Skocz do zawartości

Otwarcie Media Markt - Compaq CQ57 - czy warto ?


Recommended Posts

Witam, jutro w Gdynia otwierają Media Markt, jest powiem ciekawa oferta na Notebook Compaq CQ57-435SW

Parametry:

CPU: AMD E-450 1.65 Ghz

RAM: 4GB DDR3

HDD: 500GB

GRAFIKA: HD6320M

MATRYCA: LED 15,6"

NAGRYWARKA DVD

WIFI B/G/N

BLUETOOTH

WINDOWS 7 HOME PREMIUM

 

CENA: 1099 ZŁ

 

Czy warto w tej cenie go kupić ?

Używam Notebooka tylko do Internetu, pisania dokumentów, e-mail, youtube.

Do gier mam swoją maszynkę pod biurkiem.

Edytowane przez msvista
Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, na Atomie D520 odtwarzałem full HD, a wydajnościowo D520 jest gorszy, ja wiem, że te parametry które podałem spełnią moje oczekiwania, tylko podałem je dlatego, żeby zredukować ilość pytań w temacie, chodzi mi tylko czy cena pokrywa się z możliwościami, czy też za 1099 zł znajdę coś nowego i lepszego. Z góry mówię że Netbooki mnie nie interesują, ani używki.

Link to post
Share on other sites

1099 zł znajdę coś nowego i lepszego

Nie. Szczególnie z Windowsem.

Czy warto w tej cenie go kupić ?

Idealny to on nie jest, ale za tą cenę to idzie się nad nim zastanowić.

 

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP-Compaq-Presario-CQ57.68879.0.html

 

Jak ci się nie spodoba to zawsze możesz komuś go odsprzedać na allegro ;)

Edytowane przez radelgar
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm, czytając sobie opis wykonania tego sprzętu, nie jestem zbytnio przekonany, chyba za 70 zł dołożę jeszcze 2 GB do mojego starego IBM T60 i będę się cieszył nim dalej aż uzbieram na coś lepszego, swoją drogą jak na pięciolatka z Intel T2400, 2 GB DDR2, 320GB HDD, WiFi, 3,5h bateryjką i stanie wizualnym jak nowy, nie ma sensu go wymieniać na tego HP tylko dla tego, że jest nowy.

Na T60 cały czas hula Windows XP + Windows 7

 

He he, kolejka jak po bułki rano, 30 min stania, jestem w sklepie, ruszam, są, jeszcze kilka sztuk, na wystawie jedna, podchodzę, jestem coraz bliżej, ..... o ku*wa co za szrot, klapa matrycy z torebek śniadaniowych, klawiatura z patyczków do lodów, normalnie szok, najlepiej też to nie działa, może dlatego że sporo jest syfu producenta, odwracam się, została jedna sztuka, hmmm, a może na handel wezmę, ... nie nie będę ludziom szrotu wciskał, wyszedłem, pojechałem do domu, ale OMG wszyscy aż się uginali pod ilością zakupionych pudeł.

Standardowe zakupione zestawy:

- Koszyk samsungów po 59 zł / szt

- Tablety Samsunga po 999 zł (byli tacy co po 10 brali)

- Telewizor LG 42" + XBOX + DENON 5.1

- HP Compaq + Acer + Sony - Notebooki

- Ipad Mini

- Samsung Galaxy S II (nawet po 6 sztuk)

 

Najbardziej rozbawiła mnie wiadomość przy kasie - wolno brać po jednej sztuce na osobę xD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...