Skocz do zawartości

Sony Ericsson C510 Cyber-shot


Recommended Posts

Zależy jaki chcesz ten telefon czy do muzyki czy do filmów czy do zdjęć czy ogólnie do zwykłego użytkowania?

 

Mój znajomy właśnie ma C510 i porównywaliśmy głośność z moim LG KU990i i szczerze powiem że głośność jest podobna a nawet bym stwierdził że czasami lepsze jest LG.Fakt zdjęcia są lepsze bo to CyberShot.

No i bajer jaki jest w tym Ericssonie to czujnik ruchu który nie posiada Vievty(Ku990i) i tyle

Link to post
Share on other sites

Telefon dobry, robi ładne zdjęcia i ogólnie jest w porządku. paw2345 te Nokie też są w porządku, ale chyba droższe?? aleeks128 LG jest z dotykowym ekranem, więc autorowi może nie pasować skoro zastanawia się nad klasycznym ;) Według mnie SE robi dobre telefony i ten model jest tego potwierdzeniem. W rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Sam użytkuję SE c510 od półtora miecha i nie mam powodu do narzekań. Co więcej, nie widzę obecnie innego telefonu, którym mógłbym go zastąpić. Telefon multimedialny, bateria trzyma długo. Podsumowując - bardzo udany zakup :) Osobiście polecam

Link to post
Share on other sites

mój znajomy zakupił SE C510 a ja Samsunga S7220 < lekko tańszy >

 

korzyści z samsunga:

->lepszy aparat ->5 mpix;D jakos zdj duuzo lepsza :)

->dłużej trzyma bateria

->wyglad ..kwestia gustu

->wygoda obsługi

->jakość wyświetlacza. samsung ma OLED!!

->zybkość działania

->podczas przegladnia zdjęć czujnik ruchu działa bez opóżniej co ma miejsce w SE C510

->GPS

-> funkcje typu smile shuter także działaja lepiej. szybciej wykrywa uśmiech itp

 

wady:

->niektore gry się tną .co nie ma miejsca w SE C510

-> jeden głośnik ;/

-> menu do którego trzeba się przyzwyczaić. SE ma jej bardziej pojęte dla wszystkich

 

 

Reasumując jeżeli zamierzasz przedewszystkim na fonie grać i słuchać muzyki wybierz SE; w każdym innym przypadku Samsunga.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...