Skocz do zawartości

680 Lightning Blok Wodny


Recommended Posts

Blok wodny full cover ma w swojej ofercie EK i po jego zamontowaniu teoretycznie tracisz gwarancje

Nie wprowadzaj w błąd.

 

Ta karta (oraz mnóstwo innych) nie posiada plomb, których naruszenie grozi utratą gwarancji. Nie będziesz miał problemów, możesz śmiało wodować.

Link to post
Share on other sites

Nie wprowadzaj w błąd.

 

Ta karta (oraz mnóstwo innych) nie posiada plomb, których naruszenie grozi utratą gwarancji. Nie będziesz miał problemów, możesz śmiało wodować.

 

A co jeśli powiedzmy blok będzie wadliwy, ciecz się wyleje i zniszczy kartę?
Link to post
Share on other sites

Nie wprowadzaj w błąd.

 

Ta karta (oraz mnóstwo innych) nie posiada plomb, których naruszenie grozi utratą gwarancji. Nie będziesz miał problemów, możesz śmiało wodować.

 

Nie wprowadzam nikogo w błąd bo jak dobrze wiesz każda ingerencja fizyczna/mechaniczna w płytę główną czy kartę graficzną wiąże się z utratą gwarancji. Oczywiście zanim wyślę się uszkodzony element do sklepu/serwisu trzeba przywrócić mu oryginalny wygląd/stan aby gwarancja nie została z miejsca odrzucona.

 

P.S.

Nawet przemalowanie backplata czy obudowy chłodzenia może być przyczyną odrzucenia gwarancji

Link to post
Share on other sites

To wiadomo, ale przecież tu nie chodzi o dolutowanie czegoś (chociaż bywali i tacy producenci co dawali taką możliwość w zestawie z kartą) czy przemalowanie jakiegoś elementu. Jak założysz inne chłodzenie, to mogą nie przyjąć reklamacji, no chyba że się dogadasz.

 

Za zmianę chłodzenie (jeśli nic nie uszkodziłeś przy montażu) nic Ci nie zrobią.

Link to post
Share on other sites

A czy zmiana biosu na wersje LN2 rowniez traci nam gwarancje?

 

Tak w ogole to bardzo ciekawa informacja, Gigabyte oraz Asus could not care less o zdejmowanie chlodzenia i gwarancje ;) (dopoki odsylany jest komplet oczywiscie)

Link to post
Share on other sites

tak tak ściągając chłodzenie tracisz gwarancję to prawda...

ja na ASUSie jej już nie mam, ale to przez swoją głupotę ... za mocno wyciągałem kabelek od wentylatorów :P i powyrywałem kabelki,

niedługo będę radka sprzedawał na rzecz kupna nowego, i nie wiem czy uda mi się wgl sprzedać kartę graficzną z blokiem wodnym ...

Link to post
Share on other sites

ja na ASUSie jej już nie mam, ale to przez swoją głupotę ... za mocno wyciągałem kabelek od wentylatorów :P i powyrywałem kabelki,

 

Gdzie dokładnie wyrwałeś te kabelki ? Jeśli przy wentylatorze to wystarczy ze je przylutujesz ponownie, natomiast jeśli wyrwałeś je z wtyczki to kup nową i ja wymień
Link to post
Share on other sites

Ściągając chłodzenie karty graficznej traci się gwarancję.

 

Sranie w banie :P ile to juz sie Wam kiedys na Bielany podsylalo kart z widoczna ingerencja to bajka :D nawet z wiatrakami od GB w twinfrozrII w ktorym polamaly sie lopatki :D ale to bylo z 1,5 roku temu ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...