Skocz do zawartości

Wyniki konkursu Benchmark&MSI - Wygraj laptopa za 6,000


Recommended Posts

Przeglądnąłem nicki wszystkich użytkowników na N aby się upewnić. Nie ma osoby o nicku n.button. Czyli ustawione, żałosna zagrywka ze strony redakcji. Więcej nawet nie biorę w tym udziału skoro z góry ustalone kto ma wygrać.

 

 

(...), a ci dwaj nastepni to pewnie nie zaglądają na fotum bo jeden ma 0 a drugo 17 postów.

Co do kolejnych 2 zwycięzców też mam poważne wątpliwości.

Edytowane przez Veeon
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeglądnąłem nicki wszystkich użytkowników na N aby się upewnić, nie ma osoby o nicku n.button. Czyli ustawione, żałosna zagrywka ze strony redakcji. Więcej nawet nie biorę w tym udziału skoro z góry ustalone kto ma wygrać.

 

Edit:

 

Co do kolejnych 2 zwycięzców też mam poważne wątpliwości.

 

Staram sobie jednak wmówić, że nikt nie próbuje ze mnie zrobić w tak prymitywny sposób idioty. :)

Chyba się pokwapię i sprezentuję to wszystko na portalu na W. Ku uciesze ludu. :)

 

EDIT:

Nawet w wyszukiwarce portalu benchmark.pl nick zwycięzcy nie jest wyświetlany, choć po wpisaniu mojego nicku, czy każdego innego użytkownika jego profil jest na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Przezabawnie. :)

Edytowane przez anndroith
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Redakcja ma portal i userów głęboko w nosie, praktycznie same sponsorowane artykuły za które dostają kupe kasy wypisując brednie, ale w superlatywach o produktach, nagrody z konkursów wręczają znajomym - więc co ich obchodzi nasze zdanie? Kasa leci, a my jak głupki nabijamy im licznik odwiedzin i przez to chcą im płacić. Ktoś do MSI powinien napisać, żeby nie robili tu konkursów, bo takie nagrody potem i tak przepadną i nie trafią do tego, kto na nie zasłuzył.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Witajcie,

Ja także brałem udział w tym konkursie, wcześniej od czasu do czasu przeglądałem serwis, tyle że nie miałem konta. Mnie też dziwi szybkość sprawdzania prac (wcześniej 2 tygodnie, a teraz kilkanaście godzin!). Domyślam się, że większość z tych 2500 prac zawierała prawidłowe odpowiedzi, nie sądzę, że Autorzy pracując przy komiksie wyłożyli się na pytaniach, do których odpowiedzi można znaleźć w kilkanaście sekund.

Co do wyszukiwania użytkowników na forum... Wcześniej nie logowałem się na forum, dziś sam wyszukałem siebie i pokazało mi: "Rejestracja dziś, 17:13". Także pewnie osoba, która wygrała nie logowała się na forum.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co do wyszukiwania użytkowników na forum... Wcześniej nie logowałem się na forum, dziś sam wyszukałem siebie i pokazało mi: "Rejestracja dziś, 17:13". Także pewnie osoba, która wygrała nie logowała się na forum.

 

Jak wzięła udział to musiała się raczej zalogować ;).

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Nawet w wyszukiwarce portalu benchmark.pl nick zwycięzcy nie jest wyświetlany, choć po wpisaniu mojego nicku, czy każdego innego użytkownika jego profil jest na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Przezabawnie. :)

*

 

Taki osoba jest http://www.benchmark.pl/uzytkownik/n.button-89864.html z tym, że rejestracja na stronie nie oznacza, że taki użytkownik automatycznie widnieje forum. Tyle w kwestii nicka.

 

Kto to jest, dlaczego wygrał i czy słusznie, nie mnie to rozstrzygać, ale chciałem wyjaśnić kwestie konta :).

 

*jeżeli to sprawdziłeś wcześniej na portalu (nie forum) i zrobiłeś to poprawnie, a nick pojawił się później (już wtedy gdy ja sprawdzałem), to rzeczywiście niezła komedia :).

Link to post
Share on other sites

Istnieje, istnieje. Ciućmoki nie radzą sobie z wyszukiwarką.

