Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

 

 

Wybacz ale to typowe podejście fanboja... recenzent, nomen omen profesjonalista, który miał często do czynienia ze 100x większą ilością gier i sprzętu niż Ty, ma na ogół dość chłodny i ogólny pogląd na sprawę. Nie podpala się z powodu tytułu, marki, czy hasełek reklamowych.

 

A ilu recenzentów podniecało się ME? Ilu CoDem? Ilu AC3? A potem takie mieszane odczucia graczy. Albo hejtowali wszyscy dane cechy w MoH:W, a potem podniecali się tymi samymi rzeczami w nowym CoDzie. Opinia recenzentów nic nie znaczy i nie warto na jej podstawie wyrabiać sobie opinii.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Opinia recenzentów nic nie znaczy i nie warto na jej podstawie wyrabiać sobie opinii.

 

CO za bzdura ! To na jakiej podstawie użytkownik ma ocenić czy ma wydać w sklepie 250zł za grę czy nie ? Pod komentarzami w internecie nikt nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem, więc wolę polegać na opinii człowieka, którego xywa przewija się w branży od grubo ponad dekady. Na pewno będzie on bardziej obiektywny niż łepek, który w zeszłym roku poszedł do gimnazjum i dostał konsolę/komputer od rodziców "do nauki".

 

 

A potem takie mieszane odczucia graczy.

 

Są gusta i guściki a komentarze w necie z reguły opierają się na: "gra jest be i h**".

 

Nie gram w mass effect bo ten klimat do mnie nie przemawia, ale nigdy nie napisałem, że ten tytuł to dno. Po prostu nie trafia w mój gust, ale nie hejtuję go "dla zasady".

Link to post
Share on other sites

 

 

za bzdura ! To na jakiej podstawie użytkownik ma ocenić czy ma wydać w sklepie 250zł za grę czy nie ?

 

Nie moja wina, że kąsolowcy są zmuszeni do kupowania w ciemno. Ja z torrentów korzystam jak z wersji demonstracyjnej. Jak dobre, to kupuję, a jak nie, to usuwam z dysku.

 

 

 

Po prostu nie trafia w mój gust, ale nie hejtuję go "dla zasady".

 

Ja hejtuję gry, które mają gracza za przeciętnego hamburgera, który jak Vavle nie potrafi liczyć do trzech, a co dopiero mówić o samodzielnym myśleniu i trudnych decyzjach bez podziału na dobre i złe.

Link to post
Share on other sites

Zawsze patrze na testy tym bardziej, że przez ostatni rok kupowałem wiele gier zaraz po premierze. I jakoś nigdy się nie zawiodłem. No może poza Crysis 3 który w CDA dostał 9! Ale recka była ze 2 tyg przed premierą więc nie ma się co dziwić. Starałem się bardziej patrzeć na tekst niż na ocenę i na tej podstawie kupować np. Metro LL. 

 

 

Nie moja wina, że kąsolowcy są zmuszeni do kupowania w ciemno.

 

 

 Ihas, rgh, dema, trailery, itp itd. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Shuhei Yoshida: W PS4 jest wiele ukrytej mocy

 

PS4 APU Apparently Has 128 Hidden Stream Processors – 10% More Power

Playstation 4 – Secondary Processor & 2Gb RAM Discovered

 

 

Uncharted 4: Nowe informacje

 

 

Świetna sprzedaż PS4! W 24 godziny, Sony sprzedało w USA milion konsol

"Jak wyglądały starty konsol w tej generacji?
WiiU - w listopadzie sprzedało się w 425 tysiącach sztuk
Xbox 360 - w listopadzie (premiera 22.11.05) sprzedało się w liczbie 326 tysięcy sztuk
PS3 - 197 tysięcy konsol w listopadzie z racji problemów produkcyjnych niebieskiego lasera
Wii - w listopadzie sprzedało się w 476 tysiącach sztuk

Jak już wspomniałem, PS4 jest najlepiej sprzedającą się na starcie konsolą Sony. Pobiła ona wynik PS2 w Japonii (980 tysięcy w 24 godziny) o całe 20 tysięcy konsol. Brawo."

Edytowane przez gando
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...