Skocz do zawartości

32 cali Philips 3207 - czy może coś innego


Recommended Posts

Cześć,

 

Mam pytanie, szukam TV rozmiar 32 cali do małego pokoju, jako drugi telewizor w domu. Nie potrzebne mi WIFI, 3D, czy dźwięk jak na estradzie. Najzwyklejsze patrzydełko. Sprzedawca zaprponował mi, że skoro nie potrzebuje nie wiadomoczego - a do tego mam sygnał analogowy z kablówki (pewnie do lipca już będzie cyfrowy) zaproponował mi Rdy HD (bo jak stwierdził bez sygnału HD i tak nie zauważę różnicy z 2 metrów bo tak będę na niego patrzył), a skoro nie ma różnicy to po co przepłacać. Tym bardziej, że telewizor musi potem skalować obraz do rozdzielczości HD i to potem różnie od modelu wygląda. Tak więc odpuściłem sobie temat kupna samsunga es6100, a zaoszczędzone pieniądze wpłacę na konto :)

Polecił mi tego Philpsa 3207, zastanawiałem się jeszcze nad jakąś Toshibą 32EL833 czy ktoś coś może doradzić - ogólnie zależy mi na jak najlepszym obrazie (w tej cenie) przy sygnale z kablówki analogowym (nie przewiduje żadnych eNek, czy Polsatów cyfrowych z kanałami HD). Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Jak masz zamiar kupić to full-hd bo może wykorzystasz,nic nie wiadomo a lepiej mieć niż nie mieć.Różnice między HD/FHD są po za wyjątkiem sygnału analogowego i tak kanały będą nadawać w HD.Pomyśl czy nie będzie tv wykorzystany kiedyś jako monitor lub oglądać filmy na BR.Wybór tv masz ogromny - olej bajery,masz oczy to wiesz na co zwracać uwagę i co jest ważne.PHILIPS ma b.dobre tv obraz ładny i żadnych defektów.

Link to post
Share on other sites

Dzięki mistrzu za poradę :) zrobię jeszcze drugie podejście. Tym razem ubiorę się jak milion dolarów i pójdę do tego samego sprzedawcy, ciekawe co poleci tym razem będę miał porównanie. Jak tak patrze na nasze multipleksy co sygnał nadają to w sumie tylko program 1 i 2 nadawany jest w HD - a tych dwóch to najmniej oglądam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...