Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Tam to sobie chyba już dobrze na wzajem robią z tej radości... "PS4" miała fajniejsze prerendery i gameplay Watch Dogs, o którym jasno powiedziano że jest z mocnego PC. Na temat samej PS4 wiemy niewiele, bo jej nie pokazano. Xbox One ma po stronie plusów pada i fakt że MS konsolę pokazał, inna sprawa że poszedł w drugą skrajność i zbyt bardzo skupił się na samej konsoli (chociaż faktem jest że była to jednak premiera konsoli jako sprzętu, a nie gier).

 

Wsteczna kompatybilność na PS4 to też zbędny "fap" fanbojów, bo jak wiadomo odbędzie się ona przez Gaikai, więc prawdopodobnie za gry już posiadane Sony i tak użytkowników odpowiednio "skasuje". 

Link to post
Share on other sites

SONY wygrało już nową generacje skupiając się na grach, a nie pierdołach jakim jest TV blokowanie używanych gier strzał w głowę na samym starcie + opłata za uruchomienie gier z Xbox 360 microsoft lekceważy rynek wtórny prawdę mówiąc z takim rozwiązaniem mam nadzieję, że podwinie, im się noga.

Edytowane przez .daft
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@UP

 

Dla SONY mogę wydać każdą złotówkę, ponieważ nie dymali mnie od samego początku za sieć dodatkowo dużo zaoszczędziłem dzięki PS+ a pomijając to PS3 długo u mnie w domu jeszcze będzie, kiedy kupię PS4, więc się nie martwię. :)

Link to post
Share on other sites

PS3 długo u mnie w domu jeszcze będzie, kiedy kupię PS4, więc się nie martwię. :)

O ile nie padnie. Usługa sieciowa w PS3 to żart. W przypadku xboxa płaci się, ale w zamian dostajesz o wiele przyjemniejszą rozgrywkę sieciową

Link to post
Share on other sites

Smiac mi sie chce z fanboi sony :)

Jakie wygrac ?

 

Pokazali rendery

Nie pokazali konsoli

I to ma byc wygrana ?

 

Wsteczna kompatybilnosc na ps4 to bedzie platny ja 1000% stream gier wiec dojdzie do tego lipna jakosc ;)

 

Ms mial pokazac konsole ? Pokazal

Sony nie pokazalo NIC

 

Na gry przyjdzie czas na e3 wtedy poznamy zaryz bo narazie takie spekulacje sa smieszne

Link to post
Share on other sites

Czyli wadą XO są płatne gry z X360, ale dla PS4 płatne gry z PS3 to "zaden problem", ahh... wy fanboje hipokryci. 

 

Abonament za Golda to zdzierstwo i "dymanie", ale fakt że

-360 zawsze był tańszy od PS3 \\rekompensowało to cenę abonamentu

-serwery PSN są non-stop "wywalone" "konserwowane" albo po prostu lagują

jest już oczywiście bez znaczenia.

 

PS+ to oszczędność (wypożyczą ci trochę gier, które "znikają" po zakończeniu wykupowania subskrypcji), ale Gold to zdzierstwo.

 

Jeszcze pewno powiesz że pad od PS3 lepszy bo mały  :) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

O ile nie padnie. Usługa sieciowa w PS3 to żart. W przypadku xboxa płaci się, ale w zamian dostajesz o wiele przyjemniejszą rozgrywkę sieciową

To prawda. Ps network to imitacja przy tym co daje xbl

Mialem ps3 i mam x360 wiec wiem co pisze

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...