Skocz do zawartości

Karta graficzna HD7950 czy HD7970?Czy opłaca się inwestować teraz w Geforce po tej wpadce z DirectX 11.1?


Recommended Posts

Najlepiej skończ *******ić i kup ten komputer. Tydzień temu zakładałeś temat. Dwa dni temu chciałeś już ultrabooka i kolejny temat. Wczoraj jednak znowu komputer i dodatkowy temat, a dzisiaj płaczesz o grafikę w jeszcze innym temacie. Jest w h** tematów o tym, więc łaskawie przestań w****iać ludzi i nie trolluj.

 

I ****a NVIDIA w niczym nie dała du*y, jak się ****a nie znasz, to się nie wypowiadaj.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

@mst Ultrabook już kupiony. A komputer o którym zakładałem temat tydzień temu jest od soboty u swego właściciela. Więć jeżeli jesteś nerwusem i .......sz nie wiem o czym idż się podlecz trochę.Nie chciałem nikogo obrazić. To że jesteś "znawca",nie znaczy jeszcze masz prawo obrażać.Poza tym zawsze grzecznie pytam o opinie.jak komuś się nie chce odpowiadać,to mogą nie odpowiadać ja nie zmuszam.

 

@rezerwuar nie znam Kucira.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

To już musisz Ty zdecydować czy warte, pewnie tak jeśli gra się w hd.

Co do wpadki nvidii, to czy można mówić o wpadce, jeśli 11.1 jest przewidziany jedynie na win8? Ten windows nie zapowiada się na miss popularności, także nie widzę powodu żeby skreślać z tego powodu nv.

Edytowane przez mikelangelo
Link to post
Share on other sites

Mam dylemat w wyborem karty graficznej. Wybrać HD7950 czy HD7970. Nie wiem czy te 5-10% wydajności warte 400 zł dopłaty.I jeszcze ta wpadka z Geforce....

Tak kup 7950 lub 7970.

 

Kepler nie ma DX11.1 i wogóle się nie opłaca za chwile wszystkie gry będą miały DX11.1 i nie pograsz na GTX bo się wyłaczy.

 

KUP AMD 79xx !

Link to post
Share on other sites

Uważasz mnie za fanboya AMD? Nie chciałem nikogo obrazić.Nie bierz na powagę słowo "wpadka".Karta już wybrana.Przyznaję się ,że to ściema z tym DX 11.1 związane z kartą graficzną.I tak będzie Win7,nie ma znaczenia.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...