 

Martwi mnie co innego. W pierwszym poście jest link do cache google, który jeszcze jakiś czas temu przedstawiał stronę z wczorajszymi pomylonymi wynikami. Teraz niestety już nie pokazuje. Ktoś ma screena lub wiedzę na temat jak spojrzeć na te wczorajsze wyniki? Potrzebuję tego do reklamacji. Proszę o pw.

Link to post
Share on other sites

To jakiś żart. Pierwsze miejsce zajęła dziewczyna która rymowanym wierszykiem "zalizała" na śmierć firme MSI? Przecież to miała być zabawna historyjka a nie konkurs poetycki. Po za tym wychwala tego laptopa tak że aż prawie zwymiotowałem na monitor. Jakbym wiedział że konkurs nosi nazwe "Wyliż w komiksie pupeczke firmie MSI to może damy ci laptopa" to wcale nie wysłałbym pracy. Rozumiem że "komisja" wyłaniająca zwycięzce to były 3 nauczycielki języka polskiego podko****ące się w Mickiewiczu?

 

Powiem tylko jedno... WSTYD !!! Nie dość że najpierw ogłoszone niewłaściwe wyniki to jeszcze wygrały denne prace które ze słowem "zabawne" nie mają nic wspólnego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja mam dużo czasu i nie odpuszczę tego konkursu. Jutro na spokojnie będę pisał reklamację. Zesram się, a nie pozwolę, żeby wygrał taki bełkot. Z 2500 użytkowników muszą być lepsze prace.

 

 

 

Zgadzam się z powyższym w 100%. Tyle, że skargi na organizatora rozpatrza... organizator ;) Jeśli grzeczny, to odpisze, że humor to kwestia gustu i tyle z dochodzenia praw. Ale walcz, dla zasady. Poziom zwycięskich historyjek jest poniżej komentarza.

Edytowane przez Szmak
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja rozumie rozgoryczenie ludzi nt. konkursu i opcji "reklamacji", ale tylko odpiszą ci, iż jest rozpatrywana i na tym się urwie wszystko. Teraz niestety jest tak, że jak sam sobie nie kupisz to nie będziesz miał.

 

P.S Co do "poezji kiblowej" z pierwszej strony to po dojściu do Lorda Vadera przestałem czytać, bo się nie dało tego przełknąć.

Edytowane przez OldSmuggler
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To jakiś żart. Pierwsze miejsce zajęła dziewczyna która rymowanym wierszykiem "zalizała" na śmierć firme MSI? Przecież to miała być zabawna historyjka a nie konkurs poetycki. Po za tym wychwala tego laptopa tak że aż prawie zwymiotowałem na monitor. Jakbym wiedział że konkurs nosi nazwe "Wyliż w komiksie pupeczke firmie MSI to może damy ci laptopa" to wcale nie wysłałbym pracy. Rozumiem że "komisja" wyłaniająca zwycięzce to były 3 nauczycielki języka polskiego podko****ące się w Mickiewiczu?

 

Powiem tylko jedno... WSTYD !!! Nie dość że najpierw ogłoszone niewłaściwe wyniki to jeszcze wygrały denne prace które ze słowem "zabawne" nie mają nic wspólnego.

 

Gdyby chodziło o rymy, to przecież ta kobieta nawet nie zrymowała tego jak należy, te rymy są niedokładne i się ledwo kleją. Gdyby chodziło o rymy, to popatrz na mój wierszyk - nie lepsze? Historyjka też uważam sporo ciekawsza u mnie - i z jakim morałem. Tylko, że mojej pracy nikt nie czytał. Twojej pewnie też nie i 1500 innych. Jeżeli robi się konkurs, którego potem nie chce się sprawdzać, to tylko świadczy o poziomie serwisu. To ja mam wierzyć teraz w te wszystkie przeprowadzane tu testy, że niby komuś się chciało robić coś o wiele bardziej pracochłonnego niż przeczytanie tych historyjek? Gdzie profesjonalizm? Czemu redakcja udaje, że forum nie istnieje, a na komentarze nie odpisują, tylko czasami usuwają te niewygodne? Na PurePC można wejść z redakcją w polemikę, twórcy artykułów są zawsze aktywni w komentarzach, jeśli są co do czegoś jakieś wątpliwości, a nawet doradzają jaki sprzęt warto kupić, bez względu na testy nawet, a z własnego subiektywnego punktu. Jeżeli redakcja przemilcza wszystkie niewygodne sprawy i nie potrafi wyjść na przeciw...

