Skocz do zawartości

Zawieszajace sie gry przy dobrym sprzecie.Pomocy!


Recommended Posts

Witam.Panowie dzisiaj chcialem sobie zagrac w nowgo hitmana to komp zaczal mi sie zawieszac co pare sekund dodam ze wczesniej nie mialem zadnych problemow.Potem jeszcze sprawdzilem inna gre i to samo.Mam i5 2500k oc 4.3 GTX670 WF3

8GB RAM.Zasilka Seasonic 660W.Karta kupiona we wrzesniu i od tej pory zero problemow a dzisiaj taki przypadek.Co proponujecie w czym lezy problem moja sugestia to wina karty poniewaz od dzisiaj gdy gry zaczely sie zawieszac to karta chodzi w idlu na max taktowaniu rdzenia a co zatym idzie maximum napieciem.Pomozcie jakm mozecie.

 

Wlasnie przed chwila wyskoczyl popularny komunikat sterownik ekranu przestal dzialac ale odzyskal sprawnosc.Przeinstalowalem na stery 306.97 WHQL ale nadal to samo.Panowie wlozylem zastepcza karte i w hitmanie to samo sie dzieje tylko troszke zadziej.A moze to zasilacz? Pomozcie jesli mozecie.

Link to post
Share on other sites

Ale bylo wszystko dobrze przez dluzszy czas.Jak dzisiaj wlozylem zastepcza karte to bylo to samo w hitmanie zawiesil sie komp potem mozna bylo grac i za kilka minut to samo.A na gtx670 wf3 kiedy zaczelo sie to dziac to te zwiechy zdazaly sie czesciej.Szczerze to nie wiem jak ten problem rozwiazac.A moze to zasilka?

Link to post
Share on other sites

może przetaktowałeś ram-y kręcąc procka ? przyczyny by pasowały... albo napięcia pozmieniaj na cpu, ramy mogą się grzać od zbyt dużego napięcia i słabego obiegu powietrza . miałem kiedyś podobny problem gra klatkowała po 5 fps a ram to parzył w ręce XD.

Edytowane przez Pafel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...