Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Tylko po jakim czasie ta ps vita stała się w miarę "grywalna". Po dwóch latach prawie? Z pełnych gier "vita only" to tylko killzone, uncharted i gravity rush, cała reszta to albo multiplatformy albo jakieś indyki. Co prawda ja sobie pogrywam w gry z psone na tej konsolce,ale vita jako samodzielna platforma nie jest niczym szczególnym

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Vita - powtórka z rozgrywki...

 

Przy premierze PSV też pokazywano już niemal zwiastuny Bioshock na tą platformę, a do tej pory tej gry tam nie ma. Coś jak GT na PSP miał być start-title i system-seller wyszedł jeden z ostatnich tytułów, który w dodatku nie powalał i był mocno pocięty nawet względem wersji na PS2.

 

Zastanawiam się co raz bardziej nad sensem zakupu next-gena... konsola z podatkiem od nowości dla tasiemca Killzone? Division będzie na PC - pewno w lepszej oprawie, Watch Dogs - to samo. Więc na co mi to? 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Do końca roku ma być wydane na ps4 33 tytuły a na dzień startu - 15 - więc grubo przesadzasz...


Wczoraj na Facebookowej ścianie firmy ULTiMA.PL pojawiła się bardzo ciekawa odpowiedź na pytanie jednego z klientów o cenę nowej konsoli Sony PlayStation 4 (PS4). Jeden ze zniecierpliwionych fanów zapytał wprost o cenę nowej konsoli japońskiego giganta, na co pracownik ULTIMY zasugerował kwotę 1799 zł dodając do tego, że jest to cena oficjalnie potwierdzona przez Sony.

Jeśli informacja tego typu już wypłynęła z oficjalnego źródła, oznacza to że w ciągu kilku najbliższych dni również inne sklepy wprowadzą do oferty preordery z podaną finalną ceną konsoli PS4 (do tej pory można było kupić jedynie preordery w kilku dużych sieciówkach, które były tak naprawdę wycenionymi na 100 zł kartami pierwszeństwa zakupu, których cena zostanie odliczona od finalnej ceny konsoli).

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360


Fajny filmik a tak BTW, to mówiłem, że martwi mnie ta cholerna świecąca "latarnia" na przedzie pada. :/ Diodki od dualshocka3 zakleiłem taśmą, bo mnie to wkurzało odbijając się od szklanego ekranu mojej plazmy. Przy ps4 chyba będę musiał siedzieć tyłem... :/


 Nie no porażka.... co za kretyn wymyślił tą latarnię !!! :/

 

http://www.youtube.com/watch?v=JHm2XEmiNJE#t=30

 

http://imageshack.com/a/img607/4175/ybz1.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...