 

Zobaczcie sobie test ostatni jakiejś szrotowatej drukarki HP za ok. 300 zł. Test nudny jak flaki z olejem, zero konkretów w nim, nikt nie pokusił się o wycenę kosztów druku, które przecież są najważniejsze, a na koniec znaczek jakości benchmark - dobry produkt. Albo ostatni test laptopów - w całym artykule nie ma żadnego Della, najwyraźniej Dell nie zapłacił. Za to na dole reklamy paru firm, i od razu widać, że ich laptopów w teście pełno - dobrze zapłacili i tyle. To ja dziękuję za taki serwis.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Przestańcie w końcu jojczyć, że nie wygraliście. Wygrał ktoś inny i chwała mu. Redakcja jak wybrała tak wybrała i nieczyje żale tego nie zmienią. A co do tego czy historyjki fajne, czy nie to kwestia gustu. Znam takich, którzy spazmów przyjemnosci dostają na filmach z Bondem, które wg mnie są żenująco niedopracowane. I co? Mam z tego powodu "płakać" jak to w kinach nie ma dobrej jakości filmów? Podobnie i tu - nawet jeśli wygrałby któryś z Was to pozostali by napisali jaki to beznadziej, nawazelinowany itd. komiks stworzyli, że ich lepszy... Żal czytać wasze wypociny.

A co do redakcji. To rzeczywiście mogłaby się wypowiedzieć o przyczynach problemów z tym konkursem i wyjaśnić bliżej ten temat.

Link to post
Share on other sites

A kto marudzi, że nie wygrał? Jakbyś nie zauważył, to marudzimy, że serwisowi brak rzetelności i nie wszystkie prace sprawdzono. Ktoś zawsze by narzekał, owszem, ale gdyby wybrano naprawdę dobre, albo naprawdę najlepsze prace, to nie byłoby takiego dymu. Różne można mieć gusta co do filmów, ale jakby coś takiego jak Kac Wawa dostało oskara biorąc pod uwagę jaki poziom stawiała konkurencja, to nie uznałbyś, że coś jest nie halo?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Konkursy na najlepsze prace powinni oceniać sami "Forumowicze". Wtedy by wyszło jaki humor to rzecz gustu... Mamy przecież w poście możliwość dania "punktu" i napewno ludzie lepiej by ocenili prace niż 3 osoby czy ile ich tam było w komisji oceniającej a już napewno wszystkie by zostały przejrzane. Już to widze jak 3 osoby oglądają 2500 prac. Pewnie wrzucili do maszyny losującej "ksywy" osób biorących udział i zrobili losowanie. Na oficjalnej stronie gry guild wars 2 brałem udział w konkursie w którym również trzeba było wypełnić takie obrazki i tam faktycznie było to dobrze zorganizowane bo forumowicze widzieli wszystkie 1500 prac i po ogłoszeniu wyników przynajmniej można było skonfrontować czy humor i pomysł był rzecziwiście dobry w porównaniu do innych prac. A tu? Powtórze jeszcze raz ! ŻENADA !

 

P.S.

Żądam odpowiedzi od serwisu benchmark!!! Nie zachowujcie sie jak ciule i pokażcie że macie język za zębami. Zachowujecie sie jak politycy. Gówniane uchwały sie wybiera a to co dobre odkłada na bok. Tak zrobiliście z tymi pracami.

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

A kto marudzi, że nie wygrał? Jakbyś nie zauważył, to marudzimy, że serwisowi brak rzetelności i nie wszystkie prace sprawdzono. Ktoś zawsze by narzekał, owszem, ale gdyby wybrano naprawdę dobre, albo naprawdę najlepsze prace, to nie byłoby takiego dymu.

