Skocz do zawartości

Jaka karta?


Recommended Posts

hej,czy ten radek co podal gando jest pelna wersja?bo sa chyba jakies light(?),to nie jest wersja jakos przykrecona czy oc tylko normalna,dobrze mysle?

 

Nikt mi nie odpisał ale kupiłem saphire hd7850 2gb,dzis przyszła.Jednak miałem chwile grozy ;).Podłaczyłem ja,odpaliłem kompa,zainstalowałem stery najnowsze beta.Wszystko chodzi,pobawiłem sie wiatrakami ;) dziala!!Wiec postanowiłem ze zobaczymy jak tam w 3demarku.Po około 2 minutach pasy i zawiecha...przypomniały mi sie te posty które czytałem...karta 2-3 miechy w naprawie....po co mi to było!!!!!!!!!czemu nie brałem geforca :cry: Restart i F1 2012,pojawiło sie menu i trybienie...restart.Pomyslałem ze moze chociaz world of tank.Niestety,zawiecha.Pomyslałem ze moze wina sterów beta(chociaż wszyscy chwalicie)zainstalowałem stare i jest to samo.Rozkreciłem kompa i patrze,ze kabel który mi dali podłaczyłem do białej prostokatnej kostki :)pomyslałem ze moze podłacze od razu ten czarny z zasilacza :)DZIAŁA :)ciekawe tez to ze taki sam numer zrobiłem u brata ale komp w ogóle nie chciał sie właczyc. Nawet stary geforce 6600 wyswietlał zeby podłaczyc zasilanie a tu XXI i nic :)Zrobiłem test 3demarkiem i wyszło mi 5133 bez krecenia procka(na gtx460 max 3608 przy troche kręconej karcie)wiec chyba normalnie.Jak ochłone pobawie sie prockiem.

Link to post
Share on other sites

Jaki budżet, i jaka rozdzielczość, co do podkręcania proca to się nie martw pójdzie ładnie i sprawnie.

 

EDIT: teraz doczytałem. IMO 7850. najlepsza wydajność/jkość cena. Albo Gigabyte albo sapphire.

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Z tym podkrecaniem to bede musial poczytac jak to sie robi z tymi napieciami.Wczoraj dalem na 3.56 i nie ma roznicy w 3demarku.Pewnie jak z 3.8 to odczuje ale w grach widze ze jest naprawde duza roznica nawet z tym zegarem 3.2 :) (a i ten mnoznik tez nie ogarniam)

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...