Skocz do zawartości

Sprzedam PC


Recommended Posts

Procesor: AMD Phenom II x4 955 (4x3,2GHz), gwarancja 12 miesięcy

Płyta główna: MSI 870-C45,gwarancja 12 miesięcy

Chłodzenie: SilentiumPC Fera (bardzo ciche chłodzenie, nawet pod dużym obciążeniem), gwarancja 12 miesięcy

Karta graficzna: Gigabyte GTX 460 768MB, 192bit, gwarancja skończyła się w październiku

RAM: DDR III 2x2GB 1333MHz CL9 Crucial, gwarancja wieczysta

Nagrywarka: Sasmung SH-222AB SATA, gwarancja 12 miesięcy

Obudowa: Silentium PC Brutus 310 + Wiatrak na górze, gwarancja 12 miesięcy

Zasilacz: XFX 450W SLI PSU (408W na lini 12V, mało który 500W ma tyle), gwarancja 12 miesięcy

Dysk twardy: Samsung 200GB, brak gwarancji

Klawiatura: Logitech mx3200 bezprzewodowa, brak gwarancji

Monitor: LG Flatron E2210, 22" 1680x1050 z bocznym podświetleniem LED, brak gwarancji

 

Mam do sprzedania PC, gry latają jak należy bf3 na high ( z wygładzaniem) nie spada poniżej 30 fps, na razie jedynie metro 2033 go zagięło bo było średnio 23 fps co i tak jest w przypadku tej gry jest grywalne bo każdy wie, że ona zjada PC. Cena? Dawajcie propozycję na PW :)

 

http://allegro.pl/ph...2820369195.html

 

KONTAKT PW!

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

żebyś dał na części to na pewno by się sprzedał szybciej niż tak w całości :)

ja np. bym wziął płytę główną za rozsądną cenę :) i możliwe, że XFX.

Edytowane przez jako023
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie wystawił bym to na części ale mój kolega chcę kupić i wiem, że zbiera kasę. W tygodniu jedzie do dziadka wiadomo po co ($) więc myślę, że będzie miał kasę do końca tygodnia, dlatego nie puszczam tego na części. W sumie nie wiem po co on go kupuje jak do mnie przychodzi i więcej na nim gra ode mnie a ja potrzebuje lapka.

 

Kolega jeszcze nie kupił a więc wystawiam po cenie dla niego. http://allegro.pl/phenom-ii-x4-955-4gb-gtx-460-xfx-450w-22-lcd-i2875912894.html

 

UP

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...