Skocz do zawartości

Problem z myszką - Roccat Kone


Recommended Posts

Witam!

Mój problem polega na tym, że od czasu sformatowania komputera mysz zachowuję się nie tak jak przedtem. Otóż, gdy nie ma zainstalowanego sterownika od producenta to mysz działa zwykle dość chaotycznie, nie można trafić kursorem w mniejsze punkty na ekranie itp. Po prostu nie jest precyzyjna delikatnie mówiąc. Tutaj mam zainstalowane sterowniki i mysz nadal tak szaleje. Po kilkukrotnym zainstalowaniu i odinstalowaniu mysz działa jak należy (jak przed formatem), lecz po restarcie komputera problem znowu wraca. W Cs (Counter-Strike) jest ten sam problem co w windowsie - ponadto mysz działa jakby miała włączoną akceleracje, a kilkukrotnie ją włączałem i wyłączałem. Sterowniki są zaktualizowane do najnowszej wersji.

 

Proszę o pomoc, szukałem porad w internecie i na benchmark lecz nic nie znalazłem.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Masz najnowsze sterowniki i oprogramowanie do myszki?

Jak ustawiłeś w oprogramowaniu Sensitivity oraz Win pointer speed?

 

MOja rada, zmniejsz jak najbardziej ten win pointer speed, sensitivity ustaw jak najwiecej jak Ci pasuje, do tego max ilość DPI i częstotliwość odświeżania. Mi tka sie najlepiej gra ;)

Link to post
Share on other sites

Kowdipapo - Czytaj ze zrozumieniem - sterowniki są najnowsze (ze starszymi zresztą też próbowałem na próżno), zmiana DPI, pointer speed itp. nic nie daje, próbowałem nie takich rzeczy (zresztą podstawowych, które same na myśl przychodzą)

y0ddh4 - Bez różnicy, obojętnie czy ustawie czy nie nadal ten problem występuje.

Link to post
Share on other sites

Kowdipapo - Czytaj ze zrozumieniem - sterowniki są najnowsze (ze starszymi zresztą też próbowałem na próżno), zmiana DPI, pointer speed itp. nic nie daje, próbowałem nie takich rzeczy (zresztą podstawowych, które same na myśl przychodzą)

y0ddh4 - Bez różnicy, obojętnie czy ustawie czy nie nadal ten problem występuje.

Ups, umknęło mi to ostatnie zdanie z pierwszej Twojej wypowiedzi ;)

Jaką masz myche? Jest na gwarancji?

Sprawdz ją na innym kompie/sprawdz inna na swoim kompie ;)

Link to post
Share on other sites

często były awarie w nich ;/

czułość nie może być poniżej 2, dpi wedle woli , zawsze działa w windowsie ? po restarcie wstaje bez problemu ? możesz mieć jakąś poprawianą wersje myszy ^^.

jaka podkładka , wyczyść ją dokładnie.

w między czasie napisz na support roccat-a czasami odpowiadają odrazu.

http://www.roccat.org/Support/Support/T ... l-Support/

Link to post
Share on other sites

Takie podstawowe kroki już podjąłem, zobaczymy co odpiszą.

 

Co do podkładki to tak jak pisałem wcześniej nie możliwe, żeby coś się popsuło (a już na pewno nie podkładka) przez format komputera ^^ Gwarantuje Ci, że jest czysta.

 

zawsze działa w windowsie ? po restarcie wstaje bez problemu ?

Nie rozumiem tego pytania. Oczywiście, że działa w windowsie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...