Skocz do zawartości

Karta dziwiekowa pod AKG GHS-1


Recommended Posts

witam, posiadam aktualnie xonara DS + akg ghs 1 i z racji tego ze ida swieta postanowilem wymienic karte dziwiekowa na lepsza i pytanie czy ma to w ogole sens. chodzi mi o gry fps glownie call of duty black ops 2 i muzyke. Jezli wymienilbym DSa na np DXa to czy czułbym duza roznice ? do wydania mam cos ok 400zl. Zalezy mi na pozycjonowaniu i chce tez aby zakup byl przyszlosciowy poniewaz mozliwe ze za rok dwa wymienie sluchawk, wiec prosze o pomoc :rotfl:
Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu wymieniać karty jeśli główny nacisk kładziony jest na gry. Różnica będzie niewspółmierna do ilości wydanej kasy, może jakaś minimalna. Nie warto teraz wymieniać karty, nie wiedząc jakie w przyszłości słuchawki będziemy do niej podłączać. Radzę wstrzymać się z zakupem, ale to Twoja kasa i zrobisz jak chcesz.

Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu zostawiłbym sobie te 400 zł na razie i odkładał dalej ;) Do GHS-1 "cudów" nie trzeba, a za wielkiego uzysku z drogich kart nie będzie. Zestaw raczej masz dobrze "zgrany" i bym go nie ruszał ;) Do gier te słuchawki są bardzo dobre - w szczególności do gier typu Call of Duty. Za jakiś czas karta + słuchawki (np. K 550) ;)

Jak już musisz kartę zmieniać to dozbieraj trochę więcej i kup coś bardziej przyszłościowego – no chyba, że planujesz K 550 to Audiotrak'a Prodigy X-Fi Ci wystarczy ;)

Podsumowując – na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zakupem.

Link to post
Share on other sites

tez mi sie wydawalo ze mam w miare ok zestaw dopoki nie kupilem black ops 2 gdzie w ogole nie slysze krokow przeciwnika a w poprzednich czesciach nie mialem takiego problemu, znajomy posiada sluchawki logitech g35 i mowi ze sprawuja mu sie dobrze nie ma problemow z pozycjonowaniem aczkolwiek podchodze do tego z dystansem, szukam raczej czegos bardziej uniwersalnego (gry i muzyka). Myslalem czy nie uzbierac na sound blaster xfi titanium hd ale pewnie do tych sluchawek to sredni pomysl?

 

i czy pmoze mi ktos podac przyklad/polecic sluchawki ktore wykorzystaja potencjal wyzej wymienionego sound blastera

Edytowane przez szynszyl
Link to post
Share on other sites

Myslalem czy nie uzbierac na sound blaster xfi titanium hd ale pewnie do tych sluchawek to sredni pomysl?

i czy pmoze mi ktos podac przyklad/polecic sluchawki ktore wykorzystaja potencjal wyzej wymienionego sound blastera

 

Do tych słuchawek nie ma sensu brać Titanium HD, jeśli już byś kupił tą kartę to wtedy mógłbyś pomyśleć o Sennheiser HD 380 Pro.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...