Skocz do zawartości

Większy smartphone czy tablet - o to jest pytanie?!


Recommended Posts

WITAM.



Znalazłem odrobinkę czasu i tak jak mówiłem postanowiłem napisać temat. Mianowicie obecnie jestem posiadaczem HTC Desire Z i muszę przyznać, że całkiem dobrze sprawuje się ten telefon. Niebawem Mam zamiar kupić sobie "jakąś" zabawkę. I tutaj mam problem. Zastanawiam się pomiędzy jakimś smartphonem typu S 3, S 2, One X a tabletem. Z tabletów wybrałbym iPada, ponieważ od zawsze ciągnie mnie do iOS i to jabłuszka :) Po za tym uważam, że ten sprzęt jest najładniejszy. Tutaj wybór po między ipad 2 i ipada mini i dzięki pomocy kolegi z forum również w grę wchodzi ipad 3 ale ze względu na cenę ma on najmniejsze szanse. Co możecie mi doradzić? Jeżeli taki temat był już wcześniej to bardzo przepraszam, ja nie siedziałem trochę w tym dziale i mogłem coś przegapić. Wszystkim dziękuję za pomoc i opinię. Aha i najważniejsze: telefon/tablet służyłby mi do internetu, gier i filmów. Oczywiście telefon jeszcze do rozmów i smsów, ale jakbym wybrał tablet zostałbym przy moim HTC i zmienił go po dłuższym czasie na coś nowszego typu S 2, S 3. I teraz nie wiem co zrobić? Może zamiast ipada warto połączyć go w smartphona, czyli iphone? Porady? :) Przepraszam za chaotyczny tekst, jednakże trochę się śpieszę :)
Link to post
Share on other sites

To ja też tak na szybko. Z mojej perpektywy: Miałem IPADA 2 oprocz tego, że serio odradzam ci korzystanie z IOS gdyz moim zdaniem jest to bardzo zamknięty system operacyjny począwszy od jailbreaka samego ipada skończywszy na wszechobecnym ITUNES. Druga sprawa to, że jednak IPAD to urzadzenie jak dla mnie zbyt duże musi byc na niego torba mniejszy plecak badz futeral :) Aktualnie mam S3 i jak dla mnie urzadzenie idealne oraz po stokroć mobilne. Zmieścisz w kieszeni, przeglądniesz internet, posłuchasz muzy a nawet obekrzysz film mkv 1080p bez żadnych zaciachów. Pooooooolecam

Link to post
Share on other sites

iPad Mini to porażka na całej linii więc możesz o nim zapomnieć. Prędzej zmieniłbym telefon najlepiej na SGS'a III albo One X - Wedle gustów. Bo po co Ci tablet ? Żeby sobie pomiziać podczas przeglądania sieci a do tego jest PC albo laptop ;)

Link to post
Share on other sites

Wiecie co? Przed chwilą też rozmawiałem na ten temat i stwierdziliśmy (z rozmówcą) że chyba nie opłaca się kupować tabletu jak ma się komputer i telefon. Widziałem jak działa film HD na s 3. Bajka i chyba w tą stronę będę szedł. Czekam jeszcze na opinie a koledzy wyżej dostają +

Link to post
Share on other sites

Tablet i telefon to dwa zupełnie różne urządzenia! Nawet największy telefon nie zastąpi wygody tabletu. Do przeglądania zasobów Internetu lub czytanie przy jednoczesnym siedzeniu na kanapie/fotelu jest niezastąpiony. To coś między telefonem a PC. Nie zastąpi ani smartphona ani laptopa, a świetnie sprawdza się jako urządzenie pomiędzy.

 

Od siebie polecam coś z niedużym ekranem, czyli na dzień dzisiejszy albo Nexus 7 albo Ipad mini. Miałem przyjemność z 10 calowym Galaxy tabem i moim zdaniem jest za duży i za ciężki, podobnie z resztą jak i Ipad.

Link to post
Share on other sites

nie dawno zamieniłem s2 na s3 , s3 ekran ekstra, w stosunku do s2 rozmiarowo jest jak powinien 4,8 daje już super efekt we wszystkim, pełne wersje stron przegląda się komfortowo , lepszy aparat i parę innych bajerów. htc nie miałem

Link to post
Share on other sites

Też jestem posiadaczem SGS'a III. Dla mnie telefon idealny. Normalnie mieści mi się w spodniach a jak ktoś pisze, że nie to niech zmieni spodnie z rurek na normalne... a tak poważnie. Świetny telefon. Wszystko śmiga jak należy a bateria trzyma naprawdę dobrze ;) Note 2 To już lekka przesada dla mnie ale telefonik też ciekawy. Oczywiście najlepiej by było jakbyś mógł oba telefoniki sobie potrzymać i wtedy stwierdzić, który jest lepszy. Idź sobie do EURO RTV AGD czy gdzie indziej(albo do operatora) to ci dadzą pewnie na chwile potrzymać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...