Skocz do zawartości

Telewizor max 55'' cali do 5 tyś.


Recommended Posts

Za około 5399zł kupisz model samsunga 55es6100. To najlepsze oferta jeśli chodzi o balans "cena=jakość" jeśli zamierzasz kupić telewizor o przekątnej 55"

 

P.S.

Cena 5399zł to cena jaką mam na półce w swoim sklepie. Być może dostaniesz go taniej. Ma Wi-Fi i przeglądarke. Ma również 3D o ile cie to interesuje i jest oczywiście telewizorem z płynnością ruchu. Po za tym samsungi nie mają problemu z odtwarzaniem formatów typu .avi czy .mkv z poziomu pendrive czy dysk twardy.

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

Jeśli zależy ci na multimedialności z poziomu USB to samsung. Sony ma swoją wytwórnie filmową i pewnymi formatami odtwarzanymi z poziomu usb strzelili by sobie w kolano. Samsung nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o odtwarzanie jakichkolwiek formatów oraz polskich napisów. Samsung ma też lepiej rozwinięte opcje internetowe i samą przeglądarke. A tak po za tym oba grają bardzo dobrze oczywiście na ładnym sygnale :) Wybór należy do ciebie.

 

No i pilot wraz z menu są bardziej intuicyjne i przyjemne w samsungu. Ale wystarczy że weźmiesz oba piloty do ręki i sam sie przekonasz :)

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

Z tych dwóch co podałeś w linkach wziąłbym Samsunga, za nalepkę SONY trzeba zapłacić extra :) pozatym znajomy ma Soniaka i obraz wygląda jak teatr w domu - niesamowicie sztucznie. Ale to tylko moje odczucie, innemu się może podobać. Pozwolę Ci namieszać i zaproponuje jeszcze to http://www.morele.net/telewizor-3d-philips-55pfl6007k-507039/ pomijając jakoś obrazu to ambilight wygląda prze*****iście jak masz telewizor na scianie. Tylko nie wiem jak funkcję interenetowe w nim śmigają bo w serii 5000 troszke narzekali, że za wolno chodzą. Jeśli chodzi o multimedia to samsung świetnie opanował temat.

Link to post
Share on other sites

I bardzo dobry wybór! Nie słuchałbym wypowiedzi typu za na klejkę Sony trzeba dopłacić extra bo dla mnie to brednie (sorka ale tak myślę). Fakt, nie czyta wszystkich formatów, ale można przesyłać filmy DLNA do TV i wtedy łyknie każdy format.

Obraz daje świetny, 3D to żyleta (za co dostał nagrodę EISA właśnie w tej kategorii). Sony ma na prawdę dużo ustawień obrazu, które możesz kręcić pod swoje wymagania. Łatwo możesz rozszerzyć go o np Blu-Ray S790 i wyedy będzie upscalował HD do 4k. Widziałem ostatnio taki pokaz i efekt jest baaardzo fajny!

Jak miałbyś problem z ustawieniami lub podłączeniem to pisz śmiało, bo jest tam mnogo opcji i można sie trochę zagubić na początku ;).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...