Skocz do zawartości

Jakiego antywirusa wybrać ?


Recommended Posts

Witam. Obecnie korzystam z Panda antywirus lecz postanowiłem zmienić na Kaspersky, tylko mam dylemat czy wybrać droższa wersję Kaspersky Internet Security czy może Kaspersky Anti-virus. Co polecacie czy jest jakaś znacząca różnica w praktyce. Potrzebuję licencję na 5 PC więc róznnica wynosi ponad 100 zł

Z góry dziękię.

Link to post
Share on other sites

Polecam zapoznać się z porównaniem wymienionych produktów :

 

http://www.kaspersky.pl/products.html?s=compare2013

 

Ogólnie zestawy Internet Security oferują bogatsze możliwości (np. zawieraja firewall). Jednak w tym wypadku za licencję na 5 komputerów zapłacisz 389 PLN. Tymczasem, dla porównania, AVG Internet Security to koszt 299 PLN przy licencji dla pięciu stanowisk. Odnoszę również wrażenie, że pakiet AVG jest nieco bogatszy w porównaniu do oferty firmy Kaspersky.

 

 

^^

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Korzystam z Kapserskiego już kilka ładnych lat (5-6) i jak najbardziej go polecam. Był okres (około 4 miesiące), w którym korzystałem z bezpłatnego softu, ale nie wspominam go dobrze. KIS nie "męczy" mi kompa, interfejs jest przejrzysty, aktualizacje bezproblemowe i ogólnie jest bardzo OK. Norton wg mnie jest mnie intuicyjny w obsłudze a to jest dla mnie bardzo ważne. Na temat innych się nie wypowiem, bo nie korzystałem a w dzisiejszych czasach co test, to inny zwycięzca.

Edytowane przez maniek_100
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właściwie to mogę się zgodzić z kolegą wyżej. Na win 7 jakoś nie mam wirusów. Instaluję okazyjnie raz na 2 miesiące jakieś antywirusy i 2 wirusy to max co jest w stanie wykryć. Pomijając już, że najczęściej wykrywa źle. Firewalle też tylko wkurzają błędnymi alarmami. Najlepiej rozsądnie wchodzić na strony i otwierać pliki.

 

Tego samego nie można powiedzieć o xp... Tam nie ma co włączać neta bez antywirusa. Jest nawet taki wirus, który uniemożliwia wejście na jakąkolwiek stronę zawierającą linki do antywirusów... A jak już jakoś Ci się uda to nie da się odpalić pliku .exe ;p Pozostaje tylko format.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...