Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Nie ma co się spinać konsole będą zawsze lepsze do innych gatunków gier niż MMO/RTS i FPS, ale w niektóre FPSy przykładowo BF3 lepiej mi się grało na padzie no, ale cóż jak, kto woli a wracając do MMO to jedynym dobrym na PS3 w tej chwili jest FF XIV.

 

 

Z tym gościem wyżej zgadzam się, jak pisałem w 100 %, ale nie hejtuje Xboxa, bo kilka ciekawych gier na niego ograłem i dobrze się bawiłem wojna między PC vs Konsole będzie zawsze w kółko ludzie będą to samo powtarzać, więc nie ma co się kłócić co będzie to będzie ważne, aby konsola była sprawna i wychodziło na nią jak najwięcej ciekawych gier to tyle ode mnie.

 

// nie cytuj ostatniej wypowiedzi w temacie .daft

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

Panowie bez spiny.

Niektóre rzeczy lepiej wyglądał na pc. (jeżeli chodzi o tą salę)

 

Ale nie wiem czy widzieliście. Kolory na ps3 był sztuczne podbite. Powinno być robione na tej samej jasności i kontraście.

Mało się różniło. A może się wydawać że na konsoli było ładniejsze bo był kolorki podbite :) Od razu rzuciło mi się to w oczy. 

Link to post
Share on other sites

nie chodzi o to, że nie mam nic do roboty i czepiam się pierdół z regulaminu. ile razy było tak, że ostatnia wypowiedź miała kilkanaście linijek a ktoś potrafił zacytować całość :/ potem w takim temacie robi się burdel. koniec offtopu.

Link to post
Share on other sites

Robimy albo - @UP

albo cytujemy czesc do ktorej bedziemy sie odnosic

 

tak samo nie cytujemy obrazkow,filmow itp itd

 

Wracajac do tematu - Zastanawia mnie teraz kwestia portow z ps4 na pc i odwrotnie. przeciez to ma byc w 90% ta sama architektura ;) czyli jesli gra bedzie zoptymalizowana pod ps4 to port na pc powinien chodzic wysmienicie na karcie pokroju 7870/660 i procku za 500zł ;) kwestie ramu odpuszczam, gdyz wiadomo ze kosztuje grosze ;)

Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie teraz kwestia portow z ps4 na pc i odwrotnie. przeciez toma byc w 90% ta sama architektura ;) czyli jesli gra bedzie zoptymalizowana pod ps4 to port na pc powinien chodzic wysmienicie na karcie pokroju 7870/660 i procku za 500zł ;) kwestie ramu odpuszczam, gdyz wiadomo ze kosztuje grosze ;)

Ja obawiam się, że to będzie działało w samą stronę jak teraz, czyli, że porty gier na PC z konsoli nadal będą słabe, ale w przypadku PS4 będzie to działało w drugą stronę więcej gier z PC będzie portowanych na konsole przez architekturę PCta, ale zobaczymy jak to będzie.

Link to post
Share on other sites

nie chodzi o to, że nie mam nic do roboty i czepiam się pierdół z regulaminu. ile razy było tak, że ostatnia wypowiedź miała kilkanaście linijek a ktoś potrafił zacytować całość :/ potem w takim temacie robi się burdel. koniec offtopu.

nie czepiam się ciebie, tylko ile razy już nagiął regulamin :D

 

 

//nie lubię dawać warnów i trzeba mnie wyjątkowo mocno zirytować żebym to zrobił .daft

Link to post
Share on other sites

Nie zapomnijmy tez, ze taka PC-tową konsole juz mielismy ponad 10lat temu - Pierwszy Xbox

Mial Pentium III i GeForce 4

i jak to sie przekladalo ? A tak, ze na xboxa Dead Or Alive 3 , Splinter Cell czy panzer Dragon Orta zrywal na poczatku kask a na blizniaczym PC mozna bylo co najwyzej pograc plynnie w Quake 3 i Unreal Tournament ;)

 

Wiec tez trzeba tak podchodzic do tego 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

E tam moim zdanem będzie lepiej. Przecież oni też na tym tracą. Czas to pieniądz. Wyciągnięto wnioski z tej generacji, cudów na kiju nie będzie. Będą stare pomysły ale dobrze dopracowywane. Ja się cieszę, że mimo wszystko standard grafy podniesie się na poziom do przełknięcia (może nawet będzie ładna) i większość gier jednak zachowa 60 fps. Wtedy byłoby pięknie. Więcej nie trzeba.



Prawdziwe kroki powinno się robić w pogłębienie imersji gracza, żeby dojść do momentu gdzie faktycznie "będziemy" w grze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...