Skocz do zawartości

Ogólne zasady konkursu


Recommended Posts

Naprawdę narzekałbyś gdyby wszyscy producenci się tu zjawili i organizowali konkursy? :P

Dokładnie :)

ja bym się cieszył. Łatwiej byłoby coś wygrać :D

Tupolev nie szukajmy z góry problemów ^^ ja jestem otwarty na Wasze propozycje

ja nie szukam problemów, chcę ich zawczasu uniknąć, oraz martwiłem się o rozgłos tego konkursu. Ale że trafił na główną, to powinno być ok.
Link to post
Share on other sites

A nie mozna zapisac stanu licznika z Poradnika dla wszystkich userow i po 31 stycznia sprawdzic, kto rozwiazal najwiecej problemow w czasie trwania konkursu ?

Strona do rozwiazywania problemow juz istnieje - Poradnik - i nie wiem, czy to dobrze rozdrabniac sie na kolejne strony.

Popieram ^^

Link to post
Share on other sites

Hookie, Gigabyte_Polska, redakcjo_Benchmark.pl i zapewne cala maso innych ludzi:

 

^^

Prosze odrozniac konstruktywna propozycje od narzekan. Narzekaniem jest co innego, marudzeniem - tak samo. Ja podalem natomiast:

* strasznie wygodna,

* ideologicznie poprawna,

* organizacyjnie prosta

PROPOZYCJE.

 

Na koncu poddalem w watpliwosc istniejaca propozycje - czyli wlasny watek na wlasne potrzeby. Oczywiscie kazdy moze sobie taki watek zakladac, ale czy to przyniesie zamierzony skutek ? To pytanie otwarte mozna nawet uproscic do zamknietego, aby nie dywagowac w nieskonczonosc: w czym zakladanie nowego watku bedzie lepsze od mojej propozycji ? Oprocz silnego zwiazku z watkiem nadrzednym majacym za zadanie przypominac, kto jest tworca konkursu, nie widze zadnych "korzysci" (a i te mozna zniwelowac zalozywszy, ze w takim watku nadrzednym bedzie wisial przypiety caly czas link do Poradnika oraz konkursu, z czytelnymi zasadami), choc umysl mam otwarty na 360 stopni :D

 

Nie sztuka jest przeznaczyc plyte i gadzety na promocje firmy, sztuka jest zorganizowac to tak, aby przynioslo najlepszy efekt i nie psulo obrazu calosci. Nie sztuka jest wrzucac do promocji towary i robic ogloszenie bez przyjrzenia sie rozkladowce serwisu.

 

Fakt, ze juz kiedys padla propozycja przenosin Poradnika na forum - no i kolejny fakt, ze to sie jednak nie stalo. Fora sa modne, ale moim zdaniem nie ma sensu tylko dla tego celu rozbijac istniejacego porzadku (chodzi o zachowanie wygody uzytkownikow oraz samej logiki serwisu).

 

Plusy mojego rozwiazania:

* trzyma sie planu serwisu,

* posiada stosowne odnosniki z forum, czyli miejsca zrodlowego, gdzie ludzie o tym uslyszeli,

* nie rozbija tematycznie zgrupowanych juz informacji (a wiec na forum sie dyskutuje, na Poradniku sie pomaga), wobec czego potencjalni szukajacy wiedza, ze jesli tematyka Poradnika - to tylko Poradnik, a nie Poradnik + nie wiadomo w koncu, ile watkow na forum (bo ile bedzie konkursow o podobnej tematyce, tego nie wiadomo, a nawet jesli nie tylko konkursy, to ile zwyczajnych watkow o tematyce pomoco-podobnej)

 

Minusy:

* sponsor moglby sie obrazic, ze nie wszystko jest, jak on chce :P

* czesc Czytelnikow moze narzekac, ze oni chcieliby na forum (ale na forum to teraz od biedy wszystko moznaby na sile wlozyc :))

 

Wiec - Panowie *ewnentualni* malkontenci - czy taka rzeczowa dyskusja jest marudzeniem ? I ilu kontrkandydatow przedstawilo swoje rownie powazne zdanie poza zwyczajowym "marudzisz", ktore rzucac kazdy potrafi, ale niewielu udowodnic potrafi ? :P

Link to post
Share on other sites

dawać mi te pytania :zamykamy:, jeszcze nie trafil mi sie problem sprzętowy którego bym nie rozwiązał

 

aha i żeby zagadki były ambitne, a nie kto szybciej umie pisać na klawiaturze i nie że wujek google po wpisaniu w pierwszym linku wyświetli odpowiedź

Link to post
Share on other sites

dawać mi te pytania :zamykamy:, jeszcze nie trafil mi sie problem sprzętowy którego bym nie rozwiązał

 

aha i żeby zagadki były ambitne, a nie kto szybciej umie pisać na klawiaturze i nie że wujek google po wpisaniu w pierwszym linku wyświetli odpowiedź

Hej, Bany - tez czekam na pytania... ale jeszcze sie okaze, ze problemow ze sprzetem GB nikt nie ma, co za rewelacja ;-)

 

[wycięty offtop]

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

tylko ze ja do poradnika nie zagladam bo tam siedza sępy łakome na punkty

Nie ma to jak 1 pkt/rozwiazanie. Siedze tam tylko dla punktow :P

 

Jeszcze jakies 7000 rozwiazanych watkow i kupie sobie PC'ta :D

Link to post
Share on other sites

Myślałem, że nie mam czym się podzielić ale przecież przygód miałem sporo.

Największym problemem było migotanie monitora. Wymieniłem monitor, kartę graficzną aż w końcu komputer wylądował w serwisie. Wrócił rzekomo naprawiony a w domu ekran migotał.

Przypadkiem okazało się, że winien był kabel łączący komputer z modemem.

Klasyczny przykład działania jakie nie powinno mieć miejsce. Problemy należy rozwiązywać od znajdowania najbanalniejszych możliwych usterek. Trzeba zaczynać od kabla zasilającego itd.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...