Skocz do zawartości

Recommended Posts

Samsunga z powyższych, no i będzie ok.

 

pytanie, czy warto tyle wydać na dysk SSD?

Obecnie to najrozsądniejszy wybór. Opłacalność (rozmiar/cena) jest lepsza im większa pojemność (przy sata 2,5"). Wobec czego 60GB jest zbyt drogie względem 120tki, zaś 240GB jest ponad budżet.

 

Za rok wszystko powyższe stanieje pewnie do 300zł (lub mniej), pojawią się nowe i tak w kółko.

 

Po prostu - kup i się ciesz.

Link to post
Share on other sites

Samsung by zwolnił, co nie zmienia faktu, że to byłby dobry wybór. Nie ma sensu na siłę szukać wolniejszego dysku.

 

A czy jest sens dokładać SSD powinieneś wiedzieć ty. Jeśli reszta komponentów jest dla Ciebie wystarczająca a uważasz, że komputer mógłby być bardziej "responsywny" to tak.

Link to post
Share on other sites

No dobra to w takim razie jaki dysk SSD wybrać i o jakiej pojemności? Wystarczy 64GB? Bo jak rozumiem na SSD instaluje się jedynie system? Dodam że chodzi o Windows 7 Ultimate, no i najbardziej wymagające gry jakie gram to tylko BF3 i Guild Wars 2. No i chodzi mi też o to żeby wydać jak najmniej na dysk, a nie kupywać czegoś 100zł droższego tylko żeby system odpalał się 2s krócej.

Edytowane przez davi100
Link to post
Share on other sites

Jeśli już chcesz kupować ssd to tylko dobry sprzęt, wszelakie budżetówki należy wykluczyć na starcie - To mija się z celem.

 

Też mogę wychwalać ssd'ki pod niebiosa i nie wyobrażam sobie zestawu bez takiego dysku. Ale jeśli twój zestaw Ci wystarcza - po co go zmieniać na siłę ?

Link to post
Share on other sites

No dobra załóżmy że mogę się już teraz zdecydować na ten dysk, bo w sumie kasy trochę mam odłożone. Chodzi o to, polećcie mi coś, na co nie wydam dużych pieniędzy a wydajność komputera wzrośnie zauważalnie.

 

Tak więc ponawiam pytanie: Czy do mojego komputera Samsung 830 będzie troche na wyrost i czy wziąć jakiś tańszy dysk, a jeśli tak to jaki?

Link to post
Share on other sites

Nie będę zmieniał płyty. Chodzi mi o coś możliwie najtańszego a mieszczącego się na granicy "gardła" mojej płyty, procka i grafiki. Nie będę kupywał dysku droższego tylko po to by korzystać w nich w 80%. Chyba rozumiesz o co mi chodzi.

 

Padnie ci płyta i będziesz z znowu szukał dysku do nowej płyty a tak juz masz lepszy od razu jak dla mnie to kup najtańszy i tyle 8)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...