Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 6xx / 7xx


Recommended Posts

a powiedzcie mi jak mam 1 monitor w 2560 x 1080 a drugi 1920 x 1080 i karte gtx 770 2gb, to czasami mam wrazenie ale taki diablo 3 raz na jakis czas dziwne przymuli na 1-2s to wina karty? bo za malo gb? gram na tej wiekszej rozdzialce

Edytowane przez Rosak777
Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu czytałem, ale nie miałem jak wrzucić. Niedawno net obiegła plota, że zieloni zamierzają wypuścić nowe grafy w niższych cenach...

 

Nvidia: Average selling prices of graphics cards can grow further

Modern graphics cards are among the most expensive components of personal computers and due to their importance for gamers they can get even more expensive, believes Jen-Hsun Huang, chief executive officer of Nvidia.

Personal computers are becoming more and more popular among gamers because they offer high-quality graphics and support hundreds of popular games. As a result, gamers increase spending on computer components in a bid to further improve visual quality and performance of new titles. As a result, average selling prices (ASPs) of select computer components, including graphics cards, are increasing. According to the head of Nvidia, ASPs of graphics cards will continue to increase in the future.

“As the production value of games continue to grow, I think we are going to see our ASPs grow,” said Jen-Hsun Huang during a conference call with financial analysts and investors. “So I would say that the dynamics of the PC gaming industry is really quite healthy, both in more and more players playing and ASPs increasing because of production value.”

 

Z ostatnim akapitem się zgadzam i są na to dowody. Do niedawna ceny sugerowane gier na pieca dobijały maksymalnie do 149,99 zł. Teraz za preordery tak sobie krzyczą: FIFA 15 - 179 zł / Assassin Unity - 169 zł / Dragon Age - 179 zł / BF Hardline - 179 zł / CoD Advanced Warfare - 199 zł (są to ceny sugerowane - w sklepach internetowych jest oczywiście deczko taniej)

 

Nadchodzą ciężkie czasy dla gejmerów :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to dalej będą kotlety ale na nowej architekturze, nie ma co się spodziewać killerów, bo jedynym "killerem" będzie 880Ti za którego pewnie ładnie sobie policzą. Ten kto uważa że seria 800 będzie bogiem wydajności jest głupcem, to są ich pieniądze i nie puszczą kart 30% szybszych a 10-15% i lepiej się do tego przyzwyczaić. Architektura nie ma tutaj nic do znaczenia. Jak ktoś ma teraz kupować grafikę to spokojnie można brać radka 290x, bo w tych pieniądzach od zielonych dostaniemy w najlepszym przypadku to samo z niższymi temperaturami.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

A kiedy będą Tonga?

 

No chyba 285 ma wyjść 2.09, tak gdzieś coś pisali.


@_gość_:

Pewnie i racja. Wiesz kiedy będzie duży skok wydajności? Trzeba zapaść w sen zimowy na 15 lat, następnie się wybudzić i zobaczyć postęp jaki się dokonał. ;)

Idzie do przodu, ale małymi kroczkami. :)

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...