Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Pamiętam jak kupowałem BF3 (PS3) na premierę i już wtedy 230zł w empiku powodowało drżenie rąk przy kasie ;) Nawet niech to będzie "tylko" 250zł (249,90) to przy 5 grach uzbiera się 1500zł. Doliczając do tego abonament wychodzi 1700zł na rok przy założeniu że kupujemy 5 gier rocznie. I niech mi ktoś powie że PC jest drogi.

Link to post
Share on other sites

Patrząc trzeźwo na sytuację, to mój GTX 770 starcza mi do wszystkiego, a wodę już mam. XBO nie kupiłem tylko będę nimi handlował tutaj na Allegro, a znajomy w zamian za to pozwolił mi otworzyć jedną sztukę i się pobawić. Nie wiem nawet jakie (i czy w ogóle) gry do tego dostanę.

 

 

Ile kosztują opłaty?cło itd.?

Link to post
Share on other sites

Xor, zasilacz z us ma 100-127V.

Ja musiałem kupić dodatkowy transformator.

Krąży plotka, że to są tak

Naprawde zasilacze 100-240V, można to jakoś sprawdzić?

Idę o zakład, że zasilacz ten wzorem komputerowych posiada jednak "pełny" zakres napięć wejścia. Jest to tańsze, niż produkowanie 2 różnych typów zasilaczy. Zwłaszcza, że zasilacz X360 był uniwersalny. Być może tylko tabliczka na USA/Japonie/Tajwan zakłada wejście ~100-127, żeby sprecyzować informacje podane jako parametry wyjścia? A de facto zasilacz jest ten sam.

Widział ktoś na internetach zdjęcie bebechów tego PSU? Bo ja widzę rozbieranki samej konsoli... :)

PS: Może faktycznie z gniazdka ciągnie 600W, jak dali jakąś transformatorówkę made in garaż %-)

Edytowane przez gtxxor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na etykiecie przecież jest opisane na jakie napięcie wejściowe zaprojektowany jest ten zasilacz.

Na etykiecie jest napisane, że niby tylko 100-127V, aczkolwiek średnio w to wierzę.

Edytka: Jakby kogoś interesowały, odczucia po paru godzinach zabawy z PS4... (Killzone SF, FIFA14, AC4, Resogun)

 

Pozytywnie:

-Widać ogromny skok jakościowy względem PS3, tyle że... dla posiadacza wydajnego PC to nic, czego żeśmy nie widzieli

-Kontroler jest wreszcie wygodny i sprawia wrażenie bardzo solidnego

-Dashboard działa stosunkowo płynnie... poprawa względem PS3 ogromna, ale dalej sporo brakuje do ideału

-Napęd konsoli jest dużo cichszy niż ten w PS3 (zwłaszcza w Slim i Super Slim)

-Kultura pracy układu chłodzącego prezentuje się podobnie do ostatnich rewizji PS3 Fat, więc jest to w pełni akceptowalne

 

Na minus:

-funkcje multimedialne są póki co ograniczone do absurdalnego minimum

  • brak możliwości podłączenia zewnętrznych hdd
  • brak wsparcia dla filmów bd w 3d
  • brak wsparcia dla 95% plików multimedialnych
  • problemy z audio cd
  • dużo dużo więcej

-funkcja playgo (granie w czasie ściągania) to póki co abstrakcja i ani resogun ani contrast ani demo fify 14 nie pozwoliły na taki manewr

-integracja z fb powoduje, że konsola wręcz zaśmieca profil setką swoich rzeczy i publikuje tak durne notatki jak "uruchomił właśnie swoje PlayStation 4"

-problemy z ps network (podobno sony ma to w przeciągu tygodnia poprawić), niedziałająca zakładka "Co nowego"

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...