Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation 4


Recommended Posts

Co ty mówisz... XBOX był ponad 2-krotnie od PS2 mocniejszy. Miał modyfikowane NV2A i Pentium III 733MHz, a PS2 korzystało z archaicznego już wówczas MIPS, mając tylko 32mb RAM i 4MB VRAM (XBOX 64mb pamięci współdzielonej). Wystarczy popatrzeć jak masakrycznie pocięte były tytuły takie jak Black, albo Burnout na potrzeby PS2. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Różnica między wersjami ps2 a x1 była kolosalna... Pamiętam jak pykałem u siebie radośnie w Mercenenaries. Poszedłem do kolesia, miał to na ps2. Spojrzałem i powiedziałem: "chłopie, jak Ty możesz w to na tym grać ?".

Link to post
Share on other sites
Pierwszy XBOX na papierze dostawał po du**e od PS2 pod względem wydajności

 

Keeeee ?????!!!??? :rotfl:

X zgniatał w każej multiplatformówce  Ps2 i nawet PC-ty wtamtych czasach

Splinter cell na ps2 wygladał przy wersji na X jak jakas kpina

 

Ogólnie EXy tez rwały dupsko

np DOA3 czy Panzer Dragon Orta

 

Tam była ogromna przepaść wydajności

a teraz najlepsze z dnia dzisiejszego  :hahaha: 

http://www.ppe.pl/news-24079-playstation_4_obsluzymy_poprzez_komendy_glosowe___informacje_o_ps_camera.html

 

 

 

A tak się śmiali z Xboxa  :rotfl:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q-dTDsF0TmM

Link to post
Share on other sites

Ooo... cały Wulfen, który po prezentacji kręcił przysłowiową "bekę" z "rozmawiania z Xboxem". Nagle w przypadku konsoli Sony zaczął widzieć zalety tego rozwiązania. Normalnie ... nie mogę. 

 

Wulfen jak nakleję na g*wno logo Sony to kupisz? 

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Wulfen...

 

wlasnie ta odpowiedzią pokazałeś, że niestety... Nie ma o czym z kimś takim jak Ty dyskutowac... Najpierw pojazd po ma za ich rozmowy z klockiem (oczywiscie nieobowiązkowe. I znane od x360) a teraz to ok. "super opcja" bo na konsole sony...

 

pffff.... Tylko tyle napisze....

 

 

 

a jeszcze sie okaże bo po tym co widać ostatnio jest wszystko możliwe, ze ps4 będzie jeszcze bardziej "tivi, tivi" to juz wtedy chyba orgazmu dostaniesz... I dla Twojej wiadomości... Zamówiłem Ps4 ale potrafię pisać obiektywnie, szczerze a w szczególności PRAWDĘ, a nie fnboyskie śmieci...

Link to post
Share on other sites

Słabe macie poczucie humor jak was śmieszy takie coś buhahah nie mogę, mod niech skasuje ten temat lepiej bo 76 stron stron 0 przydatnych informacji tylko bzdety piszcie same dla samych siebie. Nie wiem ile wy macie lat ale zachowujecie się jak dzieci serio.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety chłopcze muszę Cię brutalnie sprowadzić na ziemię. Ja wiem że wolałbyś żeby ten temat wzorem PS3Site składał się z 76 stron postów typu "PS4 - czekam z ręką w spodniach, /tutaj dowolna obelga/ iksbotów" ale to niestety jest benchmark.pl. Nie jest to ani PS3Site, ani durny blog jakiegoś świra z polygami (na którym chętnie się udzielasz). 

 

Tutaj padało wiele ciekawych informacji, opinii i RACJONALNYCH argumentów, które jednoznacznie definiują że nikt o zdrowym rozsądku "chlapać" nie będzie, A jeśli boli to polecam pewną znaną maść :) 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

@up

 

Też ci sprowadzę brutalnie na ziemie na ps3site nie ma wychwalania pod niebiosa ani ps3 ani ps4 radze poczytać, ja nie potrzebuje żadnych twoich argumentów żeby iść do sklepu kupić sobie ps4 i bawić się świetnie przez wiele lat jak to robiłem z psx,ps2,ps3. Po kolejne mówisz mi o jakimś blogu na którym się udzielam masz jakie dowody na to czy tak po prostu sobie tak gadasz? 

