliłem na niego że kupiłem go w innym sklepie,

 

MekPrzemasMek@ dzięki za poradę

Link to post
Share on other sites

Nie ma za co.

A co do różnic to nie są one zbyt wielkie i w Twoim wypadku na pewno nie ma sensu do nich dopłacać. Najwieksza różnica (jak już sam zauważyłeś) to grubość odbiornika + jakieś bzdety typu: nagrywanie na USB, wyjście słuchawkowe i ulepszacze obrazu z których i tak nie będzie pożytku.

Także dobrze, że wybrałeś 5300.

Pozdrawiam.

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...