Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

jakiś czas temu,zakupiłem ps4(posiadam rownież xboxa 360) killzone wygląda bajecznie,bt4 również,need for speed itp,dobra rozdzielczosc,tekstury,detale itp za cene samej konsoli 1799zł media markt(nie kupi się takiego sprzętu PC) i nie ma co mówić bo wiadomo że na pc większość gier będzie lepiej wyglądać ale nie w takiej cenie,mimo wszystko jako fan konsol,powiem tak,exy exy i jeszcze raz exy się liczą,ktoś wcześniej napisał że tak wygląda grafika (tomb raider) po roku na rynku tej gry,i co z tego ? na xboxie mam gta 5 a wy pecetowcy ? macie gears of war 2,3 ? nie tekkeny ?,anczarted ? itp ;) 

Link to post
Share on other sites

Mixtape, że tobie się nie nudzi,tyle lat juz :rudolph:    Zawsze mówię ,konsola jest dobra i PC, nie ma najlepszej platformy do grania. 

 

czasami wchodzę na pssite ,by się pośmiać czasami z komentarzy głupoli 

Link to post
Share on other sites

ostatnio zakupiłem BF4 i NFS na ps4,wszystko ultra płynne,dobra rozdzielczość,miły i przyjemny interfejs i bardzo wygodny pad,dodatkowo konsola pobiera mało prądu w porównaniu z pc,wiem że na pc gry wyglądają jeszcze lepiej,ale nie ma aż taki różnić jak w przypadku xboxa 360 i ps3 tutaj są dosłownie minimalne różnice,dodatkowo na konsole są mega exy(nie mowie że na dzień dzisiejszy jest ich dużo na ps4 bo nie ma ich,konsola ma pare miesiecy)najbardziej to lubię to że,kupuje gre,wkładam do napędu,i gram,nie martwić się o że się coś zatnie,że będę musiał optymalizować gre pod mojego pc,tutaj jest ułatwienie i to bardzo,moim zdaniem jak na sprzęt o wartości 1799 zł (podstawowa cena-media-markt) to warto brać taki sprzęt i nie martwić się o nic do końca żywotności,ostatnio miałem sytuacje,oglądam z kolega mecz na tv w 3d,ktoś dzwoni na skype-przez tv i oglądamy wszyscy to samo i widzimy się,po meczu zmiana na ps4 i gramy z wykorzystaniem technologi dual-play......coś pięknego.pozdro

Link to post
Share on other sites

Co ty pi*******z za przeproszeniem...

Jak na razie kupowanie ps4 to ULTRA FAIL...

Sam mam X360 i Ps3 i jak narazie to te konsole mają sens poprzez dobrą cenę oraz masę gier

Co do wyglądu gier na ps4 to bym się nawet nie wypowiadał, gdyż większa rozdzielczość względem ps3 to niestety nie może być nazywane NextGenem...

 

BF4 i NFS na ps4,wszystko ultra płynne
Dla Twojej wiadomości NFS i  na ps4 pogina w 30fps więc do ULTRA płynności dlaeko jak stąd do Afryki... tak samo jak BF4 który zalicza spadki o 40% przy większej zadymie

 

Wytłumacz mi jedno - Dlaczego to się nazywa NEXT GEN jeśli

a) Grafika nie ma skoku względem poprzedniej generacji by wysołać to ŁAŁ (podbite rozdziałki i to wszystko) i nadal takie gry jak Beyond TS czy podobne wyglądają dla mnie lepiej niż taki Killzone

b) Gry już teraz nie potrafią dotrzymać jakości komputerom z średniej półki (co będzie za 3 lata ??? - znów hamowanie rozwoju...)

 

 

I na konicec

JEŚLI TO JEST DLA CIEBIE TEN SKOK WZGLĘDEM POPRZEDNIEJ 8 LETNIEJ GENERACJI  TO JA NIE MAM PYTAŃ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=-uQuOo6t-kM

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Problem z PS4 jest taki, że na kompie, którego kupiłem 2 lata temu mam gry za połowę ceny gier na konsolę, które wyglądają lepiej. Też nie muszę się niczym martwić, instaluje i gram. Jak są problemy to tak samo jak na konsoli czeka się na patcha. 

Dla mnie kupowanie tego pudełka jest stratą kasy bo mam na czym grać w multiplatformy a line up exów na ps4 to żart. Za 1800zł wolę kupić GTX 780 i kolejne 3 latka z głowy przy moich wymaganiach odnośnie gier

Link to post
Share on other sites

po co patrzeć na benchmarki ile fps'ow,jest płynnie w każdej grze,patrząc tylko na wyniki z tych testów,ze nfs chodzi w 30 fps,to trochę dali du*y EA ponieważ killzona dało się zrobić o wiele lepiej (patrząc na benchmark) mimo że jest o wiele więcej akcji,zadymy itp.

 

pierniczycie bzdury że nie opłaca się wydawać 1800 zł,dodatkowo jest w tym jak w ps3 BD który dla mnie jest kluczowy a koszt to okolo 350 zł

 

taki ps4 siedzi sobie w salonie,na którym oglądam filmy,potem ciach i przełączam się nfs itp który jest podpięty pod 50" ile ludzi z was podpięte ma pod duży tv ? prawie nikt.

