Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Smiac mi sie chce z fanboi sony :)

Jakie wygrac ?

 

Pokazali rendery

Nie pokazali konsoli

I to ma byc wygrana ?

 

Wsteczna kompatybilnosc na ps4 to bedzie platny ja 1000% stream gier wiec dojdzie do tego lipna jakosc ;)

 

Ms mial pokazac konsole ? Pokazal

Sony nie pokazalo NIC

 

Na gry przyjdzie czas na e3 wtedy poznamy zaryz bo narazie takie spekulacje sa smieszne

aha czyli dla ciebie na konferencji konsoli DO GIER lepiej jak pokazuja kawalek plastiku i jakies duperele zwiazane z TV niz same gry ?

jeden gameplay z konferencji sony trwal mniej wiecej tyle co wszystkie zwiastuny z konfy microsoftu :D

xboty  nie maja ŻADNYCH argumentów.

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

To prawda. Ps network to imitacja przy tym co daje xbl

Mialem ps3 i mam x360 wiec wiem co pisze

a ja mialem 3 xboxy wiec wiem lepiej od ciebie :D

 

szkoda , że ten gameplay był z PC...

nie, raczej z dev kita ps4

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Niech sobie kasują za xbox live, ale nie takie pieniądze, nie przesadzajmy tym bardziej, że trzeba będzie płacić za używki...

Jakie pieniądze? Na miesiąc wychodzi to jak za paczkę szlugów, gdzie niektórzy miesięcznie potrafią wypalić 20-30 paczek... Więc jakie to są tak naprawdę pieniądze? Zwłaszcza że Xbox Live to usługa sieciowa bardzo wysokiej klasy...

 

Nie jestem ani po stronie PS4 ani XO, ale staram się być obiektywny - a niektórym to tutaj niezbyt wychodzi. Pokazano gameplay z Killzone SF? Fajnie, tylko nie widziałem na scenie gościa stojącego z padem i prezentującego grę, tylko odtworzony gotowy materiał wideo, który może być równie dobrze "dopieszczony" w edytorze, bądź również... wyrenderowany. 

Link to post
Share on other sites

Jakie pieniądze? Na miesiąc wychodzi to jak za paczkę szlugów, gdzie niektórzy miesięcznie potrafią wypalić 20-30 paczek... Więc jakie to są tak naprawdę pieniądze? Zwłaszcza że Xbox Live to usługa sieciowa bardzo wysokiej klasy...

 

Aż tak wiele to nie jest, ale mimo wszystko wolałbym trochę mniej za to płacić, albo chociaż więcej wariantów kupna (tj. 1,2,3,4 miesiące itp.).

 

Do tej pory byłem mocno za Xboxem po tej prezentacji, mimo, że krótkiej, ale dobrej. Ale jak przeczytałem, że trzeba będzie płacić za używki to, już tak wesoło mi nie było. Podejrzewam coś około dzisiejszych 800MSP, czyli 30zł jak się nie mylę.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę nic mówić, żeby nie krytykować ale to co jest na tym filmiku to jakaś farsa a nie gameplay. Trzech (3) aktorów podnieca się i trzepie przed ekranem.

Mało tego patrząc jak główna postać w grze dostaje po du**e można wywnioskować, że:

1. włączony jest godmode i gość przeżyłby wybuch bomby rozszczepialnej,

2. w tej grze nie da się zginąć (lepsza zajawka niż COD na poziomie easy),

3. nikt nie gra tylko goście podniecają się przy filmiku.

Link to post
Share on other sites

weż pod uwagę to - PS4 nikt nie widzaił

XBO już jest pokazane "na golasa" :) (bardzo podobne-prawie identyczne rozłożenie elementów jak w X360S)

 

Teraz e3 zweryfikuje kto na starcie będzie miał lepiej ;)

Link to post
Share on other sites

EA na temat nowych konsol  :P

 


 

Te architektury o generację wyprzedzają najpotężniejszy PC dostępny na rynku, a ich unikalny projekt, fundamenty systemu operacyjnego i usługi tworzą jedne z najbardziej atrakcyjnych platform, które będą w stanie zmienić mechanizmy rozgrywki. Wyniki naszych testów związanych tylko z wydajnością obrazu i dźwięku są 8-10 razy lepsze niż [urządzeń] obecnej generacji. Możliwości obliczeniowe tych urządzeń i szybkość transferu danych w zasadzie eliminują potrzebę racjonalnego zarządzania zasobami systemowymi na potrzeby silników naszych produkcji.

 

 

Jestem tylko ciekaw czy ten sprzęt co aktualnie posiadam będzie wystarczający na porty z nowych konsol

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Czytałem to źródło i tam w komentarzach bardzo dobrze ktoś napisał, że może wyprzedzają  architekturą ale na pewno nie wyprzedzają mocą obliczeniową dzisiejszych, topowych maszyn.



 

 

Możliwości obliczeniowe tych urządzeń i szybkość transferu danych w zasadzie eliminują potrzebę racjonalnego zarządzania zasobami systemowymi na potrzeby silników naszych produkcji.

 

Wspomnimy te słowa, po odpaleniu pierwszych gier i zobaczymy, czy faktycznie będą trzymać stałe 60kl. :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...