 

PS: Nie wiecie także co to jest gust. Nie potraficie zrozumieć, że komuś bardziej odpowiadają tytuły na wyłączność X360, a nie na PS3. Nie pojmujecie, że ktoś bardziej lubi strategię i symulację od bijatyk i zręcznościówek. Wasz rozum jest ograniczony. Nie widzicie świetnych gier na inne platformy. Żyjecie we własnym kręgu, omijając masę produkcji z wysokiej półki. Zdejmijcie klapki z oczu z napisem Sony lub Microsoft.

czytaj wiecej: http://www.hyperplus.pl/forum/?topic/fanboj-choroba-gracza_27-11840#ixzz2doq04HVs

 

Tyle w temacie nara

Edytowane przez Deus91Ex
Link to post
Share on other sites

Ad.1 Głupot nie komentuję, same zginą w czeluściach internetu.

 

Ad. 2 Jedyne fora / portale na których się udzielam to benchmark.pl , itpc.net.pl oraz angielski overclockers. Nie komentuję nawet artykułów "o mnie" pisanych przez twoich koleżków "po fachu". Więc jeśli gdziekolwiek ktoś próbuje nawet insynuować że jest mną, to... nie jest.


I speszyl adnotacja od Xorusia: 

Benchmark jest portalem co by nie mówić stricte PC'towym i trudno oczekiwać po użytkownikach (nie mówię tu dokładnie o sobie), że nagle zaczną przeważać tu entuzjaści konsol. Jak ktoś na benchmarku ma konsole, to jako uzupełnienie komputera - nie jako "wiodącą" platformę do grania. My nie tępimy konsol, my nie przeżywamy ekstaz z nimi związanych i na chłodno analizujemy sobie różne kwestie. Jako pasjonaci gier, czy hardware ale nie jako "maniacy konsolowi". 

 

Może to skrajny przypadek, ale wiadomo o co chodzi.

 

NIE OCZEKUJ PO FORUM STRICTE-PC I NIE WYMAGAJ OD NIEGO ŻE NAGLE W TEMACIE O PS4 SPOTKASZ SAMYCH PASJONATÓW KONSOL SONY. Bo będą tu i fanboje (Wulfen), znaczna większość ludzi obiektywnych, ale i też skrajni przeciwnicy. 

 

Kropka. 


 

 

Też ci sprowadzę brutalnie na ziemie na ps3site nie ma wychwalania pod niebiosa ani ps3 ani ps4 radze poczytać

ROZWALA!


Chciałem się powstrzymać od tego ale nie mogę (effi ukrywam w spoilerze, żeby nie było)

 

Czy ty masz coś z mózgiem? Przeżywasz ewidentny ból du*y spowodowany brakiem bezgranicznej gloryfikacji PlayStation.Nie wiem co tak zabolało. Czy fakt że XBOX 1-gen był 2x mocniejszy od PS2? No bo był. A może to że zostało powiedziane że multiplatformy na X360 wyglądają lepiej niż na PS3? Ano wyglądają... Wklejasz jakieś wypociny o fanbojach nie widząc SEDNA TEJ DYSKUSJI. Tak jakby "fanboj" było jedynym argumentem, gdy argumentów nie masz. Bo możesz mi pieprzyć smutasy, o tym jak "granie na konsoli jest bezpieczniejsze i daje spokój" (było z "złotych myślach"!), możesz mi pieprzyć o tym "jakie to fajne exy są" ale w kwestiach technicznych (a o tych się tu głównie rozmawia, bo w końcu to forum bardziej hardware niż software) nie masz do mnie podjazdu. Wulfen wyzywa mnie od fanbojów XONE i WiiU, ty od fanbojów... PC? Weźcie się chociaż dogadajcie na jedną wersję, bo wiarygodność tracicie :)

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tu nikogo o ograniczony myśleniu nie widzę po prostu każda platforma ma swoje plusy i minusy. Jedni wolą PC inni PS czy Xboxa. Ale mi osobiście bardziej do gustu przypada PC i skoro stajesz Deus91 tak w obronie PS4 to wymień mi produkcję z wysokiej pułki jak to nazwales które kompletnie rozkładają produkcję na PC

 

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

[offtop mode: on]

Jak tak Was czytam to normalnie śmiać mi się chce. Rozumiem, że są fanboje itp ale ludzie. Kultury trochę i szacunku do drugiej osoby. Jeżeli komuś się coś nie podoba to ok ale przecież można to wyrazić w kulturalny sposób, a nie obrzucać się mięsem.

