Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Gość effendi360

Włożył swoje i jest długo w psxe ale do prawdziwej legendy, jaką jest Gulash z Secret Service, sporo mu brakuje.

 

 

 

http://img526.imageshack.us/img526/8743/tg7g.jpg

Link to post
Share on other sites

Oj effendi, po kupnie Vity w preorderze zarzekałeś się że żadnych preorderów nie składasz :P

 

 

Hiv do już legenda naszej branzy hehe  :)

Jakiej twojej branży... człowieku. To że kupiłeś sobie konsole i kilka gier, nie czyni tej branży 'twoją'. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

Oj effendi, po kupnie Vity w preorderze zarzekałeś się że żadnych preorderów nie składasz :P

 

Prawda. Ale jakbym nie kupił to i tak "grałbym na sucho" poprzez youtube pewnie więc wolę załatwić sprawę od razu. Przecież to jasne jak słońce że ja obie będę miał tak czy inaczej. W Xsie szczerze powiedziawszy na obecną chwilę nie podoba mi się jedynie kinect w zestawie.

Link to post
Share on other sites

Prawda. Ale jakbym nie kupił to i tak "grałbym na sucho" poprzez youtube pewnie więc wolę załatwić sprawę od razu. Przecież to jasne jak słońce że ja obie będę miał tak czy inaczej. W Xsie szczerze powiedziawszy na obecną chwilę nie podoba mi się jedynie kinect w zestawie.

Mnie za to podobają się "exy"... Ryse i Quantum Break wydają się znacznie ciekawszą propozycją niż kolejny Killzone.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To dobrze. Jeżeli faktycznie będą bany ale m$ zmienił zasady i konsolę należy włączyć tylko przy pierwszym logowaniu to jaki problem w sumie ? Prosisz np kogoś, żeby Ci kupił konsolę w UK, odpala ją tam, włącza logując się na Twoje konto XLive i ją rejestruje. Wysyła Tobie konsolę do Polski, ty grasz sobie spokojnie offline a gry kupujesz już na miejscu. Gamescore leci Tobie na konto zapisując się na dysku. W momencie polskiej premiery, logujesz się na XLive wszystko uaktualniając i tyle. :D Chyba.... że pierwsze odpalenie każdej gry też będzie wymagało zalogowania... bo może tak być i wydaje mi się to całkiem realne rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

faktycznie, chyba tak jest...  FIFA 14 znowu niestety będzie w 2 wersjach. EA tłumaczy się tym , że większość ludzi nie posiada peceta , który będzie potrafił to ogarnąć. Tak samo tłumaczyli się w tej generacji a okazało się , że karta typu 8800GTX radzi sb z każdą FIFĄ bez problemu...

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

A z Battlefield 4 na next-geny nie jest tak, że single i multi w 1080p, a na mapach dla 64 graczy w 720p, żeby utrzymać 60 fps? Oczywiście mogę się mylić. Tyle informacji ostatnio było, że trochę ciężko ogarnąć wszystkie interesujące tematy, chyba mnie rozumiecie :D

Link to post
Share on other sites

Inna sprawa że DICE oficjalnie powiedziało że BF4 na PS4/XONE - 720p 

gdzie?

 

Ryse i Quantum Break wydają się znacznie ciekawszą propozycją niż kolejny Killzone.

:o

z quantum break nie pokazano choćby 20 sekund gameplaya, a co do ryse to...

http://www.ppe.pl/news-22803-ryse_to_prawdziwy_samograj.html

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Przecież Ryse miało być grą na Kinecta, tylko Microsoft widząc sytuację jaka się dzieje wobec XONE kazał przemapować sterowanie i uczynić z Ryse produkcję dla "poważnych" graczy żeby mieć kolejnego ?mocnego? ex'a w rękawie.

Link to post
Share on other sites

Wulfen ja sie nadal pytam gdzie potwierdzenie twoich rewelacji na temat bezawaryjnych ps3 slim ... Bo tak sie wykrzykiwałeś... No i tej super teselacji na cell-u w gt6 ... A jak wyszlo wiadomo...

 

czekam Panie MITOMAN

Link to post
Share on other sites

Ja w nic nie uwierzę dopóki obie konsole nie staną u mnie na biurku. Wówczas będę mógł wydawać osądy. Póki co jest wykrzykiwanie rozwścieczonych fanbojów, z których 90% i tak w najbliższym czasie żadnej z tych konsol nie kupi. Pamiętam po premierze 7-gen jak się przekrzykiwali PS3, czy XBOX360 a większość na oczy widziała to tylko na standach z marketów.

 

Pamiętam jak na portal konsolowy skizo, wrzuciłem fotkę X360 Premium na którym leżał 8800GTX to mnie prawie zlinczowali że z netu ściągnąłem i troluję :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...