Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Niestety nie kłamstwo, ale lubisz dobierać bardzo swój styl wypowiedzi do panującej sytuacji. Pamiętasz dziesiątki gifów, którymi zaspamowałeś działy (głównie o Xboxie)? Nie wiem czy zapoznałeś się z ich treścią, czy wkleiłeś 'bo pojazd na Xboxa'. Gify te usunął Ci któryś z moderatorów i były tam wszelakie treści od  wyśmiewania konferencji (o którym wspominasz), bo wyśmiewanie funkcji które teraz w kontekście PlayStation przestały być "śmieszne".

 

Pamiętasz jak kurczowo obstawałeś przy HD7970 w PS4? Mówiłeś że konsole muszą przynajmniej dorównać pecetom w kwestii mocy obliczeniowej, nie dorównały. Więc zacząłeś wywody o cudownej architekturze, która "robi przewagę".

 

Ty nie masz swojego zdania, wyrobionej opinii... dla Ciebie dobre jest to, co aktualnie proponuje Sony. Stąd mój przytyk z ekskrementami (za Twoje "wtrącenia" o "gtxxorze fanboju xone/wiiu"). Ja nie zamierzam Cię obrażać, po prostu stwierdzam że jesteś osobą nieobiektywną w tym co mówisz.

 

Od Twoich "pobratyńców" odróżnia Cię jednak kultura wypowiedzi, dlatego nie ma powodu by ktokolwiek Cię raportował. 

Stary ja Cię podziwiam za tą chęć to walczenia z tymi fanboyami. Poważnie. Ja też kiedyś walczyłem z Wulfenem i Kuligiem75 ( oo tak on w szczególności ) i nie dawałem rady po jakimś czasie ale masz mój miecz i tarczę za ochotę

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Stary ja Cię podziwiam za tą chęć to walczenia z tymi fanboyami. Poważnie. Ja też kiedyś walczyłem z Wulfenem i Kuligiem75 ( oo tak on w szczególności ) i nie dawałem rady po jakimś czasie ale masz mój miecz i tarczę za ochotę

Nie wiem po co walczyć z ludźmi którzy podnoszą poziom merytoryczny tego forum. Takim na pewno był wulfen. Chyba że nie miałeś okazji go poznać. ;)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co walczyć z ludźmi którzy podnoszą poziom merytoryczny tego forum. Takim na pewno był wulfen. Chyba że nie miałeś okazji go poznać. ;)

Czym wulfen podnosił poziom? Historiami o "Anczartyd zjadającym wszystko co wyszło na pc" czy może "HD7970 w PS4"? Serio jestem ciekawy... 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

PlayStation Vita TV

 

Biorę bez macania ale jak poprawnie rozwiążą kwestię rozdzielczości gier z psp i psx'a. Bo skalowanie z 640x480 i 480x272 do full HD mnie nie interesuje. Dodatkowo ciekawe co ze sterowaniem, przecież psv ma dotykowe panele a ds3 nie. 

 

http://www.ppe.pl/news-24206-sony_ujawnilo_swoj_nowy_hardware___zobaczcie_ps_vita_tv_.html

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Klasyki z psone? Jak nie będzie dobrego emulatora psx'a na to pudełko, to na LCD grać się w to nie da. Na ps3 też możesz to nadrobić, ale na chwilę obecną sensowny jest tylko epsxe. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Mam skrytą nadzieję że emulacja będzie tu jednym z bazowych "ficzerów" i nie spier* jej. Bo na PS3 to się w to nie da grać, skalowanie nie istnieje, a podobno taki mocny sprzęt #beka

 

Ciekawy jestem czy PS4 będzie "umiało" emulować PS2 ze skalowaniem, czy dalej jakieś nędzne porty albo inne Gaikaie. Bo PS3 niby już taka mocna, a natywnie dalej PS2 nie emuluje - muszą portować. Przecież PS2 to archaiczny MIPS, aż tak trudno jest to uruchomić znając dokładnie specyfikację (jak Sony)? 

Link to post
Share on other sites

This GIF shows how the PlayStation 4 lights up when you turn it on

"Sony’s PlayStation division appears to have taken inspiration from their Xperia line of Android smartphones, as the PlayStation 4 uses LEDs along the width of the console to indicate system status. When it starts up, the LEDs very gracefully turn blue. It looks great in the short GIF we’ve posted below, and we’re sure it looks even better in person."

http://wimages.vr-zone.net/2013/09/ps4lights.gif

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...