[/offtop mode: off]

Edytowane przez mroczny85
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@RoXIcon

 

Tu nie chodzi o to co kto woli. Jedni wolą nazizm, inni demokrację - mam po równo szanować i zgadzać się z opiniami jednych i drugich mimo iż Ci pierwsi, wyrżnęli miliony niewinnych cywilów ?

 

@Deus91Ex

 

Temat nie będzie kasowany ani czyszczony. Po co ? Takie dyskusje były, są i będą nie tu, to gdzie indziej. Nie piszemy stricte o PS4 bo po prostu, na obecną chwilę, nie ma o czym pisać. Wychodzi pod koniec listopada jakaś tam konsola, oferuje jak dla mnie jedną grę na którą wydam kasę i tyle - ale szczerze - uważam, że jestem po prostu skrzywiony, że to robię, bo moje działanie (zakup ps4 w momencie premiery) tak naprawdę, nie ma podparcia żadnym LOGICZNYM argumentem, człowieka realnie odbierającego i konsumującego regularnie, elektroniczną rozrywkę.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jedni wolą nazizm, inni demokrację - mam po równo szanować i zgadzać się z opiniami jednych i drugich mimo iż Ci pierwsi, wyrżnęli miliony niewinnych cywilów ?

 

Taaaa, pomijać fakt, że ci naziści zostali wybrani demokratycznie, to tak, można nie wspomnieć o tym, że to równie wina ludzi z poglądami demokratycznymi.

 

A co do tematu, to Wulfen, ja mam z ciebie o dawna bekę. Jesteś zagorzałym fanboyem Sony, nie ważne, co będzie na Xklocu, będziesz hejtował, ale jak będzie na PS to będzie super bajer.

 

Ogólnie cieszę się, że nie śledzę tego tematu, bo jest tutaj masa "niedojrzałych owoców" (trafiłem tutaj z powodu złotych myśli).

 

@up

...

Wie, że nie warto, ale i tak kupi... Logika.

Link to post
Share on other sites

Ooo... cały Wulfen, który po prezentacji kręcił przysłowiową "bekę" z "rozmawiania z Xboxem".

Kłamstwo.

 Śmiałem się z podstawionych aktorów udających grę na kinect. Śmiałem się z tego ze na xboxie w ostatnim czasie robi się prawie wyłącznie pierdółki na kinecta, z żałosnej konferencji microsoftu. Ale nigdy nie śmiałem się z opcji komend głosowych. Jedyne co moglem powiedzieć to to ze jest  mało przydatna.

Najpierw pojazd po ma za ich rozmowy z klockiem (oczywiscie nieobowiązkowe. I znane od x360)

Kłamstwo.

 

a teraz to ok. "super opcja" bo na konsole sony...

Kłamstwo. Dla mnie ta opcja jest kompletnie bez znaczenia.

 

a jeszcze sie okaże bo po tym co widać ostatnio jest wszystko możliwe, ze ps4 będzie jeszcze bardziej "tivi, tivi" to juz wtedy chyba orgazmu dostaniesz..

znowu, bez znaczenia dla mnie. Z prezentacji MS rzeczywiście trudno było powstrzymać się od śmiechu, ale nie z samej opcji jako takiej, tylko z microsoftu, który zamiast pokazać gry mówił o TV i zrobił z tego główny bajer.

