Skocz do zawartości

Komputer Sąsiada - Tak czy Nie


Recommended Posts

Cześć mój sąsiad ma identyczny komputer jak ja czyli (prawie taki sam,naopowiadałem mu pare bzdur:D)Sprzedałem mu parę części :)

Intel Pentium 4 3.20ghz

2gb ddr2 667mhz

geforce gts 250 512mb

zasilacz Ocz chyba 400w

 

Czy pujdą na nim nowe gry?? Tak na high lub średni high.

Z górki dzięki za odpowiedź

 

PS: Piszcie szybko bo mnie sąsiad zabije :P

Link to post
Share on other sites

oj z tym procesorem będzie raczej ciężko o high detale, ale jeśli pracuje na niskiej rozdzielczości, może tragedii nie będzie :)

Ale grafika nie pokaże nawet 1/2 swojej mocy.

Obstawiam detale średnie z nowszych tytułów. GTA4 to LOW/Medium, tam lubią wielordzeniowość, a tutaj mamy 1 z HT i kiepskiej jakości.

Link to post
Share on other sites

pójdzie wszystko na very high komputer bardzo świetny ma ogromne możliwości oc jeszcze przez wiele lat bedzie chodził myślę że jak wyjdzie crysis 2 bedziesz miał około 32fps przy high i FullHD ;)

pentium 4 nie da rady chociaż podkręcisz do 4ghz bo ma 1 rdzeń i 2gb?? gdzie masz oczy?? :>
Link to post
Share on other sites

pójdzie wszystko na very high komputer bardzo świetny ma ogromne możliwości oc jeszcze przez wiele lat bedzie chodził myślę że jak wyjdzie crysis 2 bedziesz miał około 32fps przy high i FullHD ;)

pentium 4 nie da rady chociaż podkręcisz do 4ghz bo ma 1 rdzeń i 2gb?? gdzie masz oczy?? :>

kolega kugelfangxxx ma dziwne poczucie humoru, za to Ty lech13133 wykazujesz się całkowitym jego brakiem :]

 

Ten zestaw wymaga zmiany płyty głównej na taka z podstawką 775 dla intela i jakiś procek typu e5200. Ewentualnie coś dla AM2/AM2+ .

Bez takiej modernizacji, nie ma co czarować płynności przy nowszych grach nie będzie...

czyli Trzeba by poświecić około 500zł co najmniej.

Resztę sprzętu można śmiało przenieść, ram,gpu,zasilacz, dysk,obudowa.

 

A wracając do sedna tematu.... Komputer Sąsiada - Tak czy Nie ... odpowiadam

TAK! Wygrałem coś? ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...