Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii 7xxx oraz Rx 2xx


Recommended Posts

A określ czym są takowe najlepsze sterowniki ?

Które to są jak ??

Wskażesz te najlepsze czy tylko potrafisz dodawać takie posty ?

Czyli najnowsze moga byc WHQL albo Beta

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

Wg testów sam procesor u mnie 200-220 będzie brał po OC, na guru3d podają że 280x weźmie 241w. Pewnie zwykła 280 będzie brała ciut mniej ale to i tak na granicy a nie chcę zajechać zasilki a zmieniać tym bardziej. Chyba wezmę r9 270x ale to się zobaczy bo karty nie potrzebuję na gwałt :)

Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie. Kupiłem na morele.net poniższą kartę (w zestawie komputerowym):

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-290-4gb-gddr5-512-bit-hdmi-2xdvi-dp-r9290-dc2oc-4gd5-631342/

 

Jak mnie oczy nie mylą, jest to wersja OC i taki karton do niej dostałem. Powinna mieć taktowanie rdzenia 1000 MHz a pamięci 5040 MHz. Dlaczego moja ma w GPU Tweak 947/5000 jak normalna wersja a nie OC (sprawdzane też benchmark valley)? Czy ja czegoś nie rozumiem? Nie wiem czy jest taka możliwość, żeby w pudełku po wersji OC była normalna, ale to jest chyba towar nie zgodny z umową?  :roll:

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

To nie rozumiem dlaczego jest sprzedawana jako OC i mam do niej pudełko na której też jest napisane, że jest to wersja OC. Mam ją reklamować w netpunkcie (tam gdzie wczoraj odebrałem)? Bo to chyba nie jest normalne...  :sciana:

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

Bawiłem się ostatnio z oc radeona r9 290 referent  doszedłem do artefaktów więc zszedłem ale zauważyłem że mi cewki zaczęły piszczeć zmieniłem na oryginalne taktowanie i cewki dalej piszczą pod obciążeniem. Jak sądzicie uszkodziłem kartę i będą musiał już z tym żyć :P?? i Zauważyłem że jak karta wraca z mocnego obciążeniu do idle to strzela(ale pstryk).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...