Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

"wypaśne" i przepłacone było względem tych wszystkich "komputerów do gier za 10k", gdzie ktoś ładuje jakieś i7, 32gb ramu i sli z 770 ... po to by grać w rozdzielczości 1080p. Jednym słowem wykorzystuje profesjonalny workstation, do zadań w których jego potencjał jest zbędny.

Link to post
Share on other sites

Pieprzysz taki stek bzdur że ręce opadają. GTX670 wystarcza spokojnie do "wymaksowania" C3, zwłaszcza w parze z mocnym CPU. Nie wiem co sobie ubzdurałeś pisząc ten post, ale do komfortowej rozgrywki na PC w aktualne tytuły AAA karta graficzna pokroju 660Ti / HD7950 to i tak overkill (między innymi taki stan rzeczy mamy dzięki... konsolom).

 

Ocenianie wczesnej wersji gry pod względem płynności jest złe? Powiedz to swojemu koledze "po fachu" Wulfenowi, który nie widzi różnicy między grą odpaloną w debug-mode, a "normalnie". 

 

Mierny PC? Haha... widzę komuś albo  hajs od starych robi dziurę w bani, albo marketing konsolowy sprał mózg. Ten mój "mierny PC" jest i tak jak dość znacznie mocniejszy od tych waszych "next-genów" to primo, no a secundo patrząc na listy wydawnicze na PS4 NIE MA tytułu, który przykuł moją uwagę i którego brak bym żałował... Przyciągnęły mnie Quantum Break i Ryse, ale oba to "eksy" dla XONE i najprawdpodobniej ta konsola wyląduje u mnie jako pierwsza. Wasze kochane Sony i ich cudowna polityka, wciska wam po raz kolejny to samo (Killzone, inFamous), a wy cieszycie się jak głupi do sera i jeszcze płacicie za to po ~230zł. 

 

PS: Apropos RROD'ów w twoich X'ach ... Który z nich był wyprodukowany 2009 i później? 

Najgorszy fanboj to ten który wszystkim na około wytyka a sam siebie nie widzi, chłopie ty widzisz to co piszesz i nie uważasz się za fanboja M$ I PC? jesteś perfidnym najgorszym z możliwych. Nie miał się do czego przyczepić bo konsola tańsza bez blokady używanych  gier jak to było z XO to teraz do gier się przyczepił....

 

PS: Wszyscy na tym forum wiedzą o tym że jesteś fanbojem i tego nie zmienisz przykro mi.

Link to post
Share on other sites

@up

 

 W niektóre gry będzie można grać bez ps+ jednak do większości będzie trzeba opłacić subskrypcje żeby pograć w multi. z jednej strony będzie trzeba płacić  z drugiej przełoży  się to na jakość tej usługi.

Edytowane przez Deus91Ex
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Deus91Ex, ty byś nawet g... zawinięte w papierek z logiem sony kupił więc o czym tutaj mowa? tak bardzo śmieszyło Cię płatne multi w xboxie, a teraz co? już wszystko ok bo to SONY. jak czytam twoje posty to coś mi się robi.

mnie najbardziej przerażają ceny nowych gier na next-gen... nigdy nie przerobiłem konsoli i nie mam zamiaru ale płacić po 250 zł też nie chcę.

Link to post
Share on other sites

Deus91Ex, ty byś nawet g... zawinięte w papierek z logiem sony kupił więc o czym tutaj mowa? tak bardzo śmieszyło Cię płatne multi w xboxie, a teraz co? już wszystko ok bo to SONY. jak czytam twoje posty to coś mi się robi.

mnie najbardziej przerażają ceny nowych gier na next-gen... nigdy nie przerobiłem konsoli i nie mam zamiaru ale płacić po 250 zł też nie chcę.

A ty byś zjadł g.... zwinięte w papierek z logiem M$ ;) nie wiem gdzie się naczytałeś o grach po 250 zł oficjalne ceny gier podane przez Sony i MS to 60 dolarów. Panie przecie ja tam nie napisałem że skacze z radości z płatnego multi więc nie pisz mi bzdur tutaj ok?

Link to post
Share on other sites
nie wiem gdzie się naczytałeś o grach po 250 zł oficjalne ceny gier podane przez Sony i MS to 60 dolarów

 

 

Taaaa ziomek...

W jakim czy świecie żyjesz ???

 

od zawsze było tak, że u nas w Pl ceny nowości NIGDY nie były tym czym w tym samym czasie na zachodzie...

