Skocz do zawartości

Płyta pod am 2 do 350zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez osieczek241,

Recommended Posts

Gość rezerwuar

a no tak zapomniałem dopisać dobrze by było gdyby ta płyta miała 4 banki pamięci i powyrzej 4gb ramu zeby obsługiwało(niemusi byc ale mile widziana opcja)

 

Nie no fajnie tylko że "rezerwuar" w gre wchodzi am2 i tylko płyta,

Darkjack dzięki czegoś takiego szukałem cena odpowiednia i ma te banki a reszte kwoty moge przeznaczyc na dokupienie ramu:)

jeszcze jedno pytanko jak sie ustawia dual channel na pamieciach ram? to wogule jest do ustawienie gdzies czy to na zasadzie plug and play znaczy wsadzasz i działa?(wiem najlepiej dwie identyczne kosci ram zeby było wieksze prawdopodobieństwo sprawnego współdziałania kości)

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

A w kwesti podkręcania to jak to jest lepszy efekt jest przez jakiś program czy przez bios(jeśli jest taka mozliwośc),niebierzmy do tego możliwości płyty głównej chodzi mi tylko orientacyjnie

 

Bios. Edytowane przez rezerwuar
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie po przeanalizowaniu za i przeciw to w sumie twoje propozycje są kuszącze,wole sie upewnić jesli zamuwiłbym ten procek i tą płyte co mi przesłałeś linka to by pasował do tej grafiki?ten procek to jest core duo i ma zintegrowaną grafe która pewnie jest lepsza od mojej 8600 gts?

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

W sumie po przeanalizowaniu za i przeciw to w sumie twoje propozycje są kuszącze,wole sie upewnić jesli zamuwiłbym ten procek i tą płyte co mi przesłałeś linka to by pasował do tej grafiki?ten procek to jest core duo i ma zintegrowaną grafe która pewnie jest lepsza od mojej 8600 gts?

 

On nie ma zintegrowanej grafiki.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...