Skocz do zawartości

Recommended Posts

próbuj :) ja wziąłem popularniejszego, tańszego, i gorszego a73 i na wsparcie nie narzekam :)

z4root, superoneclick itd. próbuj, jak będziesz miał roota to będziesz "w domciu" bo zrobisz wszystko.

EDIT: apply update from external storage myślę że to będzie to

Ps. to było w ustawieniach ?

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Mam takie coś:

reboot system now

apply update from external storage

wipe data/factory reset

wipe cache partition

apply update from cache

recovery system from backup

uptade rkimage from /sdcard

 

żadnego install zip from sd card nie mam

 

wybierasz apply update from external storage i jeżeli mozesz wskazac to wksazujesz a jezeli nie to zmieniasz nazwe tego pliku zip na update (zamiast tam tej długiej nazwy) i instalujesz.
Link to post
Share on other sites

chodzi mi o to, żeby wrzucił zawartość archiwum na wewnętrzną pamięć (o ile takową posiada) i ręcznie poprzenosił root explorerem Ja bym zainstalował BM a później najwyżej bawił się z play storem.

dzemiik próbuj, nikt ci nie powie, chyba że miał już z tym do czynienia :lol:

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

chodzi mi o to, żeby wrzucił zawartość archiwum na wewnętrzną pamięć (o ile takową posiada) i ręcznie poprzenosił root explorerem Ja bym zainstalował BM a później najwyżej bawił się z play storem.dzemiik próbuj, nikt ci nie powie, chyba że miał już z tym do czynienia :lol:

 

Raczej to nie bedzie działac stabilnie. To tak jak byś zainstalował windowsa korzystajac z 2 windowsa na 1 PC i wrzucił jego pliki na dysk .
Link to post
Share on other sites

shadloger ja tak mam obecnie i śmiga, w x8 też miałem oba więc podejrzewam że tutaj też nie będzie inaczej, a to porównanie z windowsem jest trochę nietrafne.

 

 

dzemiik moment............. obstawiam tohttp://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=778098&d=1320906597

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...