Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

no i PSN  znów leży ... Ani na Ps4 anie na vicie mi nie działało...

Który to już raz w tym roku ?

biorą od roku opłaty za online a jest gorzej jak był darmowy

 

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego , że do sieci M$ im jeszcze daleko ojjjj daleko ?

Link to post
Share on other sites

no i PSN znów leży ... Ani na Ps4 anie na vicie mi nie działało...

Który to już raz w tym roku ?

biorą od roku opłaty za online a jest gorzej jak był darmowy

 

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do tego , że do sieci M$ im jeszcze daleko ojjjj daleko ?

Skoro tak ci sony przeszkadza to zmień konsole na ta od MS i po problemie.

Link to post
Share on other sites
sony przeszkadza to zmień konsole na ta od MS

 

 

 

i znów mój forumowy "idol"...

 

coś mi przeszkadza w konsolach sony ??? czy ja aby pisalem o usłudze (jej jakości) online i sklepie w porównaniu do konkurencji (i co najlepsze napisałem czystą prawdę ;) bo chyba nie zaprzeczysz, że jest inaczej...)??? chyba po to to forum jest nie ?  

 

EEE ?

 

 

 

BTW - X360 mam od 2007....  One wleci do końca roku

 

w domu i w pracy dostępem do sprzętów grających różnych firm nigdy nie miałem i nie mam problemów (nawet jak ciebie na świecie nie było) i miałem ich tyle, że  śmiem twierdzić, że do tylu liczyć dobrze nie potrafisz...

 

To się nazywa - OBIEKTYWNE PATRZENIE NA SYTUACJE OCZAMI GRACZA - NIE FANBOYA i ślepego wyznawcy jednego frontu jakim bez wątpienia po tym co od dawna piszesz jesteś i jakich się brzydzę...

 

Myślimy chłopie...później bzdury sadzimy.... Co się wypowiesz to jakieś smieci nie związane z tematem lub wątkiem bądź wierutna bzdura

 

http://www.letstalkdatingonline.com/home/wp-content/uploads/2012/01/get-out.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

no i PSN znów leży ... Ani na Ps4 anie na vicie mi nie działało... ?

 

No to nie wiem od czego to zalezy, ale jak odpalilem wczoraj Destiny o 20, tak wylaczylem o 1 w nocy i mnie nie wywalilo. Jedynie mialem problem zeby Destiny odpalic i polaczyc sie z siecia Bungie bo przeszlo dopiero za trzecim razem.

Link to post
Share on other sites

remi/ Czy jest warty swojej ceny hmh dla mnie tak, gry na nextgeny swoje kosztuja i liczyłem się z tym przy zakupie konsoli.

Plusy: grafika, modele pojazdów, odwzorowanie wnętrz pojazdów, dźwięki silnika (20minut bawiłem się AMG na poboczu), model prowadzenia (każdy samochód ma swój unikalny model prowadzenia, bardzo przyjemny) nie jest to symulacja ale tez arcade coś po środku, piękne trasy (szczerze to rzygałem tymi silvestronami, kurciti de katalunia itp z forzy; fajna odmiana)

Minusy: leżący multik jak na razie, są niewidzialne ściany i brak systemu zniszczeń ale szczerze mówiąc w ogóle mi to nie przeszkadza (nie, nie bronie DC) w DC chodzi o to żeby jak najszybciej przejechać trase z punktu A do B więc jeżdżenie po krzakach jest chyba zbędne? co do sys zniszczeń w DC trasy są wąskie i osiaga sie predkosci rzedu 250km/h+ ktoś pyka cie w tyłek benk o bande i koniec czy co? Może zmieńmy nazwe na Demolition Club? Jedyna uwaga: po uderzeniu w bande samochód powinien bardziej zwalniać 

Ocena 8/10 według mnie warto kupić DC ale każdy powinien zagrać w demo plusowe jak się pojawi i samemu zadecydować 

 

dodo nie wiem czy jest sens sam wiesz że ss nie oddaje tego co widzisz na ekranie tv/monitora (poza tym dochodzi kompresja twitter itp) ale wnętrza są wyśmienite  :cry: http://i.imgur.com/EKDzpgA.jpg

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Driveclub obcykane DEMO (skąd takie dorwać ? nie wiem...) w MediaExpert na standzie z PS4

3 trasy 3 auta (kazde auto przypisane do trasy)

auta wyglądają REWELACYJNIE - Trasy też (jeśli się patrzy na szczegóły tj odbijające się dosłownie wszystko w kałużach (publika nawet słońce!) 

auta mają też refleksy w realtime i nie jakieś uproszczone (faktura na karoserii BAJERA)

 

Teraz model jazdy - auto lewituje jak w forza 2 (nie horizon a zwykła 2)

da się do tego przyzwyczaić choć grając wiele w forza 4 na X360 jest to trochę dziwne

 

niewidoczne ściany i jakieś odlicznie jak lekko wyjedziesz za trasę... WTF ?!?

 

zniszczenia to rysujące się auto i lekko wygina karoseria

 

dźwięku nie słyszałem bo stand ledwo co dźwięki wydawał ...

 

CO do grafiki to raził w oczy całkowity brak AA

jest 30fps ale wydaje się bardzo płynne

 

Czekam jak spadnie w okolice 150zł i kupuje

 

Na razie demo 8/10

Link to post
Share on other sites

Grałem wyścig na zmianę. Raz DC raz FH2. Krótko: na gorąco fajniej się jeździ w forza. Jest płynniej, lepszy AA, świetne cienie.

I radocha z jazdy. Ale tu pewnie wina aut. W Forza mam Lambo, w DC Merc Aklasa.

 

 

Na chwilę obecną jeśli chodzi o nextgenty i wyścigówki to:

 

F5 > FH2 > DC

 

PS nie skreślam Driveclub dam tej grze szansę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...