Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam problem ponieważ komputer mam który spełnia zalecane wszyskich gier jednak ma z nimi problemy zespoły są następujące

 

i7-2700k 3,5 Ghz

2x4 gb ramu Kingston HyperX 1600Mhz

Asus 670 Gtx 2Gb

Asus p8z68-v /GEN 3

OCZ agility 3 128GB ssd

WDC green 2TB

 

chodzi o to że w nowych grach np assassin creed 3 w miastach mam 20-55 fpsów i sobie skaczą jak chcą w hitman 5 są lekkie lagi momentami i dodam że assassin creed 3 chodzi na full detalach ale 1280x720 a hitman full detale 1440x900 więc nie jakieś duże żeby karta już nie wyrabiała w biosie jest ustawiona optymalne mam jeszcze do wyboru ektremalne i ekologiczne ale tego nie ruszałem dodam że przed wymianą Hdd i dodaniu ssd było tak samo tylko że z innymi grami gta IV full detale 1440x900 25-40 fpsów

ja moge wszystko zrozumieć ale żeby na takim komputerze assassin creed 3 na full detalach przy 1280x720 tyle fpsów to jakieś żarty

 

z góry dziękuje ża odpowiedzi

 

Ps. jeśli dział zły to prosze o przeniesienie

Link to post
Share on other sites

Niemożliwe...

 

Na karcie Assassin's Creed 3 - PC Gameplay on EVGA GTX 460 - Maximum 50-60fps

 

CPU : AMD Phenom II X6 1055T 3.3Ghz

CPU Cooler : Corsair Hydro Series H50

Motherboard : ASUS Republic Of Gamer - Crosshair V Formula

RAM : G.Skill Rijpaws X 8GB DDR3 - 2133Mhz Dual Channel

GPU : EVGA Nvidia GTX 460

CASE : CoolerMaster CM Storm Scoot

HDD : 1000TO + 1.500TO + 500GO

Display : LG Flatron W2243T - 1920x1080 - 24"inch

OS : Windows 7 x64

PSU : SilverPower 550Watt 80+ Bronze

Mouse : Roccat Kova

Mouse Pad : Roccat Sota

Keyboard : Logitech G15

Headset : Creative Fatality Gamer

Sound Card : Creative Sound Blaster X-fi 2 5.1

 

Link to post
Share on other sites

Niemożliwe...

 

Na karcie Assassin's Creed 3 - PC Gameplay on EVGA GTX 460 - Maximum 50-60fps

 

CPU : AMD Phenom II X6 1055T 3.3Ghz

CPU Cooler : Corsair Hydro Series H50

Motherboard : ASUS Republic Of Gamer - Crosshair V Formula

RAM : G.Skill Rijpaws X 8GB DDR3 - 2133Mhz Dual Channel

GPU : EVGA Nvidia GTX 460

CASE : CoolerMaster CM Storm Scoot

HDD : 1000TO + 1.500TO + 500GO

Display : LG Flatron W2243T - 1920x1080 - 24"inch

OS : Windows 7 x64

PSU : SilverPower 550Watt 80+ Bronze

Mouse : Roccat Kova

Mouse Pad : Roccat Sota

Keyboard : Logitech G15

Headset : Creative Fatality Gamer

Sound Card : Creative Sound Blaster X-fi 2 5.1

 

http://www.youtube.com/watch?v=O1_3hM0-Un0

 

ja nagrywam zagrajmy w więc kupiłem ac3 fajnie pięknie włączam fraps nagrałem prawie godzinny materiał z tej gry a tutaj w mieście 24-40 fpsów zmniejszyłem opcje z ultra na wysokie i wyłączyłem frapsa na statku miałem cały czas 60 fps,ów już jak jestem w bostonie to mam 20-55 z wyłączonym frapsem ustawienia wysokie konfortowo sie nie da zagrać Edytowane przez sajio
Link to post
Share on other sites

powiem ci tak hitman i ac3 chodzą mi super płynnie, tak ze aż dziw bierze ze tak masz

1920x1080 wszystko na max

 

podaj mi swój wynik w 3D Mark 11

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

Sony 156. Ja naprawde rozumiem ze masz radeona, a te gry najwyczajniej w świecie nie są pod niego zoptymalizowane :) i nei wiesz jak sie gra akurat na geforce ale prosze cie nie ironizuj :)

 

gry zoptymalizowane pod nvidie mowisz? przypomne tytul ze znaczkiem nvidii ktora chodzi lepiej na atim metro2033, takze schowaj to miedzy bajki.
Link to post
Share on other sites

Radzę sprawdzić czy kabel hdmi jest podłączony do karty graficznej. Miałem taki sam problem , jak mi zmieniał gościu internet to odpiął kable od komputera i potem podłączył kabel hdmi do procesora.Przez miesiąc nie wiedziałem o co chodzi aż wreszcie zrozumiałem ,że kabel hdmi jest podłączony do procka a nie do karty graficznej.