Ci, którzy piszą, że ich komiks był lepszy. Dla jednych był, dla innych nie. Masz pewność/dowód, że serwisowi brak rzetelności w tej sprawie? Nie było nas przy tym więc nie mamy też pewności. Również uważam, że prawdopodobnie drugi wybór redakcji był na szybko - poprzednie historyjki były znacznie fajniejsze, ale to kwestia gustu. Jednak z powodu braku dowodów nie mogę napisać o braku rzetelności.

 

Różne można mieć gusta co do filmów, ale jakby coś takiego jak Kac Wawa dostało oskara biorąc pod uwagę jaki poziom stawiała konkurencja, to nie uznałbyś, że coś jest nie halo?

 

Dla mn ie znaczna część ostatnich oscarów była dana nie ze względu na jakość filmu, ale na ilość $ włożonego w reklamy. Nie mówię już o tym, że filmy są niedorobione - często brak konsekwencji, nielogiczne zachowania bohaterów w niektórych sytuacjach, czy diametralne zmiany charakteru postaci. Nie wypowiem się konkretnie o ostatnich filmach, bo w większości nie dotrwałem do końca, ale poprę swój wywód jakimś extramanem, króry w sytuacjach oczywistych nie potrafi skorzystać ze swych supermocy. A takich "kwiatków" jest multum w wielu z oscarowych filmów. Nie o filmach jest wątek więc koniec tematu.
Link to post
Share on other sites

Ci, którzy piszą, że ich komiks był lepszy. Dla jednych był, dla innych nie. Masz pewność/dowód, że serwisowi brak rzetelności w tej sprawie? Nie było nas przy tym więc nie mamy też pewności. Również uważam, że prawdopodobnie drugi wybór redakcji był na szybko - poprzednie historyjki były znacznie fajniejsze, ale to kwestia gustu. Jednak z powodu braku dowodów nie mogę napisać o braku rzetelności.

 

 

Wygranych w pierwszej wersji wybierano 2 tygodnie ... w drugiej niecały dzień ... Szkoda :)

 

Dlatego - mam nadzieję że to ostatni konkurs rymowanka kocimiętaka

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do konkursów to zacytuję starą reklamę bodajże PZU - "Cuda się zdarzają, ale nie warto na nie liczyć". Równie dobrze jak sąsiad wygra w totka idź go zaj*bać, bo wygrał, a kolekturę podpal (albo jeszcze lepiej podłóż bombę, bo teraz popularny sposób), bo dali kupon wygrywający Zenonowi, a nie tobie. Możecie narzekać ile chcecie i liczyć na cuda, albo poszukać innego konkursu. Czy to znajoma szefa serwisu czy to kochanka biskupa z parafii odpowiedzialnego za konkurs z MSI możecie "wyć do księżyca i liczyć, że odpowie". Prywatnie wolę zarobić na swoje niż liczyć na "cuda".

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wyniki pewnie ustawione. W ogóle nie mogę w znaleźć Benchmarku osoby o nicku n.button która zajęła pierwsze miejsce, może to jakieś fikcyjne konto tylko po to aby ktoś z "góry wytypowany" mógł odebrać nagrodę :[.

 

http://www.benchmark...tton-89864.html

 

Widzę że jak zwykle, teorie spiskowe zdominowały kolejny konkurs :P

hehe

 

Co do konkursów to zacytuję starą reklamę bodajże PZU - "Cuda się zdarzają, ale nie warto na nie liczyć". Równie dobrze jak sąsiad wygra w totka idź go zaj*bać, bo wygrał, a kolekturę podpal (albo jeszcze lepiej podłóż bombę, bo teraz popularny sposób), bo dali kupon wygrywający Zenonowi, a nie tobie. Możecie narzekać ile chcecie i liczyć na cuda, albo poszukać innego konkursu. Czy to znajoma szefa serwisu czy to kochanka biskupa z parafii odpowiedzialnego za konkurs z MSI możecie "wyć do księżyca i liczyć, że odpowie". Prywatnie wolę zarobić na swoje niż liczyć na "cuda".

Niestety muszę się z Tobą zgodzić, ludzka zawiść nie zna granic :/

Edytowane przez Bakak
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...