Skocz do zawartości

Guild Wars 2


Recommended Posts

Ciekawi mnie jak wam działa ta gra ?

Wczoraj zmieniłem sprzęt z C2D e8500 3,16 GHz @ 3,6 GHz , Gigabyte ep45 ds3r , ddr2 viper 1066 MHz 2x2GB z karta którą sobie zostawiłem do aktualnego sprzętu :

I5 3570k

Asrock extreme 4

g.skill 2x4GB 1866GHz

HD 6950 1GB

 

Gra działała mi w 30-40 klatkach w rozdzielczości 1280x1024 na starym crt ustawienia maksymalne tylko cienie na medium.

 

Teraz na nowym sprzęcie na tych samych ustawieniach w rozdzielczości HD gra działa w pve od 15 do 25 klatek , chwyciła mnie mała załamka bo okazuje się ,że wymieniłem sprzęt niepotrzebnie.

Może ktoś ma podobna konfiguracje.

Edytowane przez Jagar
Link to post
Share on other sites

Ja mialem na wysokich ustawieniach(sprzet z sygnaturki) chyba ponad 100 klatek ale nie bylo jak by takiej plynnosci ,dopiero wlaczenie vsync mi pomoglo i teraz gra chodzi plynnie bardzo w 60 klatkach. a poza tym gra wymaga dosyc dobrej maszyny.

 

a poza tym gra miodna jak dla mnie:)

Link to post
Share on other sites

u mnie nie źle śmiga, detale "wymaksowane", poza render sampling, który mam na native, rozdzielczość WUXGA, stałe 60 FPS (z limitem na 60) podczas eksploracji, spada do ~50 jak coś się dzieje ambitniejszego, spada trochę niżej w tłoku, a sprzęt nie pierwszej młodości

Link to post
Share on other sites

No to nic już z tego nie rozumiem. Sygnaturkę uzupełniłem.

Czyli powinienem mieć spokojnie koło 60 klatek a tu okazuje się ze zamienił stryjek, siekierkę na kijek. Dziwna sprawa, może w biosie trzeba wyłączyć intelowską grafę ?

Link to post
Share on other sites

Wiem chyba na czym polega problem ale nie wiem jak go ugryżć .

Catalysty w informacjach o systemie pokazuja mi maksymalnie pciex 2.0 i do tego x2.

Z tego co sie dowiedzialem asrock z77 extreme 4 ma pciex 3.0 x16 a i5 3570k juz maja wsparcie dla pciex 3.0.

 

Co zrobić by było jak trzeba nie za bardzo znam sie na biosie szukając nie widzialem tam nic do zmiany prdkości.

Edytowane przez Jagar
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Na moim sprzęcie detalach na max,rozdziałce 1920x1080 bez vsync(bo strasznie mi z vs klatkuje zwłaszcza przy bossach,bez vs gra chodzi o wiele lepiej) mam 30-80fps.Jak jest ambitna ilość graczy dookoła to nawet poniżej 20fps.Ale nie ma SSD :(

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...