Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

 

 

poczekaj z PS+ kilka dni bo są problemy z PSN co chwila - chyba przez poprawianie serwerow DriveClub

Czekam , czekam właśnie kupiłem Destiny i tam jest kod na 30 dni PS+ za Free :wariat:

P.S Bierz LG podobno teraz najlepsze są i do tego maja dobre ceny , zaraz za nimi jest Samsung a na końcu SONY - płacimy jak za zboże a matryce sony ma z LG a więc to co najważniejsze ... :)


 

 

Jak też grudzień/styczeń biore jakieś 40-42" i mam dylemat Panasonic TX-42AS650 vs Samsung UE40H6400 (skłaniam sie ku pana)

 

Wez jakiegoś LG obecne modele są naprawde dobre :) A jak patrzysz mimo wszystko Panasonic vs Samsung , bierz Panasonica ...


http://allegro.pl/drive-club-pl-na-playstation-4-dlc-nowa-i4688072920.html

 

Zachęcam do Licytacji :wariat: :wariat: :wariat:%-) %-) %-) chyba chce 300 zł za tą gre :menda:

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to bezsensowne porównywania bo różnice w grafice jeżeli są to są praktycznie nie zauważalne i dostrzegamy je gdy sie dobrze przyglądamy na screenach bo w trakcie gry nie ma różnicy ...


 

 

Jak gram w bf'a na monitorze 144hz a później odpalę w destiny to czuje się jakbym w spowolnieniu grał :)

No dobra ale ja mam 60Hz Monitor , TV 400 Hz a obraz i tak jest wolniejszy i to odrazu widać , jak tylko włączyłem mówie lipa , nie moge sie przyzwyczaić ...

Link to post
Share on other sites

 

 

Wg mnie to jest 30 - przynajmniej tak mi to wyglada.
Czyli masz takie samo wrażenie jak ja i chyba mamy racje że jest to 30 klatek a nie 60 bo skoro by było 60 to bym nie widział różnicy między graniem na kompie w 60 klatkach a graniem na PS4 a róznica jest duża więc zapewne jest 30 klatek :) A wszystkie gry na PS4 miały być w 60 klatkach a DriveClub też jest w 30 ...
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...