Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

@Up

 

Bawiłeś się kiedyś CryEngine 2 albo 3? Najwidoczniej nie bo pieprzysz takie głupoty.

Żadna "kąsola" nie uzyska nawet połowy średniej ilości FPS jakie generował komputer na tym filmiku. Nie mówię już o detalach obrazu.

Dobitnie pokazało to demo porównawcze C3 na PC, X360 i PS3 gdzie ta ostatnia wypadła najgorzej.

 

Zrób przysługę ludzkości i skończ się udzielać na forach.

Link to post
Share on other sites

Bawiłeś się kiedyś CryEngine 2 albo 3? Najwidoczniej nie bo pieprzysz takie głupoty.

oczywiście że się bawiłem, odwiedź tematy o crysie to się przekonasz, a teraz niech Lukson napisze gdzie  tam napisałem jakieś głupoty.

to ze dead rising na mocnym pc chodził w 15 fps? to ze filmiki z crysisa często nie są real time? czy to ze blacharze podniecają się obrazkami, mimo ze na ich komputerze chodzi w kilku klatkach?

 

Żadna "kąsola" nie uzyska nawet połowy średniej ilości FPS jakie generował komputer na tym filmiku. Nie mówię już o detalach obrazu.

czyli co nie wygeneruje 3 fps? dziwne,  taki  division wygląda 10 razy lepiej i jakoś chodzi płynnie na ps4.

Poza tym mam ubaw  jak blacharze śmieją się z rozmazań obrazu, mówiąc ze to przez konsole, ze coś tam ma ukryć, ale jak ten sam efekt jest w crysisie, gdzie wszystko oddalone o więcej niż 300-500m jest rozmazane to jest ok.

 

 

Zrób przysługę ludzkości i skończ się udzielać na forach.

 prawda boli :)

Edytowane przez Wulfen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

oczywiście że się bawiłem, odwiedź tematy o crysie to się przekonasz, a teraz niech Lukson napisze gdzie  tam napisałem jakieś głupoty.

to ze dead rising na mocnym pc chodził w 15 fps? to ze filmiki z crysisa często nie są real time? czy to ze blacharze podniecają się obrazkami, mimo ze na ich komputerze chodzi w kilku klatkach?

Zdajesz sobie sprawę że było to w debug mode? Chyba nie muszę ci mówić, że tryb ten powoduje minimum kilkukrotnie większe wykorzystanie zasobów sprzętowych?

 

 

 

czyli co nie wygeneruje 3 fps? dziwne,  taki  division wygląda 10 razy lepiej i jakoś chodzi płynnie na ps4.

Poza tym mam ubaw  jak blacharze śmieją się z rozmazań obrazu, mówiąc ze to przez konsole, ze coś tam ma ukryć, ale jak ten sam efekt jest w crysisie, gdzie wszystko oddalone o więcej niż 300-500m jest rozmazane to jest ok.

The Division ani nie wygląda lepiej od C3 albo Metro LL, ani nie chodzi płynnie... bo 30 fps z widocznymi spadkami do ~23-25 w momentach większej akcji to nie jest płynna rozgrywka, to jest taka sama padlina jak obecna generacja. 

Link to post
Share on other sites

I o subiektywnej opinii mówi ktoś z logo PS4 w awatarze... 

 

Świeży gameplay? Faktycznie strzelanina TPP z elementami taktycznymi (quasi-RPG) to niesamowity powiew świeżości. Trochę ostatniego Ghost Recon, trochę Splinter Cell i tona filtrów na obrazie + momentami kulejąca animacja (na gameplayu z E3). 



Jeżeli ktoś w C3 grał na... konsoli, to faktycznie to prezentuje się lepiej. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
do tego jest bardzo świeże jeśli chodzi o gameplay.

 

Ręce mam przy glebie... Brak słów.

 

Ja to do dzisiaj nawet Last of Us nie skończyłem bo na początku było nawet fajnie ale po dłuższym czasie... nudzi mnie już ta gra...

