Skocz do zawartości

Bootowanie, ekran 'Zapraszamy', Windows XP.


Recommended Posts

Cześć. Otóż problem wygląda tak. Ściągłem pewną aplikacje do FS9 - vroute się nazywało. I włączyłem, ale mi nie wykryło Net Framework'a (aplikacja wymagała 2.0), zaś ja posiadam 4.0. Nie wiedząc co zrobić, w obawie że coś spieprze (a i tak to zrobilem), zacząłem anulować instalacje 2.0 (zdążyło już pobrać). Wyłączyłem procesem instalacje, wszystko było git. Wyszedłem z domu, wróciłem, włączam komputer - a tam? Ekran 'Zapraszamy' jest z 20-30 sekund, po włączeniu nie było ikon ani myszki - jedynie co mogłem zrobić, to ALT + CTRL + Del, nowe zadanie, explorer.exe. Cofłem zmiany na komputerze, do stanu sprzed ~2-óch dni. Okej - problem z explorerem zniknął, lecz został nadal problem z długim bootowaniem. Czasami, może po 5 uruchomieniu, ekran będzie z 5 sekund (jak zwykle), lecz przeważnie teraz to trwa 20-30 sekund. Nie wiem co mogę zrobić - czy zainstalować jeszcze raz N-F 2.0, tak, aby się dało całe zainstalować, czy co. Podejrzewam, że problemem jest to, że nie wszystkie składniki Net Frameworka się zainstalowały i to powoduje ten problem, ale nie wiem - proszę was o pomoc, pozdrawiam. Aha, dodam że system to Windows XP Professional Service Pack 3.

 

//Nie wiem czy to ma związek z tym, ale w tym samym dniu aktualizowałem bazę wirusów Avasta - a na tej samej sesji na komputerze właśnie była też akcja w N-F'em, więc nie wiem, co może to powodować.

Edytowane przez razoreg321
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...