Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

 

 

starzy wyjadacze pamietajacy PSX itp bez problemu dokopaliby 95% grających na myszce

W takim razie dlaczego robią te autoaimy, wspomagacze celowania?

Nawet stary wyjadacz nie ma szans ze średnio rozgarniętym człowiek grającym prawidłowo ustawionym gryzoniem.

 

Między innymi dlatego cross-platformowe fps'y się nie przyjęły. Gramy albo na padzie, albo na myszce dla równych szans. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

W takim razie dlaczego robią te autoaimy, wspomagacze celowania?

Nawet stary wyjadacz nie ma szans ze średnio rozgarniętym człowiek grającym prawidłowo ustawionym gryzoniem.

 

Między innymi dlatego cross-platformowe fps'y się nie przyjęły. Gramy albo na padzie, albo na myszce dla równych szans.

Wiesz powiem ci tak grałem dla testów kiedyś w Bf bad Company 2 przy pomocy pada na PC i dziwnym sposobem grało mi się bardzo dobrze tylko ze snajperem miałem problem. Cross platform nie wypalił z kilku powodów m.in AIM na PC oraz łatwy sposób na oszukiwanie (niestety nooby jak to bywa rozwalaja bo pojawił się nowy cheat itp. Na konsolach dopóki nie są złamane to zjawisko w ogóle nie wystepuje) problemy połączenia konsol i PC oraz koszty takich rozwiązań.
Link to post
Share on other sites

Zawsze można kupić venom-X czy tam XIM4 jak kogoś portfel nie boli i próbować z myszką :)

 

Tylko czy to dziala z wiekszoscia gier

 

Według producentów działa w każdej. Ja tam nie wiem, nie korzystam :) Ale filmiki jak ludzie grają na tym w BF4 czy CODa jest pełno na YT.

Link to post
Share on other sites

No to dołączam do szczęśliwego grona posiadaczy PS4 :D Jedno pytanie na początek - czy wam także konsola się tak mocno grzeje już po jednej godzinie grania od spodu z prawej strony ? Moja stoi sobie sama na szafce, z każdej strony ma wolne miejsce wiec przewiew powietrza dobry. Mimo to, zauważyłem że się bardzo nagrzewa.

Link to post
Share on other sites

To ja się pochwalę miałem kupić w lutym na premierę W3, ale tak, to jest :D

 

http://i.imgur.com/H7vJUuz.jpg

 

Jak dla mnie granie na PC we wszystkie gry prócz lidera MMO WoWa w, którego aktualnie gram nie większego sensu kiedyś grałem nałogowo na PC, ale po jakimś czasie to minęło dlatego sprzedałem PC z 2x7970 i złożyłem na M-ATX i śmiga jak ta lala we wszystkie inne gry wolę pograć na konsoli po prostu tak się wychowałem od małego i konsola będzie dla mnie zawsze nad PC szczerze to większe zrobił na mnie wrażenie wczoraj Infamous:SS niż Crysis 3, gdy odpalałem go na maxa z 2x7970 człowiek się zastanawia jak z takiego maleństwa ludzie wyciskają takie cuda, a to dopiero początek generacji.

Edytowane przez Light56
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...