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ale tu konwencja wcale nie wieje świeżością ! Poskładano oklepane schematy, wrzucono lepszą grafę bo to przecież ND, fabuła jarała mnie do ostatniej niedzieli gdy obejrzałem w końcu film The Road. Widać skąd zrzynali :] Kto czytał komiks TWD to też wie o co chodzi więc kurna czym tu tak naprawdę się jarać ? No i spadki poniżej 20fps... ZBYT częste. :( Gatunek action adventure tak naprawdę ma małą konkurencję, dlatego każdy praktycznie tytuł aaa wypluwany w tych klimatach dostaje wysokie noty vide Tomb Raider. Grę tak naprawdę ratuje realizacja bo praca kamery jest bardzo filmowa, szczególnie w prologu, który zrywa koparę.

 

Zapraszam do najnowszego PSXE. Mój list jest opublikowany. Domyślicie się który to. :]

Link to post
Share on other sites

Drogi Gtxxorze :) w Crysisa grałem na 2x gtx 670 bo to obecnie mam w kompie więc na pewno w lepszych ustawieniach niż ty na swoim sprzęcie z sygny, a do tego muszę cię zmartwić bo miałem trzy xboxy 360 (dwa zroodowały :) ), mam kompa jak i ps3. Mój avatar ma raczej na celu chwalenie polityki Sony i kierunku w jakim idą w porównaniu do rywala z MS. Żeby nie robić off topa to ocenianie wczesnej wersji gry pod względem płynności świadczy o tym kto tu jest fan-boyem, a twój ból du*y się dopiero zacznie jak konsolowcy będą sobie pykać w rewelacyjne gry których ty na swoim miernym pc albo nie zobaczysz albo nie odpalisz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drogi Gtxxorze :) w Crysisa grałem na 2x gtx 670 bo to obecnie mam w kompie więc na pewno w lepszych ustawieniach niż ty na swoim sprzęcie z sygny, a do tego muszę cię zmartwić bo miałem trzy xboxy 360 (dwa zroodowały :) ), mam kompa jak i ps3. Mój avatar ma raczej na celu chwalenie polityki Sony i kierunku w jakim idą w porównaniu do rywala z MS. Żeby nie robić off topa to ocenianie wczesnej wersji gry pod względem płynności świadczy o tym kto tu jest fan-boyem, a twój ból du*y się dopiero zacznie jak konsolowcy będą sobie pykać w rewelacyjne gry których ty na swoim miernym pc albo nie zobaczysz albo nie odpalisz.

Pieprzysz taki stek bzdur że ręce opadają. GTX670 wystarcza spokojnie do "wymaksowania" C3, zwłaszcza w parze z mocnym CPU. Nie wiem co sobie ubzdurałeś pisząc ten post, ale do komfortowej rozgrywki na PC w aktualne tytuły AAA karta graficzna pokroju 660Ti / HD7950 to i tak overkill (między innymi taki stan rzeczy mamy dzięki... konsolom).

 

Ocenianie wczesnej wersji gry pod względem płynności jest złe? Powiedz to swojemu koledze "po fachu" Wulfenowi, który nie widzi różnicy między grą odpaloną w debug-mode, a "normalnie". 

 

Mierny PC? Haha... widzę komuś albo  hajs od starych robi dziurę w bani, albo marketing konsolowy sprał mózg. Ten mój "mierny PC" jest i tak jak dość znacznie mocniejszy od tych waszych "next-genów" to primo, no a secundo patrząc na listy wydawnicze na PS4 NIE MA tytułu, który przykuł moją uwagę i którego brak bym żałował... Przyciągnęły mnie Quantum Break i Ryse, ale oba to "eksy" dla XONE i najprawdpodobniej ta konsola wyląduje u mnie jako pierwsza. Wasze kochane Sony i ich cudowna polityka, wciska wam po raz kolejny to samo (Killzone, inFamous), a wy cieszycie się jak głupi do sera i jeszcze płacicie za to po ~230zł. 

 

PS: Apropos RROD'ów w twoich X'ach ... Który z nich był wyprodukowany 2009 i później? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

subiektywna opinia

 

Mistrzu, powiedz mi co to obiektywna opinia w takim razie :rotfl:

 

Bo chyba nie znasz znaczenia słowa opinia %-)

sąd, zdanie na jakiś temat, mniemanie, pogląd

Czyli jest to właśnie subiektywnie :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

@gtxxor

 

Ile razy mam pisać to samo -.- uruchom sobie wiele dzisiejszych gier na sprzęcie z 2006 roku a nie 2011-2013 i zobaczymy w ile gier sobie pograsz takie pierdolen** że za cenę dzisiejszych konsol da się założyć lepszego pc owszem da się ale gdzie tu logika jak ten sprzęt jest technologicznie nowszy i to jest nie fair względem ps3/xbox.