 

 

Niestety widać ze niektórzy są pod szczególną ochroną  moderacji. Już nie raz pisano oszczerstwa na mój temat. Mimo ze moderatorzy  widzieli to lub sam zgłaszałem, to i tak nie było jakiejkolwiek reakcji.  W ostatnim czasie frustracja niektórych tak przybrała na sile, ze teraz za wszelka cenę próbuje się mnie oczernić, bezczelnie łżąc na mój temat.

 

 

 

masz jakie dowody na to czy tak po prostu sobie tak gadasz?

on lubi sobie załgać

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

 

 

Wie, że nie warto, ale i tak kupi... Logika.

Ale przyznaje się do tego i ma świadomość swego czynu. Po prostu ma na to pieniądze i wiadomo, że nie jest fanboy'em, który nie dostrzega wad tego co kupuje.

Nie będzie tego wciskał na siłę i udowadniał, że się opłaca, więc nie stanowi zagrożenia dla innych :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Wulfen, odkąd mam moda, osobiście nie widziałem, żadnego zgłoszenia od Ciebie. Mało tego, tych na Ciebie jest też jak na lekarstwo (nie przypominam sobie żadnego), więc przestań pieprzyć...

 

Sprostowałeś co było/nie było napisane i tyle. Może druga strona też zechce się do tego odnieść, być może przytaczając konkretne cytaty.


 

 

Wie, że nie warto, ale i tak kupi... Logika.

 

Jestem fanem gier. Od dawna. Wiem, że jak będę umierał, o ile nie będzie to śmierć tragiczna, to niedaleko mnie na pewno będzie znajdował się jakiś sprzęt do grania. Może i kasa w błoto, może i jedna gra, może sprzedam ją po dwóch/trzech miesiącach jak PSVita, ale rozpakowanie nowej konsoli w dniu premiery, poczucie zapachu chińskiej fabryki, usłyszenie jej szumu ze świadomością, że robi to w tym momencie spora garstka zapaleńców jak ja, włącznie multi w KZ:SF, kiedy każdy będzie jeszcze lamił i zamiast wyzwisk, będzie wymiana informacji i wrażeń - bezcenne... :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A co do tematu ps3/4 to nie wchodzę tam

 

:> 

 

Nie to, żebym Ci zabraniał się wypowiadać, ale jeśli kazałeś mi zamknąć tamten (swój) temat, po to by siać spam i prowo w tym, to radzę szybko odejść od tych zamiarów...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kłamstwo.

Niestety nie kłamstwo, ale lubisz dobierać bardzo swój styl wypowiedzi do panującej sytuacji. Pamiętasz dziesiątki gifów, którymi zaspamowałeś działy (głównie o Xboxie)? Nie wiem czy zapoznałeś się z ich treścią, czy wkleiłeś 'bo pojazd na Xboxa'. Gify te usunął Ci któryś z moderatorów i były tam wszelakie treści od  wyśmiewania konferencji (o którym wspominasz), bo wyśmiewanie funkcji które teraz w kontekście PlayStation przestały być "śmieszne".

 

Pamiętasz jak kurczowo obstawałeś przy HD7970 w PS4? Mówiłeś że konsole muszą przynajmniej dorównać pecetom w kwestii mocy obliczeniowej, nie dorównały. Więc zacząłeś wywody o cudownej architekturze, która "robi przewagę".

 

Ty nie masz swojego zdania, wyrobionej opinii... dla Ciebie dobre jest to, co aktualnie proponuje Sony. Stąd mój przytyk z ekskrementami (za Twoje "wtrącenia" o "gtxxorze fanboju xone/wiiu"). Ja nie zamierzam Cię obrażać, po prostu stwierdzam że jesteś osobą nieobiektywną w tym co mówisz.

 

Od Twoich "pobratyńców" odróżnia Cię jednak kultura wypowiedzi, dlatego nie ma powodu by ktokolwiek Cię raportował. 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Pamiętasz jak kurczowo obstawałeś przy HD7970 w PS4? Mówiłeś że konsole muszą przynajmniej dorównać pecetom w kwestii mocy obliczeniowej, nie dorównały. Więc zacząłeś wywody o cudownej architekturze, która "robi przewagę".

i tak napisze "KŁAMSTWO"  :hahaha:  :hahaha:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...