Edytowane przez techris
Link to post
Share on other sites

Radzę sprawdzić czy kabel hdmi jest podłączony do karty graficznej. Miałem taki sam problem , jak mi zmieniał gościu internet to odpiął kable od komputera i potem podłączył kabel hdmi do procesora.Przez miesiąc nie wiedziałem o co chodzi aż wreszcie zrozumiałem ,że kabel hdmi jest podłączony do procka a nie do karty graficznej.

Nie za bardzo rozumiem twojej wypowiedzi komputer podłączałem sam i raczej nie podłączył bym do zintegrowanej :) chyba że nie chodzi ci o to

Link to post
Share on other sites

Kumpel ma GTXa 660, reszta klockow taka sama jak moja. Postawimy skrzynie obok skrzyni i zobaczymy jak gry dzialaja. ;)

Jeszcze jedno slowko na temat " i nei wiesz jak sie gra akurat na geforce ale prosze cie nie ironizuj"

Akurat caly czas mialem nvidie, wzialem atiego i niej żałuję.

Nie oszukujmy sie, ale gry na pc pod wzgledem optymalizacji to porazka.

Link to post
Share on other sites

mój wynik z 3dmark : http://www.3dmark.com/3dm11/5044260 pobrałem ze strony 3dmark.com w wersji basic powinno być dobrze ?

słuchaj zerknij na moją sygnaturkę i podkręć podobnie jak ja ,sprzęt tez masz poobny, wyciągam ponad 10400pkt , także różnica w stosunku do ciebie jest bardzo duża, ponad 2000pkt

i sprawdź gierki u mnie Hitman ma ustawione co się da na ultra + msaa x8 żadnych lagów , pełna płynność 1920x1080 oczywiscie :)

 

karta 1080mhz

pamieć 1605 mhz

i zawsze trzeba dawać power target na max

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

słuchaj zerknij na moją sygnaturkę i podkręć podobnie jak ja ,sprzęt tez masz poobny, wyciągam ponad 10400pkt , także różnica w stosunku do ciebie jest bardzo duża, ponad 2000pkt i sprawdź gierki u mnie Hitman ma ustawione co się da na ultra + msaa x8 żadnych lagów , pełna płynność 1920x1080 oczywiscie :) karta 1080mhz pamieć 1605 mhz i zawsze trzeba dawać power target na max

Tylko jak podkręcić ? i jakim programem bo w podkręcaniu jestem zielony

Link to post
Share on other sites

trochę poczytaj o tym, ja używam EVGA Precision X do karty, a procek mam podkręcony w biosie

nie jest to trudne, ale trzeba wiedzieć co się robi

 

a sterowniki najnowsze ,win7?

dziwna sprawa

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

trochę poczytaj o tym, ja używam EVGA Precision X do karty, a procek mam podkręcony w biosie

nie jest to trudne, ale trzeba wiedzieć co się robi

 

a sterowniki najnowsze ,win7?

dziwna sprawa

 

tak stery najnowsze win7 aktu wszystkie

 

 

@edit http://www.benchmark...rona/17342.html tutaj wyczytałem że karte podkręcali EVGA PrecisionX czy do mojej też sie nada bo nie wyczytałem żeby tego asusa 670 (tylko z dopiskiem TOP którego ja nie mam) podkręcali w jakimś innym programie

 

Moja karta ma 980Mhz czy podkręcenie jej do 1080Mhz nic jej nie zrobi ?

Edytowane przez sajio
Link to post
Share on other sites

Masz fajny zestaw . Podaj jeszcze jakie masz chłodzenie procesora i jaką obudowę .

Niżej masz link do poradnika oc.Gtx 670 . Do podkręcania możesz używać programów EVGA Precision , Asus Gpu Tweak ,

Msi Afterburner . Jednocześnie używaj jednego z tych programów (musisz wybrać który).

http://www.overclock.net/t/1265110/the-gtx-670-overclocking-master-guide

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...