 

 

przepraszam za błędy ponieważ pisze z telefonu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
uruchom sobie wiele dzisiejszych gier na sprzęcie z 2006

 

U mnie wszystko chodzi, poza C3. Nawet Far Cry 3 biega na medium w HD. 

 

Czyli według Ciebie taki Q6600 nie wystarczy dziś? Bo mi się wydaje, że tkwi i ma się dobrze w wielu kompach. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Ile razy mam pisać to samo -.- uruchom sobie wiele dzisiejszych gier na sprzęcie z 2006 roku a nie 2011-2013 i zobaczymy w ile gier sobie pograsz takie *******en** że za cenę dzisiejszych konsol da się założyć lepszego pc owszem da się ale gdzie tu logika jak ten sprzęt jest technologicznie nowszy i to jest nie fair względem ps3/xbox.

Niestety twoja gadka na temat ewentualnej opłacalności i żywotności sprzętu zupełnie pomija kilka kwestii... gry na konsole są często ponad 2-krotnie droższe od wersji PC. Posiadacz PC zakupionego w tym samym okresie może różnicę w cenie gier przeznaczyć np. na rozbudowę swojego sprzętu. Zaraz mi wyskoczysz z jakimiś PS+, używkami i innymi tematami... ale to dalej kosztuje (zresztą PS+ nie był wprowadzony od początku, a i na samych grach z PS+ się nie "wyżyje"). 

 

Pomijasz fakt że większość konsol kupionych w dniu premiery była już co najmniej raz wymieniana na inną z powodu usterki (oczywiście po okresie gwarancyjnym, "na koszt" właściciela)... w PC psuje się karta graficzna - kupujesz kartę graficzną, w przypadku konsoli nie działa to tak prosto. 

 

PC dla wielu jest narzędziem pracy, konsola to tylko zabawka. Jeżeli mając PC mogę mieć zarówno narzędzie jak i zabawkę, to znów jestem do przodu. Bo wątpię że istnieje posiadacz konsoli, który nie ma nawet "najprostszego" PC do zastosowań biurowo-internetowych. 

 

Jakby tak podliczyć wszelkie niuanse, to zakup konsoli w dniu premiery i jej eksploatacja do dzisiaj, wcale nie wychodzi taniej niż zakup w 2006-07 roku PC i późniejsza "przesiadka" na nowszy sprzęt. Pomijam już fakt że gry multi-platformowe w okolicach premiery PS3 już znacznie lepiej chodziły na komputerach osobistych. Niech przykładem będzie głupia seria Need for Speed, gdzie na obu konsolach 7-gen (PS3/360) chodzi to maks. w 720p, zaś na moim PC grałem wtedy w rozdzielczości 1440x900. 

 

Kiedyś napisałem taki post, że KONSOLE NIE SĄ KONKURENCJĄ KOMPUTERÓW I TRZEBA TO ZROZUMIEĆ. Konsole mają inny target, dużo węższe spektrum zastosowań i dużo węższe grono potencjalnych odbiorców. Porównanie konsoli do PC, jest jak porównanie nożyka do multitoola. Jednym i drugim się możesz zaciąć, ale multitool oprócz funkcji /przecinania/ może mieć kilkadziesiąt innych. Wszyscy, którzy w komputerach węszą konkurencję konsol są umysłowo ograniczeni, bo profesjonalne narzędzie robocze porównują do zabawki... a to że cały tabun świrów kupuje "wypaśne" i przepłacone maszynki tylko po to by na nich grać, to już niestety nie jest moja wina.  

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Wszyscy, którzy w komputerach węszą konkurencję konsol są umysłowo ograniczeni,

 

Prawda, ale nie na polu związanym z grami. Według rynku/ekonomii pc przegrywa i to sporo w zależności od rankingu. 

 

 

 

"wypaśne" i przepłacone

 

 

Przepłacone? Ceny konsol od mniej więcej 2-3 lat są bardzo konkurencyjne. X360/PS3 gróbo poniżej 700zł, jak dla mnie dobry interes patrząc nawet przez pryzmat exclusiwów.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...