Skocz do zawartości

Wybór telefonu pomiędzy wymienionymi


Recommended Posts

Witam w niedługim czasie zamierzam kupno telefonu z umową w Play .

Do wyboru mam :

-Sony Xperia miro

-HTC Desire C

-Nokia Lumia 610

-LG Swift7

-LG Swift L5

-ZTE Kis

-RBM One

-Samsung Galaxy Gio

-Huawei Ascend G300

-LG Swift L5 NFC

-Motorola Motoluxe

 

Telefon głównie będzie mi służył w multimediach ( Gry ,Internet , Muzyka)

Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji . Który z tych telefonów jest najlepszy i dlaczego .

 

Z góry dziękuje za wszelką pomochttp://forum.pcformat.pl/images/smilies/sup/duzy_usmiech.gif

Link to post
Share on other sites

Znalazłem jeszcze kilka , tylko że obecnie ich nie ma w magazynie ale to już mogę poczekać

A są :

-HTC Desire Z

-HTC Wildfire S

-Sony Ericsson Xperia Ray

-Sony Ericsson Xperia neo V

-HTC Desire C

-HTC Desire S

-Sony Xperia miro

-LG P970 Swift Black

-RBM LG P970 Black

-HTC Evo 3D

-Samsung S6500 Galaxy mini II

Link to post
Share on other sites

Bierz Evo, sam go mam i służę pomocą, jeśli będziesz chciał coś wiedzieć :P

Dobra, możę od razu wypiszę plusy i minusy.

 

Plusy:

- ekran

- jakość dźwięku

- wydajność

- ergonomia użytkowania

- wygląd

- grubość (lubię telefony, które ''czuć'' w kieszeni

- efekt 3d

 

minusy:

- aparat

- efekt 3d, dlaczego również jako minus? Pierwsza lepsza recenzja tego telefonu się kłania.

- może troszeczkę za ciężki

- przycisk blokady, ciężko go przycisnąć

- nie będzie aktualizacji do 4.1, pozostają custom romy, których na 4.1 jest mało

 

Ogółem z telefonu jestem zadowolony. Tylko ja należę do ludzi, którzy na stocku nie siedzą ani minuty, także mój rom to Viper3D, procek ustawiony na 1.2GHz (większość custom romów jest z kernelami po OC do 1.5), zrobiony undervolting i bateria trzyma mi spokojnie 2 dni.

Standardowo telefon powinien spokojnie pociągnąć jeden dzień.

 

Swoją drogą ciekawe, że życzą sobie 900 zł za Sensation XE, ma te same bebechy do zwykłe Sensation i Evo3D, tylko procek podkręcony na 1.5GHz, no i ''bitsy'' w zestawie, o ile się nie mylę...

Edytowane przez baker
Link to post
Share on other sites

Jednak okazało się że niestety nie mogę wybrać żadnego z tych telefonów . Bo nie mają już ich w magazynie i raczej już nie wrócą do oferty . Ale jako jeden z lepszych jest na stanie LG Swift L9 . Co sądzicie o tym telefonie ?

Znalazłem jeszcze kilka , tylko że obecnie ich nie ma w magazynie ale to już mogę poczekać

A są :

-HTC Desire Z

-HTC Wildfire S

-Sony Ericsson Xperia Ray

-Sony Ericsson Xperia neo V

-HTC Desire C

-HTC Desire S

-Sony Xperia miro

-LG P970 Swift Black

-RBM LG P970 Black

-HTC Evo 3D

-Samsung S6500 Galaxy mini II

 

Link to post
Share on other sites

L9 to na pewno dobry smartfon,wszystkie parametry na wysokim poziomie,do gier(w przeciwieństwie do l7) i internetu sprawdzi się bardzo dobrze,dwurdzeniowy Cortex-A9+ power sgx540+1gb to zdecydowanie dobre połączenie :) Miło zaskakuje jakość wykonania(Gorilla Glass) oraz lekkość,bateria też podobno trzyma długo.Nie miałem okazji przetestowania jak gra na słuchawkach,z recenzji wnioskuje iż co najmniej przyzwoicie.

Edytowane przez DeNeB
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...