Skocz do zawartości

Serwis laptopów w Bydgoszczy


Recommended Posts

Już nie chodzi dosłownie o to, że naprawa jest droga. Serwis laptopów na 100% nie policzy sobie więcej za prywatne usługi niż sprzedawca w sklepie z artykułami komputerowymi. Zwyczajnie lubimy mieć nowe rzeczy. Nie muszą być one nawet lepsze, wystarczy, aby były inne. Z racji coraz niższych cen komputerów, laptopów i telefonów wymieniamy je w znaczącej liczbie sytuacji. Niewątpliwie nie można powiedzieć, że taka firma jak serwis komputerowy nie będzie miała w późniejszym czasie racji bytu. Naturalnie, że będzie musiała nadal funkcjonować, i zapewne nie gorzej prosperować niż dziś. Chodzi tutaj o fakt, że pomimo tego, że ceny sprzętu są coraz niższe, dane zamieszczone na nośnikach systematycznie mogą przedstawiać dla nas wielką wartość. Z zepsutego notebooka będziemy oczywiście chcieli odzyskać dane, nawet wówczas, gdy nie zamierzamy już go nigdy więcej używać. Serwis notebooków będzie zatem dla nas w takim wypadku niezbędny. Sam komputer można śpiesznie wymienić, jednakże żadna osoba nam nie zwróci czasu poświęconego na wykonanie projektów zapisanych na jego twardym dysku.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

A ja myślę że serwisy będą mialy rację bytu, chociażby dlatego, że Polska tonie w bezrobociu i nikt nie chce się wplątywać w raty lub wydawać ponad 1400 zł (bo tyle ok. kosztują lapki z półki dla klasy średniej) skoro nie wie czy jutro będzie miał pracę i za co żyć. A ja wolę oddać na serwis i zaplacić 200-300 zl i się cieszyć dalej z kompa niż wydawać 1400-1600zł na nowego, który może też sie popsuje. Wiadomo jak ktoś gra czy coś to wiadomo że woli albo starych namówić na nowego lapka albo jak pracuje to sobie kupić bo podzespoly są dopasowane do wymagan systemowych gry, ale jak ktos tak jak ja uzywa głownie do internetu to bez sensu wydawać takie duze pieniadze.

 

Ostatnio mój Asus odmowil posłuszeństwa, bo mi spadł. Poszłam do Focusa do OnService, takie stoisko biało-zielone. Wyslali kompa do serwisu i za 5 dni mialam z powrotem. Zadzwonili ile bedzie kosztwac naprawa, co sie rozwaliło i czy chcę dodatkowo RAM-u i śmiga teraz jak szalony. A chyba z 320 zł zapłaciłam, więc jest róznica 320zł a 1500 zl. No i mam wszystkie dane moje,

 

Z telefonami to masz rację, bo co umowę wymieniam na nowy, bo zawsze wyskoczą z jakimś bajerem, a w kompach obecnych masz wszystko i chyba nic więcej nie wymyślą. Bluetooth, Wifi, kamerka, tylko środek sie zmiania procesory i WIndowsy. Mi tam wystarczy taki komp do wszystkiego.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Serwisy na pewno nie staną się czymś zbędnym. Sprzęt zawsze będzie się psuł, a w naszym kraju ludzi nie stać na zakup nowego laptopa za równowartość jednej miesięcznej wypłaty. Większość z nas woli jednak oddać sprzęt do naprawy i zapłacić te kilkaset złotych. Rozumiem, że żywotność sprzętów komputerowych jest bardzo krótka jednak bez przesady. Kupując sprzęt chce, żeby słuzył mi on choć przez rok lub dwa. Mam swój sprawdzony serwis lapart.pl na Morskiej w Bydgoszczy i w razie jakichkolwiek problemów oddaję do naprawy i przez kolejne kilka miesięcy cieszę się sprawnym sprzętem i tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...