 

wydasz 1800 zł na  gtx 780 na kolejne 3 lata ? ja będę grał więcej lat na sprzęcie za 1800 zł 

 

testujecie i dajecie tutaj porównanie które się du*y nie trzymają,włącz sobie u siebie na sprzęcie 3d marka najnowszego i jeżeli nie będziesz miał na maxymalnych detalach minimum 28000 punktów nie masz szans na płynną grę u ciebie na sprzęcie w nowe tytuły.tak to właśnie się trzyma kupy

 

tak samo jak na xboxie 360 posiadam ją prawie od premiery i do dnia dzisiejszego gram w gears of war 3 lub gta V itp może wy tez ? 

gry na pc typu mmo itp spokojnie pójdą mi na lapku (i5) 

Link to post
Share on other sites
wydasz 1800 zł na  gtx 780 na kolejne 3 lata ?

wiesz ja latam na gtx 580 za 500zł i tak gram we wszystko na max więc...

 

Reasumując ja nie mówię, że ps4 to kupa i bee bo nie jest, ale NEXT GEN to to nie jest i bardziej bym to nazwał ps 3,5 o jak naraziecała ta NEXTGEN-owość rozbija się w 90% tylko o większą rozdzielczość a nie o to chodziło (już pominę fakt downgrade grafiki w produkcjach przedstawianych 2 lata temu)

 

Sam mam pełno konsol w domu lecz PS4 jakoś narazie za mną nie przemawia gdyż w NFS czy bf4 mogę sobie "popykac" na PC lub Ps3/X360 i nie ma względem tych ostatnich takiego skoku by nazywać to NEXT GEN i nie mydlmy sobie oczu ze jest inaczej bo nie jest

 

Poczekajmy na Exy ktoreniby pokażą tą moc chociaż z tego comwią to inFAMOUS SS nie wygląda jakoś dobitnielepiej od ostatnich produkcji NaughtyDog na Ps3 czy wspomniany wczesniej Beyond TS...

 

Czyli Next Gen jako taki wyszedł słabo...

Link to post
Share on other sites

 

 

przełączam się nfs itp który jest podpięty pod 50" ile ludzi z was podpięte ma pod duży tv ? prawie nikt.  

 

 

 

testujecie i dajecie tutaj porównanie które się du*y nie trzymają,włącz sobie u siebie na sprzęcie 3d marka najnowszego i jeżeli nie będziesz miał na maxymalnych detalach minimum 28000 punktów nie masz szans na płynną grę u ciebie na sprzęcie w nowe tytuły.tak to właśnie się trzyma kupy

 

http://cdn.stripersonline.com/1/14/900x900px-LL-145f36c8_funny-dog-pictures-not-sure-if-trolling-or-just-stupid.jpeg
 

Link to post
Share on other sites

ale tak szczerze,jest duża różnica w jakości,detale,rozdzielczość,tekstury,aa itp a co chcielibyście zobaczyć,taki skok jak np w ps1 że było wow ? nigdy tego już nie będzie,tak samo jak to było z pierwszym samochodem było łał i potem już nie.

Link to post
Share on other sites

wydasz 1800 zł na  gtx 780 na kolejne 3 lata ? ja będę grał więcej lat na sprzęcie za 1800 zł 

 

Te 3 lata takie minimum bo nic nie ogranicza bardziej rozwoju gier niż stara na starcie konsola. Przykład: Watch Dogs

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ale tak szczerze,jest duża różnica w jakości,detale,rozdzielczość,tekstury,aa itp

Jakbym nie miał do czynienia z ps4 przez jakies 3 dni to i bym może w to uwierzył... NFS to praktycznie ta sama gra...

BF ma najwiekszy rozrzut w wyglądzie lecz pominę fakt, że na konsolach ps3 i x360 zrobili graficzny downgrade względem bf3 z wiadomych przyczyn

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze ta misja jest i inne gdzie jest wiecej niż jedno źródło światła klepią po sprzęcie najbardziej i jest to tu zależne od CPU więc się nie popisałeś bo koleś ma tu "tylko" nie wykreconego i7 950 sprzed 5 lat...

Po drugie ta karta ma ponad 4 lata a i tak byś tego w takim poziomie detali nie udźwignął na ps4 z takim FrameRate (już nie wspone ze n 5 letnim 480 za 350zł ruszy tak samo...bo to praktycznie to samo)


karta graficzna nowa kosztuje teraz około 800 zł(allegro) i takie spadki fps,nawet gtx 770 w full hd są duże spadki fps ;)

przeczytaj wyżej

ponad 4lata ma ta architektura... i ja dałem 500 za nowa (na allegro są różne dziwne ceny wiec Twój przykład to jakiś farmazon)

Konsola z przełomu niby niextgenowa 2013/2014 nie potrafi generowac płynnie grafiki oraz wymaga cięć w niej (ostatnie doniesienia o WD i InFAMOUS)

 

wogóle o co ta dyskusja jak i tak każdy normalny widzi co się dzieje :D

Link to post
Share on other sites

Bzdury tommy piszesz grałeś w crysis 3 ? chyba nie skoro takie opowiastki piszesz druga misja daje po garach najgorzej .A co do ps4 to sie okarze bo juz killzone  świeci detalami a infamous chyba swoja cegiełke dołoży.Wiec mości panie sam sie nie popisałes.


nowiótki gtx 780...i owszem graficzka miodzio ale nie piszcie jak to super wydajność spadki do 65 fps a karcioszka wypas i to górna półka i powtórze spadki do 65  ...a kto wie czy nie bardziej w innych lokacjach przy wiekszych zadymach.
Link to post
Share on other sites

Spadki do 65.... i ja już więcej z tobą nie rozmawiam... Czy wiesz, że ps4 nie wyświetli więcej niz 60 tak samo jak 99% wszystkich TV (no chyba,że wierzysz w magiczne 200HZ będące zwykłym motionPlusem)  ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...