Czy Ty naprawdę wierzysz, że nowe gry na PS4 będą kosztowały 180zł ?!?!?!?! Hahahahahahaha

 

proszę bardzo - Last Of Us trochę po premierze - http://www.ceneo.pl/15285303

tak samo ceny nowości na Vita...

Jakoś zawsze mamy ceny gier w dystrybucji (nowości) na X360 mniejsze niż te na ps3...

 

Cena deklarowana a cena w oficjalnej dystrybucji u nas to CAŁKOWICIE CO INNEGO

 

WIĘC przestań już gdać śmieci bo mi się po porostu słabo robi...

Link to post
Share on other sites

Teraz popatrzcie na taką rzecz... załóżmy ktoś chce grać w BF4 po sieci, kupił sobie grę za ~250zł i opłacił 3 miesiące abonamentu PS+ za ~60zł... Nie jest to koniec wydatków, bowiem po 3 miesiącach będzie trzeba subskrybcję przedłużyć. W tym samym momencie posiadacz PC za koszt zakupu gry ~110-130zł gra ile tylko zapragnie, bez limitów i opłacania jakichkolwiek abonamentów (i znając życie w 60, a nie 30 fps). Gdzie w tym jest jakakolwiek opłacalność?

 

Fanatycy Sony tak się bronili z tym PSN, że może lekko gorsze od XBL, ale chociaż za darmo... a tu trach... Sony im taki numer wycięło. Ale to pewno "dopasowanie się do woli graczy", fapboje PlayStation tak kochają swoją konsolę że zgodnie uznali że chcą płacić za online i Sony tylko wyszło na przeciw oczekiwaniom. 

 

Wysokie ceny gier 7-generacji argumentowano koniecznością "dokładania" do konsol, koszt produkcji PS4/XONE jest tak niewielki, że już sprzedaż platformy jest zyskiem dla firmy. Ale biz is biz.  

Link to post
Share on other sites
fapboje PlayStation tak kochają swoją konsolę że zgodnie uznali że chcą płacić za online i Sony tylko wyszło na przeciw oczekiwaniom. 

 

jak by im jeszcze nasrali do pudełka z grą to by też się cieszyli... ja już mam z tego taki "łąch" ,że nie mogę :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Zapraszam do najnowszego PSXE. Mój list jest opublikowany. Domyślicie się który to

 

Ale Ci list pokroili, a może celowo nie wspomniałeś o liczbie klatek. Jak możesz prześlij mi ten list na priva to zobaczę jak redakcja robi listy pod siebie. 

Link to post
Share on other sites

Ale Ci list pokroili, a może celowo nie wspomniałeś o liczbie klatek. Jak możesz prześlij mi ten list na priva to zobaczę jak redakcja robi listy pod siebie. 

Listu jeszcze nie widziałem, PSXE nie czytam bo niestety czasem przesadzają w kwestii "fapowania" nad A/V w niektórych de facto brzydkich grach. FPS to kulał już w Uncharted 2, chyba taka cecha PlayStation 3... na początku problemy tłumaczono skomplikowaną architekturą, potem zaś "przeterminowaniem" sprzętu. 

 

A ten blog, to jest jakieś apogeum żenady, durnoty i zaślepienia. A porównanie C3 w wersji pecetowej do konsolowej jest śmieszne. Dlaczego przy takich porównaniach każdy mówi o statycznym obrazie pomniejszonym do rozdzielczości wyświetlanej na konsolach... 1080p to rozdzielczość ponad 2-krotnie wyższa, zaś różnica w płynności animacji dyktuje komfort. Dlaczego celowo pomijane są punkty, gdzie komputer osobisty zyskuje REALNĄ przewagę.

 

Dlaczego wszyscy "fapują" do statycznych ss z PS4/XONE, a nikt nie widzi tego że te gry będą chodzić w 30 fps! Powtórzę w 30 fps! Co w przypadku dynamicznego FPS, czy wyścigów samochodowych jest brakiem płynności, a do tego z pewnością dojdą wszelkiej maści dropy i bach, komfortu ni ma. 

 

Gość tworzący ten blog NIE MA żadnego pojęcia, o sprzęcie, o sposobie działania czy czymkolwiek. Nie zamierzam tego komentować na jego blogu, bo nie będę durnowi reklamy robił. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Gość tworzący ten blog NIE MA żadnego pojęcia, o sprzęcie, o sposobie działania czy czymkolwiek

Ja pomyślałem, że on to zrobił, aby pokazać w jaki sposób rozumuje stereotypowy konsolowiec i obnażyć ich głupotę.

Jeśli jest inaczej... no cóż... ograniczony umysłowo głąb.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...